„Upadek lucyfera na Ziemię” – rozmowa duchowa

Upadek lucyfera na Ziemię.

PYTAJĄCY:

(Warto wspomnieć, że pytający wcześniej bardzo dużo używał i zdecydował się przestać. Stąd przedstawiamy perspektywy dla ludzi chcących się rozwijać i podejmować twarde decyzje. – przyp.red.)

Ponieważ jestem tak pijany, jest to najlepszy moment, aby sobie zajarać. „Tęskniący za diabłem.” Ale bym sobie tego nie wybaczył. W tym momencie nie mam już żadnych hamulców. Nie ogarniam, CO mnie teraz powstrzymuje!!!

Rozwój duchowy, który kultywuję z ogromną pasją spowodował niesamowite namacalne efekty w moim życiu. Osiągam kapitalne rezultaty w jawnym tworzeniu swojego życia. Sprawia to, że kontroluję swoją świadomość w czasie, gdy jestem pijany.

Po tylu dniach, po tylu tygodniach (dokładnie 26 dni – 3-4 tygodnie, przyp.red.) wciąż mam niesamowitą ochotę.

Czytaj dalej „Upadek lucyfera na Ziemię” – rozmowa duchowa

Stres: jak radzić sobie ze stresem? – rozmowa z przewodnikiem duchowym

Pytający ma problemy z radzeniem sobie ze stresem, którego głębiej nie definiuje. Dla niego stres jest zbiorem wszystkich tych zdarzeń, w których jego ciało jest napięte, oddech przyspieszony, a w umyśle pojawia się więcej znaków zapytania i szumu niż czegokolwiek innego.

Przewodnik duchowy jak zawsze przedstawia sytuację ze swojego punktu widzenia. Gładko sprowadza na Ziemię lęk i rozkojarzenie oraz zachęca do zmierzenia się z własnym strachem, który, jak przekonuje, nie jest wcale niczyim wrogiem.

Czytaj dalej Stres: jak radzić sobie ze stresem? – rozmowa z przewodnikiem duchowym

Mam złamane serce. … – rozmowa duchowa

Złamane serce, depresja, nerwica, stres, dziewczyny, zaburzenia osobowości, dziewica, czym jest miłość…


Mam złamane serce. Jestem w związku, który się posypał. Wciąż kocham, ale jednocześnie mam dość takiej sytuacji. Nie czuję miłości i wspólnoty w tej relacji. Mam wrażenie, że pozostało już tylko przyzwyczajenie do wspólnego spędzania czasu. Chciałbym poznać Waszą perspektywę w tej kwestii.

Drogi kolego,

Nie uciekniesz od tego. Z kryzysem w związku należy się zmierzyć. Inaczej tłumione emocje zaczynają przybierać na irytacji i skutkuje to pojawianiem się skrajnych myśli i odczuć w Twoim umyśle.

Czytaj dalej Mam złamane serce. … – rozmowa duchowa

Kosmici: Kiedy spotkamy się twarzą w twarz? – rozmowa z cywilizacją Yahyel.

Kosmici: Kiedy spotkamy się twarzą w twarz? – rozmowa z cywilizacją Yahyel.

Pytanie:

Drodzy,

Ostatnimi czasy mam z Wami wiele ciekawych doświadczeń. Moje sny są przepełnione kontaktami z Wami, ciekawymi umiejętnościami, które nabywam, wchodzeniem na Wasz statek. Na jawie wcale nie jest mniej barwnie. Widziałem Wasz statek przynajmniej dwukrotnie. Wysyłacie mi wiele sygnałów. Jednak ani razu nie doszło do bezpośredniego spotkania.

Nie ukrywam, kiedy kilka razy ‚miało do tego dojść’ – mój organizm zareagował dużym strachem i ucieczką. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Z jednej strony chcę się poznać, a z drugiej, kiedy ma do tego dojść – pojawia się panika.

Co mogę zrobić? Kiedy spotkamy się twarzą w twarz?

Czytaj dalej Kosmici: Kiedy spotkamy się twarzą w twarz? – rozmowa z cywilizacją Yahyel.

Intuicja: Opór przed działaniem według intuicji. – rozmowa duchowa.

Intuicja: Opór przed działaniem według intuicji. – rozmowa duchowa.

Pytający: Drodzy przyjaciele,

Idę drogą stawania się prawdziwym sobą. Na bieżąco staram się rozpoznawać najwyższą i najwspanialszą myśl, która odzwierciedla boski stan Wyższej Świadomości. Jednak często natrafiam na opór, zwłaszcza w działaniu.

To jest uczucie przyblokowania, jakbym się bronił przed czymś, ale jednocześnie tego bardzo chcę i czuję, że to moja droga. Co w takich momentach mogę zrobić?

Czytaj dalej Intuicja: Opór przed działaniem według intuicji. – rozmowa duchowa.

„Stare” vs „nowe” nawyki. – rozmowa z przewodnikami duchowymi.

„Stare” vs „nowe” nawyki. – rozmowa z przewodnikami duchowymi.

W moim życiu wiele się dzieje. Od czasu, kiedy podjąłem się świadomego rozwoju, natrafiam na różne trudności. Chciałbym spytać o jedną ważną sprawę. Mianowicie, nie mogę przestać robić pewnych rzeczy. Wiem, że mi one nie służą.

Jestem świadomy tego, ile tracę przez to, że nie potrafię po prostu odpuścić tego, co nie jest korzystne I zająć się w pełni moimi pasjami. To są stare nawyki. Nie myślałem, że są tak mocne. Pomimo, że nie chcę czegoś to I tak jakby na automacie mnie kieruje w ich stronę. Co mogę z tym zrobić?

Czytaj dalej „Stare” vs „nowe” nawyki. – rozmowa z przewodnikami duchowymi.

Reptilianie – co kombinują na Ziemi i kim jest rasa kocia? – rozmowa z przewodnikami

Reptilianie – co kombinują na Ziemi i kim jest rasa kocia? – rozmowa z przewodnikami

  • Pytanie: Kim jest rasa kocia i czego Reptilianie szukają na Naszej planecie?

Następowały pewne zmiany. Koty błądziły, ćwiczyły poruszanie się w czasoprzestrzeni oraz poza nią. To kocury, chodzą własnymi ścieżkami, kto ich wie? Kto ich rozumie? W każdym razie to kochane stworzenia. Nie atakują bez powodu. Nie trzeba się ich obawiać, lecz nie można jednocześnie liczyć na konkretną współpracę z nimi. Oni się włóczą, krążą. Są rasą wędrowną. Mało kto coś o nich wie. Wiadomo, że są i bardzo ładnie ubarwiają Nasz Wszechświat. Czytaj dalej Reptilianie – co kombinują na Ziemi i kim jest rasa kocia? – rozmowa z przewodnikami

Przewodnik duchowy i człowiek – zapis autentycznej rozmowy

Przewodnik duchowy i człowiek – zapis autentycznej rozmowy

Człowiek:
Drogi Przyjacielu,

Piszę ze łzami w oczach. Czuję się fatalnie. Lubię życie. Uwielbiam robić to, co robię, ale razem z tym wszystkim cały czas ciągnie się za mną ogromna pustka. Chodzę, latam, żartuję sobie i jest w porządku. Jednak, gdy przychodzi co do czego – mam w środku nicość. Jestem bardzo samotny, pomimo iż wiele wspaniałych osób wyciąga do mnie ręce, wręcz ofiarowuje mi swoje serce, swoją miłość. Ja to wszystko odrzucam, gdyż uważam, że na to nie zasługuję.

Czytaj dalej Przewodnik duchowy i człowiek – zapis autentycznej rozmowy

Kiedy to się skończy?

PYT:
Czuję się bardzo zachęcona do stawiania dalszych pytań Tobie i Twoim pozaziemskim przyjaciołom 🙂 a więc parę spraw:
1. Związek, relacje i to bardzo istotne dla mnie, bo między mną i moim mężem. Tworzymy rodzinę my dwoje i dwójka naszych synków i to jest bardzo istotne, bo pewnie gdyby dzieci nie było to nie było by już naszego związku. Rozumiem koncepcje lustra i wiem że dzięki tej relacji z moim mężem wzrosłam :), rozwinęłam się, jestem teraz silniejsza, bardziej świadoma i jestem za to mu bardzo wdzięczna, że był stymulatorem mojego rozwoju 🙂
teraz jest prawie dobrze, funkcjonujemy całkiem dobrze ze sobą. przez to że żyjemy ze sobą tak blisko na planie fizycznym zauważyłam że moje samopoczucie jest w znacznym stopniu uzależnione od jego opinii. Zauważyłam że spinam się w jego obecności, trochę wycofuję w obronie przed krytyką. Tak, wiem ze obrona jest skorelowana z atakiem ale jak przerwać tę grę? Jak mam to zrobić żeby zachować swój ” spokój ducha” i jednocześnie nie uciekać i tworzyć z nim rodzinną ciepła relację? Chcę czuć się w związku , swobodnie i radośnie 🙂 Czy możecie Wy z góry spojrzeć na mnie konkretnie i dać wskazówki gdzie jest to co mam zmienić aby stworzyć wokół siebie preferowaną przeze mnie rzeczywistość? 🙂

Czytaj dalej Kiedy to się skończy?

Krótko o sytuacji

PYT:
1.Jaki wpływ ma jednostka na ogół ludzkości i Ziemię, a jaki ogół i całe społeczeństwa na życie jednostki?

2. czy istnieje jakaś kosmiczna wojna między ciemnymi i jasnymi siłami? i czy to co się dzieje teraz na arenie międzynarodowej na Ziemi ma z tym jakiś związek?

pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!!!

ODP:
1.Fundamentalny. Wasza świadomość Tworzy fizyczną rzeczywistość. Każdy z osobna wnosi swoją wartość i jest bardzo ważny do tego, by było jak jest, a jest jak ma być, ponieważ tak jest.

2. Nie. Wojna dzieje się na Ziemi, jesteście w tym najlepsi.