Wszechświat, sygnały, sygnały jakie wysyła Wszechświat, rozwój duchowy, duchowość, energia, świadomość

10 Znaków, Którymi Wszechświat Chce Tobie Coś Przekazać

Miewasz pewnie takie chwile, że prosisz Wszechświat, by dał ci jakiś znak. Jesteśmy w rozpaczliwej potrzebie komunikowania się z Wszechświatem, ale często nie wiemy jak czytać znaki i dać się prowadzić.

Czasami wspominamy swoje wybory i myślimy: „Powinienem był wiedzieć, bo wszystkie znaki na to wskazywały!”. Dobra wiadomość jest taka, że istnieją sposoby na życie w zgodzie z kosmiczną energią i odczytywanie wiadomości, jakie do nas wysyła Wszechświat.

Znaki są wszędzie, jeśli wiemy, gdzie ich szukać i jak słuchać. Czasem dostajemy informację o dobrych rzeczach, a czasem przestrogę przed złymi wydarzeniami. Dobrze jest być tego świadomym.

Oto 10 znaków, jakie wysyła Wszechświat, na które powinieneś zwracać uwagę:

Czujesz przypływ intuicji

Kiedy jesteś bardziej otwarty i świadomy tego, co dzieje się wokół ciebie, oznacza to, że ufasz swojej intuicji. Intuicja to połączenie z kosmosem. Jeśli masz dobre lub złe przeczucie, zatrzymaj się i przeczytaj uważnie swoje myśli. Jest powód, dla którego czujemy się tak, jak się czujemy, ponieważ wszystko jest energią i wszystko wysyła swoją wibrację.

Niektóre wibracje sprawiają, że czujemy się dobrze, podczas gdy inne sprawiają, że czujemy się nieswojo. Dzieje się tak, ponieważ wchodzimy w interakcję ze wszystkim i wszystkimi wokół nas. Wymieniamy energie. Czasami spojrzenie w czyjeś oczy lub język ciała dają wiele wskazówek. Jeżeli w jakiejś sytuacji odczuwasz nagłe, niewyjaśnione dobre lub złe intencje, nie spiesz się z lekceważeniem. To może być właśnie znak od Wszechświata.

Masz wiarę w siebie i wierzysz w moc Wszechświata

Czasem nagle tracimy cały sceptycyzm. Coś dodaje nam wiary, czujemy się wyżsi duchowo i mentalnie czyści. Kiedy Wszechświat do nas przemawia, potrafi tchnąć w nas więcej wiary. Nie chodzi tu o religię. Jest to uczucie, którego nie potrafimy opisać, ale wiemy, że istnieje i to z jakiegoś powodu. Po prostu wierzymy, bo wiemy, że to słuszne.

Jesteś bardziej otwarty na znalezienie odpowiedzi

Kiedy potrafimy ufać i potrafimy poddać się całkowicie mocy Wszechświata, możemy stać się bardziej otwarci na otrzymywanie odpowiedzi. Ważne jest, aby istnieć w chwili obecnej i całkowicie uwolnić się od zmartwień, lęków i osądów. Orzeczenia zaciemniają naszą intuicję i blokują odbiór. Powiedz sobie, że jesteś gotowy doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania Wszechświat i jesteś w stanie to zaakceptować. Jesteś gotów to zaakceptować.

Łatwo dostrzegasz drobne zmiany

Czy kiedykolwiek ktoś zwrócił twoją uwagę na detale i zastanowiło cię to, jak on to zauważa? Czasami ktoś opisuje sytuacje z pewną dokładnością i sprawia, że szczęka ci opada. Ludzie, którzy ufają swoim wewnętrznym odczuciom i są otwarci na doświadczanie, dostrzegają drobne szczegóły i małe zmiany. W każdej chwili coś przykuwa naszą uwagę. Czasami jesteśmy zbyt zajęci, aby coś zauważyć lub usłyszeć. Kiedy zaczniesz otrzymywać znaki od Wszechświata, zobaczysz, że będziesz bardziej świadomy każdego najmniejszego szczegółu wokół ciebie.

Zauważasz powtarzające się wydarzenia lub liczby

Jeśli nie załapałeś za pierwszym razem, na pewno zapamiętasz, gdy zdarzy się to znowu i znowu. Niektórzy ludzie widzą na przykład ciągle 11:11. Sprawdzają zegar dokładnie w tym czasie, nawet nie wiedząc, dopóki nie stanie się to kilka razy. Może to być dowolna godzina czy liczba. Czasami pewne zdarzenia powtarzają się aż sam wreszcie pytasz, co to może oznaczać. Z pewnością jest to sposób, w jaki Wszechświat wysyła kody do rozszyfrowania.

Usłyszysz piosenkę lub zobaczysz obraz czy słowo w druku

Bywa, że myślisz o kimś i nagle zobaczysz reklamę czegoś, co przypomina ci tę osobę. A może ta osoba cię wzywa. Czasem coś pomyślisz i bardzo adekwatna do tego piosenka nagle zagra w radio. Być może myślałeś o ukochanej osobie, która odeszła, a piosenka była waszą ulubioną. Może ta osoba próbowała się z tobą skontaktować. Myślisz o miejscu i w telewizji nagle widzisz reportaż z tego miejsca. Jeśli nie jesteś w stanie rozszyfrować, dlaczego tak się dzieje w tym momencie, zapisz to, zaznacz datę i godzinę. Może pojawi się więcej znaków wokół tej jednej rzeczy i zaczniesz rozumieć, dlaczego to się stało.

Nagła choroba

Czasem wszystko idzie dobrze, a nagle poczujesz się źle. Nie wiesz dlaczego. Jest szansa, że Wszechświat próbuje ostrzec cię o możliwej negatywnej sytuacji. Może próbuje powstrzymać cię przed spotkaniem z kimś lub udaniem się gdzieś. Może musisz się położyć i zwolnić, aby wszystko jeszcze raz przemyśleć. Może byłeś zbyt zajęty obwinianiem siebie za coś, co nie jest tobie przeznaczone. Może to być wszystko. Kiedy spada twoje samopoczucie, czujesz się chory, poświęć ten czas, aby wrócić do swojego życia i dowiedzieć się, co może być nie tak.

Negatywne uwagi ze strony innych

Są dwa powody takich zachowań. Albo Wszechświat stara się pokazać nam prawdziwą tożsamość danej osoby, ujawniając ją poprzez jej własne słowa skierowane w nas. Albo te uwagi są znakiem, że wpadamy w nieprzyjemną lub ryzykowną sytuację. Możemy mieć zamknięte kanały, kiedy zbytnio czegoś pragniemy lub gdy widzimy w kimś tylko korzyści dla siebie w życiu prywatnym lub zawodowym. W tych czasach tracimy zdolność trzeźwej oceny sytuacji, ponieważ nie jesteśmy otwarci. Dobrze jest zwracać uwagę na negatywne rzeczy, tak samo jak zwracamy uwagę na pozytywne rzeczy.

Czujesz niewyjaśnioną złość lub niepokój

To ma związek z intuicją. Kiedy tak czujesz, musisz się zatrzymać i zdać sobie sprawę, że coś jest nie tak. Wsłuchać się w swoją intuicję. Oddychaj, zwolnij, spróbuj zobaczyć i rozpoznać, co sprawia, że czujesz się w ten sposób.

Strata lub przerwanie czegoś ważnego

Myślisz o kimś i nagle twoja nieporadność wzrasta. Może to nie jest tak, że nie umiesz sobie poradzić, tylko Wszechświat chce ci coś powiedzieć. Może się również okazać, że stracisz coś ważnego. Kiedy zgubisz jakąś rzecz i nie możesz jej znaleźć, przypomnij sobie, o kim lub o czym myślałeś tuż przed tą chwilą. Może to być sugestia, by jeszcze raz dokładnie przeanalizować pewne sprawy.


Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Mamy nadzieję, że Wszechświat wysyła Tobie sygnały, które bez większych problemów udaje się odczytać 🙂

Inne wpisy na temat Rozwoju duchowego można znaleźć, np. -> TUTAJ> 🙂

źródło: enlightened-consciousness.com


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.