Szyszynka, czyli trzecie oko i jego sekret – największe zatajenie w historii!

Szyszynka, czyli tak zwane trzecie oko, to gruczoł dokrewny znajdujący się w mózgu. Jest on odpowiedzialny za produkcję serotoniny – pochodnej melatoniny, czyli hormonu regulującego rytm snu i dojrzewania. Kształtem przypomina szyszkę sosny (stąd jej nazwa) i znajduje się blisko środkowej części mózgu, pomiędzy dwiema półkulami.

Sekret: o czym nie chcą żebyś wiedział

Trzecie oko u każdego człowieka może osiągnąć częstotliwość, dzięki której aktywuje uśpiony dotąd zmysł wszechwiedzy, intuicji, uczucia boskiej euforii i wszechobecnej jedności. Nastrojone na odpowiednie wibracje z pomocą medytacji, jogi czy różnych ezoterycznych metod, trzecie oko pozwala podróżować pomiędzy wymiarami.

W bardziej zaawansowanej praktyce, według starożytnych metod, jest możliwe kontrolowanie myśli i działań ludzi ze świata fizycznego. Tak, to dziwne, ale Stany Zjednoczone, założyciele Związku Sowieckiego, rządy i inne niszowe organizacje, prowadziły przez wieki badania na ten temat, a ich wyniki przekraczają nasze wyobrażenia.

W katolickim Rzymie reprezentuje się trzecie oko w sztuce kościelnej pod postacią rzeźbionej sosnowej szyszki. W starożytności Egipcjanie i Rzymianie prawdopodobnie korzystali z mocy szyszynki, dlatego w znacznej większości ich symboli pojawia się właśnie oko.

Odniesienie do trzeciego oka spotykamy także na odwrocie amerykańskiego dolara. Nazwane „wszystkowidzącym okiem” podobno określa człowieka lub grupę ludzi, którzy znają tajemnicę przenoszenia się do wymiaru duchowego. Daje im to możliwość kontrolowania świata i ludzi poprzez czytanie w ich myślach.

Badania prowadzone do tej pory potwierdzają, że w pewnych porach pomiędzy 1:00 w nocy a 4:00 rano, uwalniane substancje w mózgu dają uczucie połączenia się z wyższym źródłem.

Spisek: Jak blokują Twoje trzecie oko

W obozach koncentracyjnych naziści oraz Rosjanie dodawali fluor do wody, przez co więźniowie mieli być bardziej ulegli, potulni i za słabi, by sprzeciwiać się władzy…

W późnych latach 90-tych, Jennifer Luke, przeprowadziła pierwsze badanie naukowe na temat wpływu fluorku sodu na szyszynkę. Dowiodła, że trzecie oko, ulokowane w centrum mózgu, jest celem dla fluoru, ponieważ zwyczajnie więcej go absorbuje niż cokolwiek w ciele, nawet kości.

Trzecie oko działa jak magnes na fluorek sodu. Ten jednak zwapnia szyszynkę i hamuje jej funkcje równowagi hormonalnej całego organizmu.

Wielu naukowców do tej pory dowiodło, że fluorek sodu to jedyna rzecz, która atakuje najważniejszy gruczoł w środku naszego mózgu. Ponadto w przeważającej ilości fluorek sodu występuje w żywności, napojach oraz wodzie, którą pijemy i w której się myjemy. Przykładowo w Stanach fluorek sodu zawiera się w aż 90% zaopatrzenia ludności w wodę.

Filtry do wody kupowane w supermarketach nie usuwają z niej fluorku sodu, jedynie destylacja i metoda odwróconej osmozy. Najtańszą drogą jest zakup urządzenia do destylacji wody.

Nie chodzi o to, by zagłębiać się w teorie spiskowe na ten temat, ale zrozumieć, że zagłuszając duszę odcinamy się od poczucia jedności, boskiej mocy korzystania ze źródła duchowego. W ten sposób stajemy się zwykłymi niewolnikami materialnego świata, kontrolowanego przez korporacje. Stworzono nawet zaawansowane programy, w których psychologowie przyglądają się bliżej potencjalnym spiskom na temat kontrolowania ludzkości i ich myślenia. Pogłębiają także naukowy aspekt tego zagadnienia, badając mózg i zachowania ludzi w określonych sytuacjach.

Na koniec taki cytat:

„Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec lub kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym.” – Budda.


Dziękuję za przeczytanie. Rozwój Duchowy jest dla nas bardzo ważny w tych czasach. Więcej wpisów na ten temat znajdą Państwo pod tym linkiem.

źródło: enlightened-consciousness.com


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

8 thoughts on “Szyszynka, czyli trzecie oko i jego sekret – największe zatajenie w historii!”

  1. Takmi przyszlo do glowy, pewnie glupio ale…….jesli wieki temu ludzie zyli w krystalicznie czystym srodowisku pili wode ze zrodel …… to czemu byli tacy glupi i malo uduchowieni?????

  2. Wiele tysiecy lat temu ludzie nie „byli tacy glupi I malo uduchowieni” Potwierdzaja to poprzednie cywilizacje co Ci ludzie stworzyli I co po nich pozostalo. Bardzo czesto Ci ludzie zyjacy przed nami mieli bardzo zaawansowana wiedze I wiare, ktorej my nie mamy. W wielu przypadkach byli o wiele lepsi od nas. Do dzisiaj nie wiemy jakich technologii uzywano przy obrobce kamieni np. przy tworzeniu I konstrukcji budowli lub posagow, ktore przetrwaly do dzisiaj przez wiele tysiecy lat. Jak trwale sa nasze budowle lub posagi z XXI wieku i jak dlugo przetrwaja? Dzisiaj niewiele wiemy o swoich przodkach. Dopiero odkrywamy wiele rzeczy i ich w pelni nie rozumiemy. Dzisiaj nie znamy podstawowych praw natury czy astronomii lub o otaczajacym nas swiecie o czym doskonale wiedzieli nasi przodkowie. Pomimo XXI wieku tylko w niewielkim procencie wiemy to, co wiedzieli nasi przodkowie i nadal jestesmy w fazie poszukiwan. Jest tylko kilka panstw na swiecie (mysle, ze ok. 8), ktore nie dodaja fluoru do wody i nie truja swoich obywateli.

  3. Tybet na pierwszym miejscu,owszem myślę,że też Indie ,nie patrząc na zaludnienie ,mówię o rejonach gdzie żyją ludzie „lasu”,Mongolia…reszty się można domyślać ale jakie …?Sam nie wiem…

  4. Witam.
    Może ktoś zna więcej konkretów ? Jaka to zawartość fluoru/fluorków może być szkodliwa ? Jaki jest ten próg w obliczu tego że ponoć fluor bierze udział w budowie kośćca i chętnie z tego powodu dodawany jest przez producentów past do zębów.

    Chcę też zauważyć że w dawkach homeopatycznych to raczej można się go spodziewać w każdej wodzie.

    Jak dla mnie to konkretne dane są dopiero wartościowe, tak to uważam sam dla siebie ten temat na pograniczu teorii spiskowych które więcej mogą zaszkodzić niż pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.