Rak jelita grubego – Ann Cameron wyleczyła 4 stadium tylko 1 składnikiem!


Sprawdź najnowsze odkrycia:
loading...
loading...

Ann Cameron, popularna w USA pisarka książek dla dzieci, napisała ponad 15 książek. W 2012 roku został zdiagnozowany u niej rak jelita grubego. Teraz postanowiła podzielić się swoją trudną historią z  szerszym gronem.

Na szczęście udało jej się całkowicie wyleczyć dzięki medycynie naturalnej. Ann chce szerzyć naturalne metody, aby inni mogli również pomóc sobie w problemach zdrowotnych.

W 2005 roku jej mąż zmarł na raka płuc po 6 miesiącach chemioterapii. Dlatego, kiedy spadła na nią diagnoza: rak jelita grubego, postanowiła zrobić to inaczej. Przeszła operację i odmówiła dalszej chemioterapii ze względu na niepowodzenie tego schematu leczenia u jej męża. Zamiast tego postanowiła znaleźć alternatywne metody dla jej schorzenia.

Rak jelita grubego – Ann Cameron wyleczyła 4 stadium tylko 1 składnikiem!

Szukała pośród wielu naturalnych sposobów leczenia raka. W końcu trafiła na Ralpha Cole’a, który potrafił wyleczyć raka skóry dzięki konsumpcji 2,5 kilogramów soku z marchwi dziennie.

Zaczęła zatem taką samą terapię. Po 8 tygodniach, badania pokazały, że rak jelita grubego przestał się szerzyć, natomiast guz i węzły chłonne się zmniejszyły.

Kontynuowała dalej leczenie sokiem z marchwi. Minęły 4 miesiące, a guz wciąż się wycofywał. Łącznie po 8 miesiącach badanie tomografii komputerowej wykazało brak oznak nowotworu.

Konsumpcja soku z marchwi może być prowadzona również łącznie z konwencjonalnymi metodami. Mogą świetnie uzupełnić chemio- lub radioterapię. Mimo to, Ann Cameron postanowiła, że zrezygnuje z chemioterapii ze względu na fatalne skutki uboczne.


Nie przegap także innych nowinek:
loading...
loading...

Według jej doświadczeń Ann zaleca, aby opóźnić włączenie konwencjonalnych metod, a najpierw zacząć od soku z marchwi. Może on powstrzymać proliferację komórek nowotworowych i wyleczyć raka.

Właściwości przeciwnowotworowe marchwi zostały naukowo udowodnione, ze względu na obecność przeciwutleniacza zwanego – Falkarinol.

Badania na myszach i szczurach z rakiem jelita grubego prowadzone w Danii i Wielkiej Brytanii dowiodły, że spożywanie marchwi zmniejsza możliwość rozwinięcia się raka jelita grubego o 1/3.

Inne badania wykazały, że pacjentki z rakiem piersi, które piły sok z marchwi miały podwyższony poziom karotenoidów (prekursorów witaminy A) we krwi, które działają jako profilaktyka.

Ponadto, marchewki są bardzo bogate w inne składniki pokarmowe, dlatego ich spożycie wiąże się z nieskończonymi korzyściami zdrowotnymi. Zaleca się, aby dodawać je do codziennej diety, a w przypadku cięższych chorób – skonsultować się z lekarzem w sprawie terapii sokiem z marchwi. Takie proste rozwiązanie, a możemy pokonać jedną z najbardziej zabójczych chorób naszych czasów – tak właśnie to rak jelita grubego.

Mam nadzieję, że to dobre wieści. Pozdrawiam 🙂


Możesz przeczytać całą historię Ann Cameron po angielsku TUTAJ.

Po inne ciekawe historie sięgnij W TO MIEJSCE.

źródło

Dodaj w komentarzu na dole swoje przemyślenia i pytania. Znajdziesz tam również listę podobnych wpisów.
Polub nas i udostępnij na facebooku, twitterze, pinterest i google+.

Ciekawostki i nowoczesne rozwiązania:
loading...

3 przemyślenia nt. „Rak jelita grubego – Ann Cameron wyleczyła 4 stadium tylko 1 składnikiem!”

  1. Coś tutaj nie gra, jest napisane i tu cytat: „przeszła operacja i odmówiła dalszej chemioterapii….” rozumiem że wycięty został kawałek jelita z guzem albo samego guza nowotworu (mało prawdopodobne). W obu przypadkach guz już nie istnieje po operacji. Zatem jakim cudem, że – cytat: „Minęły 4 miesiące, a guz wciąż się wycofywał….” Proszę wyjaśnić

    1. Takim ze rak to nie tylko guz-ale choroba całego układu imunologicznego!!-chirurgiczne wyciecie obszaru w ktorym rak jest skoncentrowanym(czyli guza)-bardzo pomaga-ale nie leczy z raka!!-Natomiast chomio i radioterapia nie zabija kom.rakowych tak szybko jak zabija nasze własne komorki organizmu! -więc nie działa leczniczo!-predzej nas zabije niz raka!!-Ale wszechobecna propaganda strachu przed rakiem odbiera ludziom zmysły i mozliwosc racjonalnego myslenia. I potem idą-jak te barany na rzeź-bo ktos w białym kitlu im mówi ze tak trzeba!!

  2. Niestety ale w przypadkach nowotworowych kluczowa jest jak najszybsza diagnoza. Co za tym idzie trzeba również skupić się na odpowiedniej profilaktyce by nie dopuścić w ogóle do powstania nowotworu. Idealnym chyba rozwiązaniem tutaj jest badanie genetyczne dzięki któremu można znacznie obniżyć ryzyko zachorowania. Nie każdy ma czas na stanie w kolejkach po skierowania na takie badania i nie każdy oczywiście ma szanse takie skierowanie otrzymać. Na szczęście można ominąć te niedogodności. Wynik badania genetycznego można otrzymać po 2 tygodniach w zdrowegeny.pl. Z pozytywnym wynikiem lekarz skupi się bardziej na naszym zdrowiu i dobierze odpowiednie zalecenia by nie zachorować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge