Proces, życie, ziemskie doświadczenia – Irmina (Essassani).

Proces, życie, ziemskie doświadczenia – Irmina (Essassani).

Kochani Ludzie,

Nie rozstawajcie się ze swoimi doświadczeniami. Macie taką tendencję do wypierania i prób zapominania o pewnych zdarzeniach, zwłaszcza tych ocenionych jako negatywne. To z punktu widzenia rozwoju duchowego błąd.

Weźcie pod uwagę, że żyjecie jedynie w chwili obecnej. Ciąg czasu jest swego rodzaju iluzją i kiedy coraz bardziej zagłębiacie się w swoje marzenia, realizujecie pasje – czas odchodzi na coraz dalszy plan.

Proces, życie, ziemskie doświadczenia – Irmina (Essassani).

Jako nieskończone dusze zeszliście do poziomu ziemskiego z określonymi celami. Chcieliście tego doświadczać. Wasz fizyczny umysł jest niesamowitym tworem, ale nie jest w stanie ogarnąć tego procesu. To jedynie narzędzie do obserwowania na bieżąco wydarzających się zdarzeń. Cała reszta jest skrupulatnie planowana z perspektywy Wyższej Świadomości, z którą możecie się komunikować i rozwijając się, poruszacie się coraz bardziej w jej kierunku, ale wciąż pracą fizycznego umysłu jest tylko i wyłącznie obserwacja na bieżąco.

Każde doświadczenie Waszego życia jest niesamowitym darem i nieocenionym nauczycielem. Te radosne, bolesne, skomplikowane lub proste – każde dzieją się w najbardziej odpowiednim miejscu i czasie. Nie ma co do tego wyjątków. Taki jest proces życia i nawet jeżeli nauczyliście się na Ziemi wątpić w to lub narzekać na zły los to nic to nie zmienia. Tak ekstremalnych warunków, jakie są na Ziemi, generalnie nie ma we Wszechświecie. Kosmos żyje harmonią, pięknem i spokojem. Wszystko przepełnia bezwarunkowa miłość, nikt nie jest pozostawiony samemu sobie oraz bez potrzebnych narzędzi do działania. Każdy jest bezpieczny i wspierany. Również Wy, choć żyjecie w iluzji oddzielenia.

Wasze doświadczenia są dla Was stworzone. Dokładnie tak ma być, jak jest.

Powiem Wam szczerze, że jesteście niesamowici. Kiedy wczuwam się w atmosferę panującą na Ziemi, nie potrafię zrobić nic. Czuję, że tracę całkowicie moje pragnienia, pasje i pojawia się takie oczekiwanie na polecenie z zewnątrz. Do działania w takich warunkach potrzeba niesłychanej siły i jeżeli ktokolwiek z Was jest mimo to świadomy i podąża swoją własną ścieżką – ogromne gratulacje. To fantastyczny rezultat. Zrozumcie, że właśnie to jest największym celem. Takie doświadczenia wzbijają duszę bardzo, bardzo wysoko.

Trzymajcie się cieplutko.
Pozdrawiam Was ze spokojnej, medytacyjnej Essassani.

Irmina


Poczytaj inne przekazy Irminy, cywilizacji Yahyel i nie tylko TUTAJ.


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

1 thought on “Proces, życie, ziemskie doświadczenia – Irmina (Essassani).”

  1. To o czym piszesz jest potwierdzeniem tego co przeczytalam w ksiazce „Potega terazniejszosci” Eckharta Tolle. Duzo w tym sensu… Co do tego, ze wszystkie doswiadczenia zebrane w zyciu, nawet te zle, w rezultacie mam pomagaja, wzmacniaja nas to przekonalam, sie o tym nie dawno . Bylam w zwiazku 8 lat z czlowiekiem w depresji i chorymi na niewydolnosc nerek. Gdy wreszcie zdobylam sie na odejscie okazalo sie, ze doswiadczenia, ktorego zdobylam opiekujac sie nim pomogly mi znalesc prace, dzieki ktorej szybko wstalam sie niezalezna i odzyskalam wiare w siebie. Madry artykul.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.