Przywitanie – Irmina (Essassani).

Przywitanie – Irmina (Essassani).

Dzień dobry Wam wszystkim i każdemu z osobna.

Możecie nazywać mnie Irmina. Choć pochodzę z planety Essassani, jesteśmy nieprawdopodobnie blisko. Czy macie tego świadomość? Odczuwacie zmiany w Waszym polu energetycznym? Obecnie bardzo intensywnie się rozwijacie. Przypomnijcie sobie własne doświadczenia sprzed roku, dwóch, trzech lat. Czy teraz zauważacie, jak wiele się zmienia? O ile więcej spokoju i beztroski panuje w Waszych sercach? Jeżeli jako ludzkość skoncentrujecie swoją uwagę w kierunku świadomości, ruszycie z pełnego kopyta. To jest kierunek, w którym podąża wszechświat. Wraz z tym nurtem zostaniecie poprowadzeni bardzo daleko.

Wasze ciała nie sprawują już nad Wami takiej kontroli. Emocje i uczucia są dystansowane, gdyż prym zaczyna wieść świadomość. Czy mogła się przytrafić bardziej pozytywna informacja?

Jak dobrze wiecie, Ziemia jako całość doznaje przemiany energetycznej w celu wzniesienia się w przestrzeń piątego wymiaru (czwartej gęstości). Nie da się ukryć, że dzięki temu będziemy mogli jawnie się ze sobą komunikować i współpracować.

Przywitanie – Irmina (Essassani).

Różne cywilizacje pozaziemskie bacznie obserwują te zmiany i pracują nad zrealizowaniem planu dołączenia Was do Naszego międzyplanetarnego, kosmicznego porozumienia. Polega to na wspólnym doświadczaniu Wszechświata i realizacji największych marzeń każdej jednostki oraz kolektywu jako całości.

Ja, osobiście siedzę na mojej planecie – Essassani –  i rozkoszuję się życiem – medytuję, uśmiecham się i telepatycznie komunikuję się z Ziemią, z Warsztatem Dobrego Słowa. Oficjalnie dołączam do pracy tutaj. Na ten moment zdalnie, choć w końcu przyjdzie moment bezpośredniego spotkania.

Chciałabym, abyście pomogli mi złapać silniejsze połączenie z Waszą społecznością. Proszę, możecie pytać mnie o cokolwiek chcecie – życie na mojej planecie, zasady współżycia z innymi, fizjologię, pogodę. Opowiadajcie mi również Wasze ciekawe historie.

Najpierw przyjadą do Was kosmici, którzy wyglądem są podobni do Was. Będzie to cywilizacja Yahyel. Zapoznacie się. Oni mają dobre serduszka i źle znoszą presję, napięcie oraz kumulowanie negatywnej energii. Dlatego proszę bądźcie dla nich serdeczni.

Oni pomogą Wam rozwinąć się jeszcze bardziej i pokażą jak działa Nasza wspólnota międzyplanetarna. Będą mieli też do Was kilka próśb. Bądźcie dla nich dobrzy. Oni ryzykują energetycznie poplątanie przylatując do Was, ale są bardzo zadowoleni i podekscytowani. Na pewno się dogadacie.

Na ten moment to na tyle. Niesamowite czasy nastały. Jestem do Waszej dyspozycji, kochani. Pa.

 

Irmina
Essassani
Warsztat Dobrego Słowa


Przekazy od cywilizacji Yahyel znajdziesz TUTAJ.

Poczytaj również inne wpisy z kategorii Rozwoju duchowego: Channeling, Rozmowy duchowe lub Duchowość w praktyce.


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

3 thoughts on “Przywitanie – Irmina (Essassani).”

  1. Ludzie boją się was badz innej obcej cywilizacji, poniewaz wiedza o was jest utajniona i mowi sie o was w sferze anegdot, filmów fantastyczno-naukowych i domniemywań. Nikt sposrod tzw. elity spolecznej nie chce narażac sie na smieszność i wykluczenie podejmując publicznie na ten temat rozmow. Wiec jak zamierzacie sie ujawnic, aby ta wiedza była wiarygodna? Zwykli ludzie uwierzą tylko autorytetom: ludziom wykształconym o wysokiej pozycji spolecznej, np. lekarzom, prawnikom, inzynierom, w przeciwnym razie wyśmieją temat. Poza tym bieda w Polsce nie pozwala wielu ludziom na prawdziwą duchowość, o ktorej piszesz bo nie maja na to czasu – musza pracowac, aby zarabiać pieniądze na zycie. Zbyt mało pozostaje im czasu na zastanowienie się nad swoimi duchowymi potrzebami i rozwojem. Pomożcie nam żyć godnie na lepszym poziomie spolecznym i może wtedy bedzie na to szansa, aby podniesc nasz poziom duchowy jako spoleczności. Jak was rozpoznamy? Czy już nas odwiedzacie? kontaktujecie sie z ludzmi w Polsce?

  2. Bardzo bym chciala dozyc czasu, kiedy bedziemy sie mogli kontaktowac jak w tej chwili czlowiek z czlowiekiem 🙂 . Czuje pozytywna zmiane, choc wielu moich znajomych…nie koniecznie. Wierze, ze wszystko zmierza tylko ku lepszemu i czekam na dalszy rozwoj wydarzen 🙂 .Jak pomoc sobie, pomoc innym wznoscic sie, rozszerzac swoja swiadomosc, horyzonty, by efektywniej zmieniac siebie i swoje otoczenie na lepsze? Pozdrawiam i czekam wiesci!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.