Rak prostaty – Mężczyzna, który wyleczył 4 stadium z przerzutami naturalnie sodą i melasą

To jest naprawdę niesamowita i inspirująca historia. Został zdiagnozowany rak prostaty. Lekarze powiedzieli mu, że zostało mu parę miesięcy życia. Jednak po kilku tygodniach poradził sobie z leczeniem 4 stadium z przerzutami używając jedynie – Sody Oczyszczonej!

Na pierwszy rzut oka coś tak prostego jak soda oczyszczona nie może pomóc w tak ciężkiej i jak się zwykło mówić nieuleczalnej chorobie, jaką jest rak prostaty. Dzieją się rzeczy niesamowite i okazuje się, że potrzebne Nam lekarstwa znamy już od dawna, tylko nie potrafimy ich odpowiednio użyć.

Tytułowy mężczyzna nazywa się Vernon Johnson i zaczął używać sody oczyszczonej i melasy w kuracji. Jego wyzwaniem był inwazyjny rak prostaty w 4 stadium z przerzutami do kości.

Rak prostaty leczenie – Historia Vernona

Krótko po tym, jak u Vernona był zdiagnozowany rak prostaty, jego syn powiedział mu, żeby popracował nad podwyższeniem pH organizmu, ponieważ komórki rakowe nie potrafią przeżyć w zasadowym środowisku. Kilka tygodni później Vernon spotkał Larry’ego, który polecił mu używanie chlorku cezu do podwyższenia poziomu pH na zasadowe w fizjologiczny sposób.

Vernon zdecydował, że zrezygnuje z jakiegokolwiek konwencjonalnego leczenia, co oznaczało, że chciał się z pełni poddać alternatywnym sposobom.

Zamówił chlorek cezu, ale niestety poczta zgubiła jego przesyłkę. W wyniku tego Vernon zaczął poszukiwać innego sposobu na podwyższenie pH. Po pewnym czasie odkrył sodę oczyszczoną (wodorowęglan sodu) z syropem klonowym. Mając w kuchni jedynie melasę – postanowił użyć właśnie jej. Bał się, że rak prostaty zabije go, zanim on zdąży rozwinąć terapię.

Od samego początku Vernon spisywał przebieg leczenia w pamiętniku. Nazywał to „tańcem z rakiem”. Schemat terapii zawierał również zdrową, alkaliczną dietę wraz z suplementacją witamin i minerałów oraz dużą ilością słońca. Dodatkowo wykonywał ćwiczenia oddechowe w celu poprawienia natlenowania krwi i tkanek. Beztlenowe komórki rakowe nie tolerują dużych ilości tlenu.

Przypis: wielu ekspertów na całym świecie uważa, że komórki rakowe rozwijają się w towarzystwie fermentującego cukru, bez potrzeby oddychania tlenowego. Dlatego ważne tutaj jest użycie syropu klonowego, który jak koń trojański pozwala wejść do guza wodorowęglanowi sodu. Środowisko zaczyna się zmieniać na zasadowe i tlenowe, co działa zabójczo na raka. Vernon użył melasy i wzmocnił efekt odpowiednimi krokami dietetycznymi. Większość specjalistów zaleca stosowanie kilku schematów, jeżeli działa się na własną rękę w domu. Należy pamiętać, że częścią każdej alternatywnej terapii antyrakowej jest abstynencja od przetworzonych produktów i rafinowanych cukrów – zwłaszcza cukry są paliwem dla raka.

Rak prostaty – Jak wykonać taką terapię antyrakową?

Jest to bardzo proste – potrzebujesz wsypać 2 łyżeczki sody oczyszczonej do szklanki, dodać łyżeczkę melasy lub syropu klonowego i uzupełnić czystą wodą. Należy spożywać taką miksturę kilka razy dziennie. Możesz również ją podgrzać, by soda rozpuściła się szybciej.

Po wszystkim Vernon poszedł na badania, które potwierdziły całkowitą remisję – zarówno rak prostaty zniknął jak i przerzuty w kościach.

Istnieje wiele różnych alternatywnych terapii antyrakowych, które są stosowane już od ponad 100 lat.


Jeżeli się podoba – możesz przeczytać także inne Naturalne przepisy na zdrowie. 🙂

9 thoughts on “Rak prostaty – Mężczyzna, który wyleczył 4 stadium z przerzutami naturalnie sodą i melasą”

  1. TO SIE PANU UDALO.JA MAM RAKA PLUC I ZACZELAM PIC SODE Z MIODEM JUZ PRZED OPERACJA POTEM PO OPERACJI,ALE RAK SIE ODNOWIL.POTEM PRZESZLAM CHEMIOTERAPIE,OKAZALO SIE ZE CHOROBA SIE ZATRZYMALA.NIESTETY PO POL ROKU PET WYKAZAL WZNOWE ALE JUZ PO CH.T.ZACZELAM PIC SOK Z BURAKA,JABLKA I MARCHWI,PILAM ALOE VERA Z FIRMY FOREVEVER Z TEJ SAMEJ FIRMY BRALAM ROZNE SUPLEMENTY NA OCZYSZCZANIE PLUC,PIJE ROWNIEZ NALEWKE CZISNKOWOM NIE UZYWAM COKRU,NAJWYZEJ CIEMNI I MIOD .PO NASTEPNYCH BADANIACH PRZED CHEMIA OKAZALO SIE ZE NIE MA KOMOREK RAKOWYCH.MYSLE ZE WSZYSTKIE TE SUPLEMENTY MI POMOGLY.OCZYWISCIE WSZYSTKIE WARZYWA I OWOCE PRZED SPOZYCIEM MOCZYLAM W WODZIE Z SODA,1 LYRZKA SODY NA 1 LITR WODY. NIESTETY NIE MAM DOSTEPU DO PRODUKTOW EKOLOGICZNYCH A W SKLEPACH SA ZA DROGIE JEK NA MOJA EMERYTURE.

  2. Czytalam to jakis czas temu
    Sama pije melase
    Ale najwazniejsze to nie jesc miesa. Jesli to tylko raz kiedys no i odstawic mleko
    Tylko w warzywach i owocach jest zycie reszte to trash

  3. Zobaczymy jak to wszystko podziała, sam zacznę to stosować i opiszę swój przypadek, jeżeli nie podziała postaram się żeby informacja dotarła do wszystkich zainteresowanych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.