Rak jelita grubego – Ann Cameron wyleczyła 4 stadium tylko 1 składnikiem!


Powiązane artykuły:
loading...
loading...

Ann Cameron, popularna w USA pisarka książek dla dzieci, napisała ponad 15 książek. W 2012 roku został zdiagnozowany u niej rak jelita grubego. Teraz postanowiła podzielić się swoją trudną historią z  szerszym gronem.

Na szczęście udało jej się całkowicie wyleczyć dzięki medycynie naturalnej. Ann chce szerzyć naturalne metody, aby inni mogli również pomóc sobie w problemach zdrowotnych.

W 2005 roku jej mąż zmarł na raka płuc po 6 miesiącach chemioterapii. Dlatego, kiedy spadła na nią diagnoza: rak jelita grubego, postanowiła zrobić to inaczej. Przeszła operację i odmówiła dalszej chemioterapii ze względu na niepowodzenie tego schematu leczenia u jej męża. Zamiast tego postanowiła znaleźć alternatywne metody dla jej schorzenia.

Rak jelita grubego – Ann Cameron wyleczyła 4 stadium tylko 1 składnikiem!

Szukała pośród wielu naturalnych sposobów leczenia raka. W końcu trafiła na Ralpha Cole’a, który potrafił wyleczyć raka skóry dzięki konsumpcji 2,5 kilogramów soku z marchwi dziennie.

Zaczęła zatem taką samą terapię. Po 8 tygodniach, badania pokazały, że rak jelita grubego przestał się szerzyć, natomiast guz i węzły chłonne się zmniejszyły.

Kontynuowała dalej leczenie sokiem z marchwi. Minęły 4 miesiące, a guz wciąż się wycofywał. Łącznie po 8 miesiącach badanie tomografii komputerowej wykazało brak oznak nowotworu.

Konsumpcja soku z marchwi może być prowadzona również łącznie z konwencjonalnymi metodami. Mogą świetnie uzupełnić chemio- lub radioterapię. Mimo to, Ann Cameron postanowiła, że zrezygnuje z chemioterapii ze względu na fatalne skutki uboczne.

Według jej doświadczeń Ann zaleca, aby opóźnić włączenie konwencjonalnych metod, a najpierw zacząć od soku z marchwi. Może on powstrzymać proliferację komórek nowotworowych i wyleczyć raka.

Właściwości przeciwnowotworowe marchwi zostały naukowo udowodnione, ze względu na obecność przeciwutleniacza zwanego – Falkarinol.

Badania na myszach i szczurach z rakiem jelita grubego prowadzone w Danii i Wielkiej Brytanii dowiodły, że spożywanie marchwi zmniejsza możliwość rozwinięcia się raka jelita grubego o 1/3.

Inne badania wykazały, że pacjentki z rakiem piersi, które piły sok z marchwi miały podwyższony poziom karotenoidów (prekursorów witaminy A) we krwi, które działają jako profilaktyka.

Ponadto, marchewki są bardzo bogate w inne składniki pokarmowe, dlatego ich spożycie wiąże się z nieskończonymi korzyściami zdrowotnymi. Zaleca się, aby dodawać je do codziennej diety, a w przypadku cięższych chorób – skonsultować się z lekarzem w sprawie terapii sokiem z marchwi. Takie proste rozwiązanie, a możemy pokonać jedną z najbardziej zabójczych chorób naszych czasów – tak właśnie to rak jelita grubego.

Mam nadzieję, że to dobre wieści. Pozdrawiam 🙂


Możesz przeczytać całą historię Ann Cameron po angielsku TUTAJ.

Po inne ciekawe historie sięgnij W TO MIEJSCE.

źródło

Dodaj w komentarzu na dole swoje przemyślenia i pytania. Znajdziesz tam również listę podobnych wpisów.
Polub nas i udostępnij na Facebooku, Twitterze, Pinterest i Google+.

Inne artykuły wybrane dla Ciebie:
loading...

4 przemyślenia nt. „Rak jelita grubego – Ann Cameron wyleczyła 4 stadium tylko 1 składnikiem!”

  1. Coś tutaj nie gra, jest napisane i tu cytat: „przeszła operacja i odmówiła dalszej chemioterapii….” rozumiem że wycięty został kawałek jelita z guzem albo samego guza nowotworu (mało prawdopodobne). W obu przypadkach guz już nie istnieje po operacji. Zatem jakim cudem, że – cytat: „Minęły 4 miesiące, a guz wciąż się wycofywał….” Proszę wyjaśnić

    1. Takim ze rak to nie tylko guz-ale choroba całego układu imunologicznego!!-chirurgiczne wyciecie obszaru w ktorym rak jest skoncentrowanym(czyli guza)-bardzo pomaga-ale nie leczy z raka!!-Natomiast chomio i radioterapia nie zabija kom.rakowych tak szybko jak zabija nasze własne komorki organizmu! -więc nie działa leczniczo!-predzej nas zabije niz raka!!-Ale wszechobecna propaganda strachu przed rakiem odbiera ludziom zmysły i mozliwosc racjonalnego myslenia. I potem idą-jak te barany na rzeź-bo ktos w białym kitlu im mówi ze tak trzeba!!

  2. Niestety ale w przypadkach nowotworowych kluczowa jest jak najszybsza diagnoza. Co za tym idzie trzeba również skupić się na odpowiedniej profilaktyce by nie dopuścić w ogóle do powstania nowotworu. Idealnym chyba rozwiązaniem tutaj jest badanie genetyczne dzięki któremu można znacznie obniżyć ryzyko zachorowania. Nie każdy ma czas na stanie w kolejkach po skierowania na takie badania i nie każdy oczywiście ma szanse takie skierowanie otrzymać. Na szczęście można ominąć te niedogodności. Wynik badania genetycznego można otrzymać po 2 tygodniach w zdrowegeny.pl. Z pozytywnym wynikiem lekarz skupi się bardziej na naszym zdrowiu i dobierze odpowiednie zalecenia by nie zachorować.

    1. „Niestety ale w przypadkach nowotworowych kluczowa jest jak najszybsza diagnoza. Co za tym idzie trzeba również skupić się na odpowiedniej profilaktyce by nie dopuścić w ogóle do powstania nowotworu.”
      Co to za bełkot?To tak jakby gadać do typa po wypadku że trzeba było tam nie jechać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge