detoks, toksyny, detoksykacja, oczyszczanie organizmu, zdrowie, na zdrowie

Usuń wszystkie toksyny z organizmu w ciągu 3 dni. Sposób, który zapobiega rakowi, usuwa tłuszcz i nadmiar wody!

Wszyscy wiemy jak szkodliwe i niezdrowe są przetworzone produkty spożywcze. Jednak trudno jest całkowicie ich uniknąć. W celu pozbycia się negatywnych skutków przetworzonej żywności należy zastosować następujące 3-dniowe leczenie oczyszczające, które pomoże usunąć toksyny z organizmu.

Ta krótka kuracja pomoże ci polepszyć swoje zdrowie.

Usuń wszystkie toksyny z organizmu w ciągu 3 dni. Sposób, który zapobiega rakowi, usuwa tłuszcz i nadmiar wody!

Dwa dni przed rozpoczęciem leczenia należy zaprzestać spożywania produktów mlecznych, ponieważ trawimy je wolniej i mogą przeszkadzać w oczyszczaniu.

Również jest to ważne, by unikać nabiału, ponieważ zanim zaczniesz oczyszczać płuca, twoje ciało musi być czyste z toksyn znajdujących się w produktach mlecznych.

Noc przed rozpoczęciem procesu oczyszczania trzeba wypić 1 filiżankę ziołowej herbaty przeczyszczającej, ponieważ pomoże to w oczyszczeniu jelit z toksyn, które mogą powodować zaparcia.

PŁUCA NIE POWINNY BYĆ ZBYT OBCIĄŻONE PRZEZ CHOROBĘ LUB INNE BLOKADY/ZATORY W CIELE PODCZAS PROCESU DETOKSYKACJI.

Następnego dnia rano przygotuj napój z 2 całych cytryn i 1/2 szklanki wody i wypij przed śniadaniem. Pomoże to w trawieniu mocnych, alkalicznych pokarmów, które z kolei pomogą regenerować twoje płuca.

Następnie, kiedy spożywasz śniadanie, musisz wypić 1,5 szklanki soku grejpfrutowego. Jeśli nie podoba ci się smak tego soku, możesz go zastąpić sokiem ananasowym lub rozcieńczyć świeżą wodą. Oba te soki, sok grejpfrutowy i ananasowy, są bogate w przeciwutleniacze, które utrzymują zdrowie układu oddechowego.

Ponadto, między śniadaniem a obiadem, wypij od 1 do 1,5 czystego soku z marchwi. Sok ten pomoże w alkalizacji krwi podczas leczenia detoksykacyjnego. Marchew jest korzystna dla dróg oddechowych, ponieważ jest bogata w beta-karoten, który przekształcamy w witaminę A.

Następnie przygotuj sok bogaty w potas, wyciskając seler, pietruszkę, glony jadalne, marchew i szpinak. Wypij 1,5 szklanki tego soku podczas obiadu, ponieważ potas jest silnym przeciwutleniaczem, który doskonale nadaje się do oczyszczania organizmu, szczególnie jeśli jest spożywany w postaci płynnej. Możesz też zastąpić ten sok czystym sokiem Noni zmieszanym z jedną szklanką wody. Możesz kupić sok Noni w sklepach ze zdrową żywnością.

Wieczorem, godzinę przed kolacją, wypij 1 szklankę herbaty oczyszczającej ze śluzu. To na przykład herbatka z imbirem, różą i miętą pieprzową, które świetnie działają przeciwko gromadzeniu się śluzu, zatkaniu nosa i zatok. Gotową mieszankę takiej herbaty można również znaleźć w supermarketach i sklepach ze zdrową żywnością.

Następnie, przed pójściem spać, wypij 340 ml czystego soku z żurawiny. Sok żurawinowy pomaga przeciw bakteriom w płucach, które mogą powodować infekcję. Żurawiny są silnymi przeciwutleniaczami, które są niezwykle korzystne dla krwi i moczu.

Cały proces powtarzamy przez 3 dni leczenia.

Wyniki będą nieocenione: ciało oczyszczone z tłuszczu i nadmiaru wody. A w dodatku oczyszczone płuca i wyeliminowane toksyny.


Oczywiście jest to jeden z przepisów na oczyszczanie czy detoksykację. Toksyny możemy usuwać na wiele sposobów. TUTAJ można sprawdzić inne, które zamieściliśmy na stronie 🙂

źródło: organicplanner.com


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

4 thoughts on “Usuń wszystkie toksyny z organizmu w ciągu 3 dni. Sposób, który zapobiega rakowi, usuwa tłuszcz i nadmiar wody!”

    1. Od czegoś trzeba zacząć. Każdy rozsądny człowiek wie, że to nie jest jednorazowe wzięcie kapsułki na całe zło, a w zasadzie codzienne dbanie o zdrowy styl życia. Kuracje naturalne natomiast są takimi skokami do przodu. A śmiech to zdrowie, więc proszę się nie powstrzymywać 🙂
      Jeżeli wynika z negatywnych pobudek, to już Pańska osobista sprawa, nastawienie i życie 😉 Pozdrowienia!
      Warsztat ostatnio opublikował…Cudowna zupa z soczewicą i kurkumą która może pomóc w leczeniu 7 różnych dolegliwościMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.