Równoległe Ziemie – 3. i 5. Wymiar idą już osobnym torem.

Równoległe Ziemie – 3. i 5. Wymiar idą już osobnym torem.

Kochani!

Nadszedł czas, żeby Wam to oznajmić: idzie Wam fenomenalnie! Jesteśmy przeszczęśliwi, że działacie. Odnajdujecie własnych siebie, a z takimi Wami możemy iść dalej i komunikować się o wiele swobodniej.

Ziemia rozłączyła się jakiś czas temu. Jedna w pełni przyjęła piątowymiarową wibrację i egzystują na niej istoty kierujące się bezwarunkową miłością do wszystkiego, co jest. Druga natomiast wciąż jest zakotwiczona w wymiarze trzecim, czyli doświadcza strachu, niechęci, niezrozumienia, przygnębienia, lęku, strachu itd.

Obydwie istnieją równolegle. Jesteście w stanie przeskakiwać z jednej na drugą w bardzo prosty sposób – poprzez wybór. Nie ma czegoś takiego jak niezgodności pomiędzy nimi. One po prostu są i nie zawadzają jedna o drugą.

loading...
loading...

W wibracji piątego wymiaru nie potrzebujecie wielu rzeczy, które wydają się Wam niezbędne żyjąc na planecie trójwymiarowej. Przykładowo – kiedy zaczynacie dostrzegać, że Wasze ciało niedomaga, pojawia się jakikolwiek tak zwany problem, idziecie do lekarza, konsultujecie się i przeważnie leczycie.

W piątowymiarowym świecie nie istnieje nic takiego. Wibracje są wysokie i Wasze ciała się do nich dostosowują. Nie następuje degeneracja, chorobowość czy cierpienie. To domena trzeciego wymiaru. Przechodząc tam – regenerujecie Wasze ciała i nie potrzebujecie żadnych recept, aby tego dokonać.

Wszystko zaczyna działać dokładnie tak jak ma i nie ma od tego wyjątków. To był przykład. Tyczy się to wszystkich aspektów życia.

Równoległe Ziemie – 3. i 5. Wymiar idą już osobnym torem.

Słowem oddzielenie nie mieliśmy w zamiarze zaznaczyć Wam, że jeżeli wciąż doświadczacie trzeciego wymiaru – nie macie szansy przejść do piątego. Te Ziemie istnieją równolegle. Możecie przeskakiwać z jednej na drugą, kiedy tylko chcecie. To właśnie dlatego często macie wrażenie, że wszystko idzie jak z płatka, jest jak ma być, czujecie się świetnie, ale jest to ulotne.

Potem przychodzi moment, w którym powracają stare, znane każdemu kwestie negatywnych zdarzeń. Oczywiście nie jest to nic złego. Nie ma niczego złego samego w sobie. Negatywnymi określamy rzeczy/doświadczenia, które zawierają niską częstotliwość wibracji energii. Coś, co wzbudza Ciebie, podnosi, rozenergetyzowuje – niesie ze sobą pozytywny wpływ. Nie ma to żadnego związku z ocenianiem. Ktoś może wielbić się w malarskich poczynaniach jednej osoby i nie ma znaczenia, czy cała reszta ocenia to jako negatywne, złe, beznadziejne. Chodzi o sam stan energetyczny, nie ocenianie.

Króciutko, ponieważ w Warsztacie mamy dużo różnej pracy.

Kontynuację rozmów z Wami przeprowadzimy w odpowiednim czasie.

Już niebawem Warsztat wejdzie w kolejny etap rozwoju.

Bądźcie z Nami i zapraszajcie ludzi, którzy mogą rezonować z materiałami, które udostępniamy. To bardzo ważne.

Nasz kraj potrzebuje takiego podejścia. Potrzebujemy by coraz więcej ludzi poznawało różne perspektywy patrzenia na rzeczywistość. Prawda o tym, co się dzieje naprawdę wokół Nas jest kluczem do Naszego dalszego rozwoju. Teraz jesteśmy na początku tej drogi i wykonujemy świetną robotę. Często jest ona niedoceniania, wyśmiewana, lekceważona, ale z czasem się to zmieni. Bądźmy wytrwali i róbmy swoje, co Nam pozostało. 🙂

Jesteśmy do Waszej dyspozycji,
Wasi Warsztatowcy.

Bezwarunkowa miłość dla Was. 🙂

Równoległe Ziemie – 3. i 5. Wymiar idą już osobnym torem.


Poczytaj także inne Przekazy Duchowe oraz wpisy o Rozwoju duchowym. 🙂

Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki Coś dla ducha na stronie naturalniespoko.pl 🙂


loading...
loading...

Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

3 thoughts on “Równoległe Ziemie – 3. i 5. Wymiar idą już osobnym torem.”

  1. Hej ! Podzielę się swoimi słowami. Chcę wyrazić wdzięczność za wszystko co się wydarza i za to czego doświadczam. Niezmiernie miło mi czytać takie informacje po polsku. Przez pewien czas mojej przemiany czułam się dość odosobniona ale wiedziałam, że prowadzi mnie serce i mogę mu bezgranicznie ufać. Teraz jestem tu ! Cieszę się, że jesteście ze mną ! Czy jest jakaś myśl, jakieś słowa które pomogą wznieść się, otworzyć na bezgraniczną miłość bliskiej mi osobie ? Czy mogę zrobić cokolwiek w tym kierunku żeby przyspieszyć taki proces u kogoś ? Czy w ogóle mam takie prawo przyspieszyć cokolwiek ? Bardzo serdecznie pozdrawiam ! Love & Light

    1. Najlepsze, co możesz zrobić to świecić przykładem. 🙂
      Warsztat powstał właśnie po to, aby dzielić się tymi słowami po polsku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge