Przewodnik duchowy i Ty – relacja międzywymiarowa.

Przewodnik duchowy pojawił się w moim życiu już parę lat temu. Jak patrzę wstecz, to myślę sobie, że bywało naprawdę różnie w tej relacji. Z biegiem czasu mój rozwój duchowy mocno przyspieszył.

Przetapiałem moje podświadome przekonania oraz krystalizowałem prawdziwe chęci i marzenia.  Wspólnie brnęliśmy do przodu stawiając czoła kolejnym wyzwaniom. Piszę to z pełną wiarą, bo czułem ciągłe wsparcie, jakiego nigdy nie doświadczyłem.

Przewodnik duchowy naucza i kieruje samą swoją obecnością. Poprzez obcowanie z jego energią zaczynasz intensywnie wznosić swoje wibracje.

Pierwszą rzeczą, o której chciałbym opowiedzieć jest bezwarunkowa miłość. Przebywając w polu energetycznym przewodników duchowych doświadczasz wielu fantastycznych wrażeń. Na początku może pojawiać się niepewność, gdyż nieskończenie pełna akceptacja, uniwersalna mądrość i właśnie bezwarunkowa miłość mocno biją w oczy. Do takich wibracji nie jesteśmy przyzwyczajeni, więc nie można się dziwić temu, że organizm dozna szoku.

loading...
loading...

Jednak przewodnik duchowy nigdy nie pozwala, aby sprawy zaszły za daleko. Świetnie balansuje energią, byś mógł obcować z nią jak najbardziej optymalnie wprowadzając ją we własną aurę.

Brak oceniania, bezustanne wsparcie i miłość, która nie podlega wahaniom, sprawiają, że jesteś w stanie przełamać wszelkie negatywne aspekty życia ludzkiego. Nie opierasz się strachowi, ponieważ czujesz w środku tę niesamowitą bazę i kontakt z nieskończonością Twojej istoty.

Przewodnik duchowy i Ty – relacja międzywymiarowa.

Relacja z przewodnikiem duchowym pozwala niezwykle przyspieszyć Nasz rozwój duchowy. Co więcej – ta szybkość jest zgrana i optymalna. Uczysz się wyłapywać momenty, które Cię spowalniają. W ten sposób poszerzasz świadomość samego siebie i dzięki utrzymywaniu w miarę stabilnego poziomu mentalnego – osiągasz swoisty status quo.

Co ważne, przewodnik duchowy również w tym czasie się rozwija. Jego doświadczenia związane z interakcją z wymiarem fizycznym są tak samo wartościowe, jak Nasze w drugą stronę. Ta relacja jest obopólna i płynie razem. Zatem każdy, kto ma wyrzuty sumienia, że wykorzystuje przewodnika, może odetchnąć z ulgą. 🙂

Tak jak to jest wśród Nas, przewodnik duchowy również ma swoje pasje i zainteresowania, dlatego kiedy zajmujesz się konkretnymi rzeczami, wspiera Cię Twój ‚odpowiednik’, który również się specjalizuje się w tej dziedzinie. Być może z jego strony wygląda to nieco inaczej, ‚bardziej górnolotnie’, ale wciąż jest to wspólne dążenie i fantastyczna współpraca.

Relacja z przewodnikiem duchowym jest niesamowitą przygodą. Wymaga dużej otwartości, by ją świadomie rozpocząć, ale później wszelkie niedogodności, drobne zgrzyty energetyczne są stopniowo rozpuszczane. Na początku dobrze jest mieć kogoś, kto pomoże Tobie uporać się z przyzwyczajeniem mentalnym i samą specyfiką tego kontaktu, ale nie jest to niezbędne. Przykładowo ja nie miałem takiej osoby i czuję się dobrze, wszystko przebiega bardzo ładnie. 🙂

Ostatnią ważną rzeczą, jaką chciałem tutaj podjąć, jest samo przekonanie co do samego nawiązania kontaktu. Proszę pamiętać, że przewodnik duchowy nie pojawia się nagle, kiedy nauczymy się z nim komunikować. On jest zawsze z Tobą, więc sama umiejętność polega bardziej na nauczeniu się dostrzeżenia tej relacji w swoim życiu i oczyszczenia kanału kontaktu – czyli wyższych czakr – niż samego w sobie wyjścia na spotkanie czy poznania się. 🙂


To by było tyle na ten moment. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na maila, facebooka i inne media społecznościowe. Polecam inne wpisy o tym, co przewodnik duchowy ma Nam do przekazania, w jaki sposób zachodzi w Warsztacie pomoc duchowa online lub czysto jak praktykować duchowość. Pozdrawiam. 🙂


loading...
loading...

Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

15 thoughts on “Przewodnik duchowy i Ty – relacja międzywymiarowa.”

 1. Bardzo bym chciała przewodnika duchowego.
  Żeby mi wytłumaczył jak mam to wszystko sobie poukładać.
  Słyszałam co nieco na ten temat ale chciała bym sie rozwijać duchowo i nie wiem jakto robić.

  1. Jeżeli chcesz, napisz prywatną wiadomość. możemy skontaktować się z Twoim przewodnikiem duchowym i napisać Tobie przekaz ze wskazówkami.

   1. got an e-mail from WKRC 12. They are indeed showing Patriots/Browns. They said they decided to spread the wealth and air NE/CLE over MIA/BALSince a couple weeks ago there were complaints that WKRC 12 showed BAL/NE over CLE/PIT, which they did.

   2. Another issue is really that video gaming became one of the all-time largest forms of recreation for people of every age group. Kids engage in video games, plus adults do, too. The XBox 360 is amongst the favorite video games systems for those who love to have a huge variety of activities available to them, plus who like to play live with other people all over the world. Thanks for sharing your thinking.

 2. napisz Aniu maila, bardzo chętnie pomogę, w zakładce kontakt masz wszystko. 🙂
  Małgorzata wciąż się nie odezwała 😉

 3. Potrzebuję fachowej pomocy dot. kontaktu z przewodnikiem. Zglebiam teorie w tym temacie ale myślę że potrzebuje więcej wiedzy od kogoś doswiadczonego.

 4. Witam Cię Jak wielu tak i ja proszę o pomoc Kompletny bałagan w moim życiu, Mieszkam za granicą i jedyna pomoc to przez internet, Jestem świadoma wielu spraw w rozwoju duchowym, rozwinęłam skrzydła, ale coś lub ktoś mnie blokuje Ciągle bym spała brak motywacji, pieniądze. ..ups pod kreską Pomożesz? Namaste

 5. chętnie porozmawiam z kimś, kto rozumie jak bez lęku zaufać swoim możliwościom i wykorzystać właściwie swój czas na ziemi – kręcę się w kółko marnując go na strach przed tym co będzie i wstydzę o tym rozmawiać o tym z bliskimi, produkując wiele niepotrzebnych odpadów.

 6. Bardzo bym chciała przekaz ze wskazówkami jak dalej żyć. Ciągle brakuje mi energii i te ciągłe lęki, czy weszłam w niewłaściwą relację, co powinnam zrobić w tym życiu? Jak się rozwijać? Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Ewa

  1. takie sprawy rozwiązujemy mailem lub PW na facebooku.
   (niedługo wszystko nadrobię, już prawie się przeprowadziłem i zakończyłem tułaczkę 🙂 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge