saturn, koziorożec, koziorożca, zmiany na Ziemi, duchowość

Saturn wchodzi w znak Koziorożca – przygotuj się na cykl osiągnięć!

Planeta Saturn wkracza w znak Koziorożca. Dzięki temu doświadczymy nowych zmian energetycznych. To nie będzie zwykłe zmiany, ponieważ potrwa to znacznie dłużej niż zwykle.

19 grudnia Saturn zajmie znak Koziorożca i pozostanie tam do 21 marca 2020 roku. Wraz z planetą w Koziorożcu będzie można spodziewać się kilku rzeczy.

Saturn wchodzi w znak Koziorożca – przygotuj się na cykl osiągnięć!

Po pierwsze, poczujemy się znacznie bardziej uziemieni niż zwykle. Saturn rozkaże nam pracować ciężej i zachować dyscyplinę. Poprosi nas, abyśmy spojrzeli na zegar i postawili sobie pytanie, czy mamy wystarczająco dużo do zrobienia.

Saturn będzie także rządził dojrzałością i przyniesie nam wiele lekcji, których będziemy musieli się nauczyć.

Osiągnięcie orbity zodiaku zajmie Saturnowi od 28 do 30 lat, a teraz gdy znajdzie się w Koziorożcu, będzie bardziej intensywny niż kiedykolwiek. To męska energia, która rządzi dziesiątym i jedenastym domem.

Planeta Saturn funkcjonuje dobrze w znaku Koziorożca. Daje twardą drogę do kroczenia. Ale także doprowadza ludzi do punktu, w którym być może będą musieli zmniejszyć straty i odbudować wszystko, jeśli zajdzie potrzeba. Ta energia nie jest czymś, czego możemy uniknąć. Saturn będzie w Koziorożcu przez lata, a więc będzie aktywna dopóki Saturn nie wykona kolejnego ruchu.

Jest też ciemna strona tej energii. Coś, czego powinniśmy być świadomi. Kiedy Saturn jest w Koziorożcu, nie możesz chodzić na skróty. Nie ma też wymówek. Jeśli jesteś w związku z kimś, kto nie okazuje szacunku, przekonasz się, że bycie singlem to lepsza alternatywa. Podczas tej zmiany energii pojawi się też sporo do przezwyciężania.

Być może będziesz musiał pokonać osobiste problemy emocjonalne, bo w całej historii Saturn kojarzył się ze strachem.

Bez względu na to, dokąd to wszystko zmierza, na początku może przynieść głęboką obawę, by poddać weryfikacji prawdziwość naszych działań. Na przykład, w przeszłości podczas Saturna w Koziorożcu, zanotowano wzrost depresji, obawy przed zimną wojną i tym podobne.

Teraz, gdy planeta przygotowuje się do przejścia ze Strzelca, ludzie odczują bardziej dobroczynne emocje. Dopóki nie wróci do Koziorożca, powinniśmy czuć się spełnieni. Jeśli jeszcze tego nie doświadczyłeś, musisz pójść do tablicy i wziąć odpowiedzialność za osobę, którą jesteś – odpowiedzieć, gdzie chcesz być w przyszłości.

Saturn robi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić, że staliśmy się najlepszymi wersjami siebie. Wszechświat działa naprawdę na naszą korzyść, bez względu na sytuację.

Zaakceptuj energie, które pojawiają się na twojej drodze, przyjmij je z otwartymi ramionami i wykorzystaj ten wzrost produktywności. Pamiętaj też, że chociaż sprawy mogą nabrać dziwnego charakteru w najbliższej przyszłości, wszystko wydarzy się z jakiegoś powodu.


Inne ciekawe wpisy można znaleźć na stronie Rozwód duchowy

źródło: selfdevelopshop.com

zdjęcie: Adelin Preda


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.