Wzmocnienie organizmu – domowy sposób na wycieńczenie po ciężkiej chorobie

Wzmocnienie organizmu jest w wielu przypadkach kluczowym elementem zdrowienia, ponieważ osłabione ciało nie jest w stanie wydatnie uruchomić procesów naprawczych.

Poniżej prezentuje ciekawą mieszankę na wzmocnienie organizmu pochodzącą ze źródeł medycyny naturalnej, ludowej. Zawiera ona kilka składników, które wysycą Ciebie witaminami, składnikami mineralnymi i dodadzą energii.

Mieszanka na wzmocnienie organizmu:

Składniki:

  • 100 g orzechów
  • 100 g moreli
  • 100 g rodzynek
  • 100 g suszonych śliwek
  • 100 g słonecznika
  • 100 ml miodu
  • 2 cytryny ze skórką (bez pestek)

Przygotowanie:

Wszystkie produkty razem zmielić, dodać miód i porządnie wymieszać. Przechowywać w zamykanym, szklanym naczyniu w chłodnym miejscu.

Stosowanie:

Dzieci – 1 łyżeczka raz dziennie
Dorośli – 2-4 łyżeczki w ciągu dnia


Dziękuję, że przeczytałeś ten krótki, ale ważny przepis. Polecam inne ciekawe przepisy medycyny naturalnej oraz ziołolecznictwa

Po wszystkim warto zadbać o zdrowe odżywianie, ewentualnie odchudzanie oraz nie narażanie się na chemikalia stosując naturalne kosmetyki oraz ekologiczne środki czystości. 🙂

Dla niedowiarków polecam zapoznanie się z kilkoma historiami wyleczenia dzięki naturalnym sposobom z nawet najcięższych chorób

Przepis pochodzi z cudownej książki pana Michała Tombaka – „Czy można żyć 150 lat?”


loading...

Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

9 thoughts on “Wzmocnienie organizmu – domowy sposób na wycieńczenie po ciężkiej chorobie”

  1. Accurately I was looking for this type of thing! He or she authored the work to get higher education and also needed some data, yet such proven. An associate got a web link in your site. Because of him or her and anyone I used to be competent to finish off my very own utilizing study! Thank you so much!

  2. A słyszał ktoś o koncentracie z pierzgi pszczelej? Ja dużo czytałam na temat tego specyfiku i już dłuższy czas przyjmuję go w suplemencie. Efekty są super, mam więcej energii, nie łapią mnie infekcje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge