Jesteśmy blisko. – przekaz od cywilizacji Yahyel.

Jesteśmy blisko. – przekaz od cywilizacji Yahyel.

Drodzy Ziemianie,

Jesteśmy blisko. Bardzo doceniamy Wasze starania. Mogliście zauważyć pewne zmiany w postrzeganiu życia pozaziemskiego w Waszym społeczeństwie. To efekt Naszej bliskości.

Wiedzcie jedno. Czas spotkania twarzą w twarz nie jest odwlekany bez powodu. Dzieje się tak, ponieważ potrzebujemy dostroić Nasze energie tak, by otwarty kontakt nie stanowił zagrożenia ani dla jednej ani dla drugiej strony. Nikt z Nas nie chce ryzykować. Nie po to tu jesteśmy.

Bardzo bawią Nasze serce różne wizje pochodzące od Was. Niektórzy z Was chcą Nas zapraszać na ucztę sowicie zakrapianą alkoholem albo na imprezę z dużą ilością substancji wpływających na mózg i głośną, hipnotyzującą muzyką. To urocze z Waszej strony, że chcecie Nas zaznajomić z Waszymi obyczajami i potraktować gościnnie. Jednak w taki sposób do tego nie dojdzie.

Nasza percepcja jest rozwinięta w kierunku Źródła. Choć nie jesteśmy najbardziej rozwiniętą cywilizacją to relacja ze Źródłem jest dla Nas bardzo istotna. Uczestniczymy w kreacji Wszechświata w sposób uświadomiony. Kierujemy się energiami Naszych dusz, z którymi jesteśmy ściśle związani. Niefizyczny element życia jest bardzo ważny dla każdego z Nas, dlatego wszystkie pobudki wywodzące się z niskich pułapów nie są obiektem Naszego zainteresowania.

Prosimy Was, abyście rozpoznawali w Waszych wnętrzach przestrzenie, które zaniedbaliście. Wszelkie stłumione, skryte emocje nie znikają same z siebie. Mamy moc kierowania nimi i najbardziej korzystne dla całokształtu rozwoju jest uwalnianie ich przepływu. Energia nie lubi być tłamszona. Energia potrzebuje płynąć.

Wyzwalając siebie spod bycia energetycznym więzieniem, stwarzacie piękną przestrzeń wewnątrz. W to miejsce ma szanse wpłynąć energia Źródła – Waszego najgłębszego jestestwa.

JESTEŚMY BLISKO. – PRZEKAZ OD CYWILIZACJI YAHYEL.

To jest droga, którą idzie każda rozwijająca się cywilizacja. Zaufajcie Nam, że to jest korzystne zarówno dla jednostki jak i kolektywu.

Ta zmiana potrzebuje zajść stanowczo i całkowicie. Nie można przejść o wymiar wyżej trzymając wciąż obciążenie.

Grozi Wam jedynie poznanie prawdy o Was samych i o świecie.

Zrelaksujcie to.

Jesteśmy tacy sami jak Wy: kochający, współczujący, zaangażowani i energetyczni. Spotkajmy się tam, gdzie wszyscy będziemy czuć się swobodnie. Zjednoczmy się w realizowaniu prawdziwych marzeń.

W górę serca!

Jesteśmy blisko. – przekaz od cywilizacji Yahyel.

Dziękuję za przeczytanie tego przekazu. Podobne wpisy znajdziesz wypunktowane pod wpisem. Natomiast jeżeli chcesz sięgnąć po inne przekazy – kliknij tutaj.


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

8 thoughts on “Jesteśmy blisko. – przekaz od cywilizacji Yahyel.”

 1. Jedna myśl – okrąglaki słowne – przypadkowe czy zamierzone?

  ps.cywilizacje które osiągnęły tzw.harmonię kosztem eliminacji swoich „niskich” aspektów(zamiast połaczenia ich z wszystkimi swoimi aspektami w JEDNO) osiągnęły jedynie stagnację rozwoju i rozpoczęły (de facto) degenerację z której rozpaczliwie poszukują(m.in właśnie tu na Ziemi) drogi wyjścia

  1. nie wiem czym są okrąglaki, ale pisząc przekazy nie stosuję żadnych środków. po prostu piszę tak jak ma być napisane.

   źle to rozumiesz. odpuszczenie negatywnych energii robi się poprzez zjednoczenie i wybór.
   co do pewnej stagnacji to jest jeden aspekt, ale tyczy się zupełnie czegoś innego.

 2. z twojej odpowiedzi wynika że nic nie rozumiesz-czegosię zresztaą spodziewałem jednak twoje ego nie pozwoliło ci odpuścić(ja wyjaśniam bez kierowanego odniesienia) – ani z siebie,ani z tego co wyżej ani mnie. dziękuję
  wstyd nie jest w niewiedzy – wstyd że się gra że wie a nie wie i „poprawia” innych w odróżnieniu wiedzących nie tylko czym są okrąglaki i bynajmniej nie odnoszące sie do twojego tłumaczenia – a do WŁAŚCIWEJ TREŚCI – tego też nie rozumiesz? rozumiem…

  1. Proszę Pana,
   po pierwsze, to nie ja zagaduję.
   po drugie, różnimy się koncepcją. Przedstawiam tutaj pewne idee i rozumiem, że ktoś może mieć inne, ale ja piszę zawsze w kontekście tych ‚swoich’.
   po trzecie, nie jestem zainteresowany Pańską energią, więc proszę jej do mnie nie zwracać, się mi tutaj nie obrażać i nie obnosić dumą 🙂
   życzę miłego bycia 50-letnim Jackiem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.