9 dowodów na to jak związek z uduchowioną dziewczyną zmieni Twoje życie

Uduchowiona dziewczyna może być wspaniałą partnerką, z którą zajdziesz daleko, o ile podołasz zadaniu. Poznawanie siebie jest momentami bardzo trudne, gdyż trzeba stanąć w pełnej prawdzie przed sobą.

Wszystkie kobiety mają swoje zalety i słabości. Jednak po przeczytaniu tego artykułu zapragniesz być z uduchowioną kobietą. Jest to wyjątkowa grupa kobiet, wręcz magiczna.

9 dowodów na to jak uduchowiona dziewczyna może zmienić Twoje życie :

 1. WIERZY ŻE „WSZYSTKO JEST PO COŚ”

  Nieważne czy znajdziesz coś czego szukałeś od dłuższego czasu, przypadkiem, biegnąc na autobus, w tym właśnie momencie, ujrzysz to na przecenie. Czy też chodzi o to, że spotkała właśnie Ciebie. Ona wierzy, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Wierzy w wyższą siłę wszechświata i zawsze ufa swojej drodze. Wie, że to, co przeznaczone, musi się zdarzyć, toteż nigdy nie panikuje i nie puszczają jej nerwy, bo wie, że wszystko się i tak ułoży.

 1. JEST PO PROSTU PRAWDZIWA

  Kobieta duchowo przebudzona zna i akceptuje prawdziwą siebie. Nie potrzebuje oszukiwać i knuć intryg, nie gra w żadną grę i unika ludzi, którzy grają. Duchowe kobiety mają intuicję, co do tych, którzy są z nimi szczerzy i potrafią odróżnić tych, co udają. Także nie próbuj z nimi pogrywać – przejrzą cię na wylot.

 1. KOCHA ŻYCIE I INNYCH

  Jest bardzo empatyczna i nikogo nie ocenia. Dostrzega małe rzeczy w życiu, co oznacza, że nawet w najgorszej sytuacji zauważy pozytywny aspekt sprawy lub przynajmniej płynącą z niej naukę. Wie, że nic nie jest tylko złe, a więc wszystko ma swoją dobrą stronę.

 1. ZAWSZE SIĘ UCZY I WZBOGACA DUCHOWO

  Nigdy nie czuje się do końca spełniona ani nie sądzi, że wie wszystko. Każdy dzień jest dla niej szansą, by nauczyć się czegoś nowego i dojrzewać jako osoba. Dobrze wie, że to nie rzeczy, które się tobie przytrafiają świadczą o tobie, ale to jak na nie zareagujesz. Ona zachowuje spokój i zawsze stara się znaleźć najbardziej rozsądne rozwiązanie, nie tracąc głowy.

 1. NIE BOI SIĘ TEGO CO NIEZNANE

  Nie obawia się przyszłości, czy tego, co nieznane, bo wie, że wszechświat przyśle jej to, co jest w stanie udźwignąć. Rozumie też, że trudności i wyzwania są po to, by ją czegoś nauczyć i pokazać jej to, co wartościowe w życiu. Nie chciałaby znać przyszłości, bo nieznane jest dla niej ekscytujące i magiczne. Jednocześnie wie, że jej życie jest w jej rękach i wierzy w siebie.

 1. NIE TRACI WIARY

  Jak mówią: „nadzieja umiera ostatnia” i ona w to wierzy. Nigdy się nie poddaje i stara się rozwiązać każdą trudność jaka ją spotyka. Czerpie siłę z całego wszechświata do tworzenia i zdobywania celów. Wie, że co cię nie zabije to cię wzmocni, więc pomimo zmiennych zdarzeń kształtuje i wzbogaca swoją świadomość.

 1. NIE JEST MATERIALISTKĄ

  Nie dba o dobra materialne, więc jeśli chcesz jej zaimponować musisz dać jej coś innego. Troszczy się o ludzi, zwierzęta i naturę. Rozumie, że jest wiele ważniejszych spraw niż posiadanie najnowszego iPhone’a czy drogich ubrań. Najlepsze, co możesz jej podarować, to twój czas.

 2. ŻYWI WSPÓŁCZUCIE DLA KAŻDEJ ŻYJĄCEJ ISTOTY

Dba o środowisko, świat i ludzi. Chciałaby widzieć świat pełen miłości i pokoju. Naprawdę przeżywa, gdy coś złego dzieje się na świecie i, zapewne, zobaczyłbyś ją w roli wolontariuszki w trakcie jakiejkolwiek wojny.

 1. JEST ZJEDNOCZONA Z NATURĄ

  Uduchowiona dziewczyna jest silnie złączona z kosmosem, dlatego ma zaufanie do swojego życia. Czasem woli towarzystwo zwierząt od ludzi – to jej pozwala się wyciszyć i zrelaksować i jest jej ulubioną ucieczką.


  Dziękuję za przeczytanie. Jeżeli interesują Cię tematy duchowe – mamy również inne wpisy z gatunku Rozwój duchowy. Serdecznie zapraszamy! 🙂

źródło: http://peacequarters.com

Photo by Ben White on Unsplash


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

9 thoughts on “9 dowodów na to jak związek z uduchowioną dziewczyną zmieni Twoje życie”

 1. Gdzie takie są, czekam, szukam, wszedzie tylko ktos kto wymaga a od siebie daje tylko gówno emocjonalne. Gdzie takie żyją, wskazać palcem prosze.

  1. Hehe, tak, sam się wydajesz bardzo uduchowiony. Nic dziwnego, że przyciągasz podobne osoby.
   To nie jest żaden hejt. Tak tylko zdecydowałem się napisać, bo trochę rozśmieszył mnie Twój komentarz. Nic osobistego. Życzę Ci powodzenia!

   1. Spoczko moj komentarz pol żartem pół serio. Sam mam wiele ze sobą do zrobienia, ale przydalby sie ktos kto wspomoze na tej drodze, także uduchowione kobietki odzywac się 😀

 2. To prawda, większość bab „uduchowionych” to kłębek emocji, słów i… może z 2 na tysiąc są w miarę ok. Poza tym i w tym środowisku jest od kilu lat nacisk na kasę, bo… Ewentualnie jak kogoś „szczelą”;) hormony to wtedy jest chwilowa sielanka a potem…. to co zwykle.
  Widać trzeba trafić na swojego człowieka, czyli miłego, mądrego i dobrego. A takich tak naprawdę nie ma za wielu…

 3. Przyciągasz to czym emanujesz. Twoj swiat zewnetrzny jest refleksem swiata wewnetrznego. Nie ma mozliwosci, zebys spotkal taka osobe, dopoki sam nie dostroisz sie do takiego stanu. Oto najwieksza tajemnica wszechswiata 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.