Trump ostrzega: To największy skandal w historii. Szczepienia na grypę są całkowicie nieskuteczne!


loading...

Cytując słowa prezydenta Trumpa, szczepienia na grypęnajwiększym skandalem w historii medycyny. Stworzone przez przemysł medyczny szczepienia wprowadzały ludzi w chorobę i miały cele głównie finansowe.

W wywiadzie dla Opie and Anthony na Sirius XM Donald Trump pocisnął szczepienia na grypę mówiąc, że są „całkowicie nieskuteczne”. Dodał, że nigdy nie sprawił sobie ani jednego.

Trump ostrzega: To największy skandal w historii. Szczepienia na grypę są całkowicie nieskuteczne!

Nigdy nie przyjąłem żadnej. Tym samym nigdy nie chorowałem na grypę. Nie podoba mi się koncepcja wstrzykiwania złych rzeczy do organizmu. Właśnie to głównie się robi. A szczepionka na grypę nie była na tyle skuteczna, aby ją wprowadzić i promować.”

Mam przyjaciół, którzy sumiennie podchodzą do szczepienia, a potem chorują na grypę. To pomaga mi w myśleniu. Widziałem wiele raportów, które wyraźnie wskazują, że ostatnia szczepionka jest całkowicie nieskuteczna.”

Trump przynajmniej częściowo na pewno ma rację – szczepionka na grypę zawiera wiele „złych rzeczy”, przykładowo: formaldehyd (formalinę) i rtęć – dwie potężne neurotoksyny.

Szczepienia są jedynym „lekarstwem”, które nie ma dowodów naukowych na bezpieczeństwo i skuteczność stosowania.

Każdy wie, że rtęć jest toksyczna, kiedy wstrzykujemy ją do ludzkiego ciała.


loading...

Tak więc dlaczego producenci nie usuną rtęci?

Poniżej wywiad z prezydentem Trumpem, w którym wypowiada te słowa:


Drodzy Państwo, tego typu decyzje najlepiej przedyskutować z zaufanym lekarzem. Szczepionki na grypę nie są obowiązkowe w Polsce, a jedynie zalecane, zwłaszcza wśród niektórych grup chorych. Przedstawiłem tutaj wpis z wypowiedziami prezydenta USA. Nie jest to manifest poglądów. Interesują mnie dyskusje dotyczące zdrowia i medycyny, a tego typu opinie są rzadkością wśród wysoko postawionych person. Proszę potraktować ten wpis jako ciekawostkę. Przyszła jesień, czyli czas, kiedy szczepionki na grypę mają swój sezon. Życzę wszystkim Państwu dużo zdrowia, dobrego samopoczucia i spokoju.

Jeżeli podobają Ci się nasze wpisy – możesz znaleźć ich znacznie więcej!

Zapraszam do poczytania innych o Zdrowym stylu życia 🙂

źródło


Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.
loading...

10 thoughts on “Trump ostrzega: To największy skandal w historii. Szczepienia na grypę są całkowicie nieskuteczne!”

 1. Powoływanie się na Trumpa jako wiarygodne źródło opinii w sprawie szczepionek (tym bardziej, że przytacza dowód epizodyczny) i powtarzanie jego słów bez samodzielnego krytycznego zapoznania się z tematem – jest co najmniej nieprofesjonalne. Skąd masz dane o tym co jest i w jakich stężeniach i jak działa na organizm („Każdy wie….”)? Ręce opadają…

  1. @Grenda
   „Bo dawka czyni truciznę”.
   Zastanawiam się czy fakt, że nikt z nas nie był świadkiem wyniszczania ludności przez poskromione już dzięki szczepionkom choroby sprawia, że nagle połowa społeczeństwa staje się ekspertem w dziedzinie medycyny pod sztandarem „na chłopski rozum”.
   Trump nie jest żadnym autorytetem w tej dziedzinie, a jego argument „nie szczepiłem się i nigdy nie zachorowałem” jest śmieszny i absolutnie nie wart cytowania. A co do szczepionek na grypę – oczywistym jest fakt, że nie są w 100% skuteczne, bo istnieje wiele szczepów grypy, które stosunkowo szybko mutują tak by ominąć „szczepionkową barierę”. Dlatego co jakiś czas same szczepionki są udoskonalane i mają za zadanie walczyć z OBECNIE najpopularniejszymi szczepami grypy.

  2. Popieram, myślałam, że to rzetelna strona i nie piszą tu takich populistycznych tekstów. Dzięki takiemu podejściu, znów powiemy „dzień dobry” chorobom, które wyniszczały społeczeństwa.

 2. Przecież to audio to jakis dowcip, gosc udaje prezydenta na nagraniu a drugi sie z niego śmieje. Nie wiem czy to prowokacja czy zwykły trik marketingowy, ale juz więcej nie odwiedzę tego portalu 🙂

 3. nagrania nie sluchala i w sumie nie interesuje mnie to czy to on czy nie , a to ze szczepienia sa zeby koncerny farmaceutyczne trzepaly grube pieniadze to prawda. wiekszosci ktorzy szczepia sie zawziecie proponuje przy nastepnej okazji szczepienia dziecka poprosic o ulotke tej szczepionki i poczytac to nie boli

 4. Kobiety, które planują zajść w ciążę,, a mają już dziecko w wieku przedszkolnym POWINNY się zaszczepić , ja przez grypę straciłam dziecko. Zmarło podczas porodu, mimo wielkich starań najlepszych specjalistów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge