Naturalny sposób na zdrowie: poprawę wzroku, kondycji skóry i włosów

Dzisiejsza farmakologia jest w stanie zdziałać cuda, aby poprawić nasze zdrowie ale także i wygląd. Wiąże się to jednak zazwyczaj z zażywaniem niepojętej ilości suplementów, stosowaniem szeregu rozmaitych kosmetyków oraz poddawaniem się zabiegom medycyny estetycznej.

Tymczasem natura jest w stanie zdziałać to samo szybciej, łatwiej i przede wszystkim taniej. Przy niewielkim nakładzie pracy możemy zadbać o swoją skórę, włosy, a nawet wzrok.

Naturalny sposób na zdrowie: poprawę wzroku, kondycji skóry i włosów

Recepta na dobry wygląd jest prosta, a jej sekret tkwi w unikatowej mieszance, składającej się z powszechnie dostępnych komponentów.

Owa mieszanka nie jest żadnym nowatorskim odkryciem, bowiem od wiek wieków zaleca się jej stosowanie chociażby w leczeniu krótkowzroczności.

Jej przygotowane jest niezwykle proste i nie wymaga wyszukanych umiejętności. Wystarczą podstawy aby przyrządzenie specyfiku zakończyło się sukcesem.

Niezłomną zaletą mieszanki jest przede wszystkim to, że efekty jej stosowania są zauważalne niemal natychmiast. W pierwszych dniach kuracji obserwuje się bowiem poprawę ostrości i zasięgu widzenia, a skóra wokół oczu staje się jędrna, wolna od worków i opuchnięć, co w konsekwencji rzutuje na odświeżony wygląd całej twarzy. Poprawia się również kondycja włosów, które z każdym dniem kuracji nabierają blasku, a dotychczasowy problem z ich wypadaniem przestaje po prostu istnieć.

RECEPTURA

SKŁADNIKI:

  1. Olej lniany – 200 ml

  2. Cytryna – 4 szt.

  3. Czosnek – 3 ząbki

  4. Miód – 10 łyżeczek

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

Czosnek i cytryny należy obrać i drobno pokroić. Następnie wraz z pozostałymi składnikami umieścić w szklanym pojemniku, np. w słoiku i mocno ugniatać, tak aby cytryny puściły pożądane soki. Wszystkie składniki należy dokładnie wymieszać. Przygotowana w ten sposób mikstura jest gotowa do użycia.

DAWKOWANIE

Kuracja zakłada przyjmowanie „domowego lekarstwa” przed każdym posiłkiem, w jednorazowej dawce odpowiadającej jednej łyżeczce.

Produkt należy przechowywać w chłodnym miejscu, najlepiej w lodówce, a jego przydatność do użycia określa się na siedem dni od momentu przygotowania. Należy pamiętać, że specyfik przeznaczony jest wyłącznie do użytku wewnętrznego, którego głównym celem jest uzupełnienie niedoborów w naszym organizmie. Jego zewnętrzne stosowanie jest zatem niezalecane.


Sprawdź również inne przepisy na Naturalne kosmetyki oraz Zdrowy styl życia.

źródło: www.baby-kids-parents.com

1 thought on “Naturalny sposób na zdrowie: poprawę wzroku, kondycji skóry i włosów”

  1. Sama kiedyś próbowałam takiej kuracji, była skuteczna, aczkolwiek trochę uciążliwa w codzinnym stosowaniu, miód wychodził drogo. Przerzuciłam się na stosowanie suplementów, które przyczyniają się do lepszego funkcjonowania aparatu wzroku i mają korzystny wpływ na moją skórę. W tym celu właśnie polecam witaminę A i D dla utrzymania zdrowych zębów i kości. Próbowałam różnych suplementów, ale najbardziej efektywne dla mnie to Tran cod liver oil , zawiera też Omega 3 i jest w pojemności 550mg, co też jest na plus. Dbajcie o siebie dziewczyny! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.