O Warsztacie

Warsztat dobrego słowa

Warsztat Dobrego Słowa jest przygodą mojego życia. To miejsce skupiające największe życiowe pasje – naukę, medycynę akademicką, naturalną, pisanie i duchowość.

Warsztat dobrego słowa

Nazywam się Wojtek. Na co dzień studiuję medycynę. Często zanurzam się też w muzyce.

Nie boję się stąpać po niepewnym gruncie. Lubię bezkompromisowo odkrywać prawdę bez zważania na poprawność, gdyż uważam, że jest to jedyna droga do beztroski i pełni życia.

Warsztat podzielony jest na kilka działów:

Zdrowy styl życia – zawiera nowoczesne informacje o zdrowym odżywianiu, przepisy medycyny naturalnej, wiedzę o ziołolecznictwie oraz opisy przypadków wyleczenia za pomocą terapii naturalnych.

Zdrowie i uroda – naturalny styl życia obejmuje również inne obszary. Są tu przepisy na kosmetyki naturalne, naturalne środki czystości oraz różne ciekawe triki na odchudzanie i diety odchudzające.

Rozwój duchowy – całe moje serce wkładam właśnie w tym miejscu. Znajdą tu Państwo wolne przekazy przewodnika duchowego, sprawozdania z pomocy, jaką Państwu oferuję (pomoc duchowa online). Duchowość polega również na praktyce – medytacja joga afirmacja czakry to dział, w którym bardziej lub mniej metaforycznie przedstawiam moje praktyki rozwoju. W życiu duchowym człowieka Warsztatu chcę pokazać, że jestem normalnym facetem, którego codzienność nie omija.

W Warsztat wkładam całe swoje serce. Jeżeli doceniasz i chcesz wesprzeć moją pracę skontaktuj się ze mną (link) lub przekaż darowiznę na utrzymanie tej działalności.

Jedno przemyślenie nt. „O Warsztacie”

  1. Całkiem przypadkiem znalazłam tę stronę ,jestem zaskoczona że można w naturalny i dostępny dla każdego sposób leczyć się bez skutków ubocznych i bez kosztów .Dziękuję za rady chętnie skorzystam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *