Objawy, które mogą poprzedzać zawał serca o miesiąc.

Odnosząc się do danych statystycznych, zawał serca jest jednym z najczęstszych powodów zgonów w US, które dotyczą zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Przyczyną tego stanu jest zmniejszenie lub całkowite zatrzymanie przepływu krwi przez tętnice wieńcowe serca, co prowadzi do niedotlenienia, a w konsekwencji śmierci komórek.

W dzisiejszych czasach, z powodu szybkiego i niezdrowego stylu życia, jesteśmy narażeni na liczne czynniki ryzyka, które powodują lub przyśpieszają powstawanie groźnych stanów zdrowotnych.

Najpowszechniejsze przyczyny to palenie tytoniu, otyłość i szybkie tempo życia. Ostatnie badania sugerują, że najbardziej dominującym skutkiem takich czynników jest zawał serca.

Oto 5 objawów, które mogą poprzedzać zawał serca o miesiąc:

  • Ból w klatce piersiowej
  • Ból promieniujący do lewego ramienia
  • Zmęczenie
  • Dyskomfort w obrębie żuchwy
  • Ból pleców

Jeżeli masz takie objawy powinieneś udać się do lekarza.

Jeżeli chcesz wspomóc swoje serce, pisałem o naturalnych metodach na oczyszczanie tętnic z miażdżycy. Znajdziesz je tutaj.

O naturalnych sposobach profilaktyki zawału serca poczytaj tutaj.

Dbajmy o siebie z miłością.

źródło


Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

3 thoughts on “Objawy, które mogą poprzedzać zawał serca o miesiąc.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.