prawda, przekazy duchowe, channeling, duchowość, rozwój duchowy, świadomość

Przeczytaj, to prawda.

Przeczytaj, to prawda.

Hej, witajcie dzisiejszego dnia,

Jak pewnie pamiętacie Warsztat świeżo ruszył i rozpoczął działalność. To niesamowite jak pozytywny odzew z Waszej strony otrzymaliśmy. Macie naprawdę piękne serca. Dbajcie o nie, a wszystko pójdzie jak z płatka.

Przeczytaj, to prawda.

Poprzednio mówiliśmy o ogromnym potencjale, który każdy z Was w sobie nosi. To jest prawda. Posiadamy nieskończone możliwości tworzenia Naszej rzeczywistości i nic nie jest w stanie tego zmienić. To jest podstawa Naszej egzystencji. Istniejesz = tworzysz. Jesteście twórcami totalnymi. Wyobraźcie sobie, że ś

wiat fizyczny, którym się zachwycacie na co dzień, istnieje tylko i wyłącznie z Waszego powodu, bo Wy go tworzycie. Cały świat fizyczny istnieje dlatego, że My jesteśmy, a nie na odwrót. Bez Nas go nie ma. To niesamowicie istotne, bo spójrzcie w jakim miejscu Nas to stawia. Wszystko się kręci wokół Nas! To nie my się tułamy, to wszystko się tuła przez Nas.

Rozumiecie tę potężną prawdę? To świat jest Naszym poddanym i spełnia Nasze życzenia. Tak właśnie jest. I teraz już pewnie wiecie, dlaczego tak bardzo istotne jest na początku usiąść i poczuć swoją moc? Tak, bo wtedy się okazuje, że zawsze i wszędzie jesteś tylko Ty. A skoro cała rzeczywistość się kręci wokół Ciebie to co ma się dziać w tej rzeczywistości? No mają się spełniać Twoje marzenia! Ma się dziać to, na co masz tylko ochotę! A skąd masz wiedzieć, czego chcesz, skoro dałeś się wciągnąć w jakieś serie przekonań i koncepcji, które zaprzeczają Twojej prawdziwej istocie?

No właśnie

378895_271995012842305_1246551061_nDlatego warto na samym początku usiąść, odrzucić wszystko, sprawić by przez ten moment nic nie było tak istotne, i nawet nie zastanowić się, a poczuć, poczuć całym sobą, na co masz ochotę Stworzycielu. Bo to od Ciebie płynie ten nurt, a nie Ty jesteś tym nurtem wodzony.

To jest hiper hiper ważne. Wtedy zaczynają się dziać te cuda, o których tak głośno gdzieniegdzie. Stworzycielu, tworzysz każdy nawet najmniejszy element swojego życia. Ba, co z tego wynika jesteś odpowiedzialny za każdy jego element, ale nie wiąże się to z żadną karą ani nakazami. Odpowiedzialność tyczy się jedynie pierwotnej definicji, czyli zdolnością odpowiedzi. Kiedy ktoś Ciebie spyta, dlaczego tak się stało – odpowiadasz, bo ja tak chciałem. Nawet jak świadomie nie rozpoznajesz tych decyzji, to należy wiedzieć, że to Ty i jeżeli masz ochotę poszerzać świadomość. Wtedy się okazuje, że to prawda.

To cudowne uczucie być twórcą. Wszyscy nimi jesteśmy. To My pociągamy za sznurki i tyle. To jest potężne i bardzo proste.

Przeczytaj, to prawda.

Kim jeszcze jesteście? Ludźmi. Tak. Zgadza się, rozumiemy ten punkt widzenia. Jednak zdajcie sobie sprawę, że określając Was jako ludzi na podstawie, np. Waszego wyglądu, to jest jakby opisywać cały ocean mając do dyspozycji szklankę mułu. Oczywiście to porównanie nie ma Was obrazić, a jedynie przedstawić jak wąska jest to perspektywa obserwacji. Tak naprawdę jesteście czymś w rodzaju pola energii. Jesteście świadomością w najszerszym z możliwych pojęciu. Jesteście wielowymiarowymi istotami, jesteście boskością w najprawdziwszym wydaniu, nieskończonością istnienia. To właśnie Wy. I niech nikt Wam nie wmIMG_0110awia, że tak nie jest. Jak ktoś Wam powie – jesteś głupkiem, to odpowiedzcie – Panie, Pan się w głowę puknij, jestem wielowymiarową świadomością, boskością i nieskończonością. To jest prawda. Tworzycie z niesłychanie wysokiego pułapu. Tak to Wy, cudowni Kreatorzy złożeni z energii, ze świadomości, wszyscy jednej i tej samej, przybierającej jedynie różne formy. Wszyscy podłączeni do jednego źródła. Źródła nieskończonego dobra, bogactwa i radości.

Przeczytaj, to prawda.

Cóż, dzisiaj ewidentnie popłynęliśmy, ale o to chodziło. Puśćcie wodze fantazji. Macie nieskończone możliwości. Jesteście na Ziemi by robić sobie z nią, co się Wam żywnie podoba, ale miejcie świadomość tego, co robicie. Czy chcecie żyć na wojnie? Serio. Czy chcecie doświadczać pełni doznań fizycznego świata? Czy wolicie zadowalać się ochłapami sztucznej cywilizacji? Zastanówcie się poważnie, jak byście chcieli, żeby wyglądał Wasz świat, Wasza planeta. Bo zawsze będzie ona wyglądać tak jak to będziecie tworzyć. Nie ma ograniczeń. Nie ma niedoborów. Zastanówcie się co dalej. Macie jedzenie, picie, używki, samochody, wojnę, wszystko. Co dalej? My proponujemy Wam pozytywne emocje, radość, ekscytację, miłość, akceptację. Wtedy jest fajnie, Nam się podoba.

Z duchowymi pozdrowieniami.DSCN6050

Wiemy, że to wcześnie, ale zachęcamy szczerze do dzielenia się odczuciami/przemyśleniami na tematy tu podejmowane. Zawsze podkreślamy Naszą pełną chęć współpracy, jeżeli ktokolwiek z Was będzie sobie tego życzył.


Dziękuję za przeczytanie. Inne Przekazy Duchowe znajdziesz -> tutaj.

Zapraszamy również na przyjacielską stronę NaturalnieSpoko.pl 🙂


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

5 thoughts on “Przeczytaj, to prawda.”

 1. „To cudowne uczucie być twórcą. Wszyscy nimi jesteśmy. To My pociągamy za sznurki i tyle. To jest potężne i bardzo proste.” ale jak jak jak? to zrobić? jak PRAKTYCZNIE to zrobić z ziemskiego ludzkiego punktu widzenia, a nie z punktu widzenia naszego Wyższego Ja? Jak zmienić te uczucie niemocy w uczucie mocy? trochę mnie to frustruje, że piszecie o tym tak łatwo, że po prostu wystarczy chcieć i już, że wystarczy po prostu poczuć i już, czy umiecie na to spojrzeć z naszego ludzkiego poziomu i podpowiedzieć nam jak to zrobić, bo pstryknąć palcami i „po prostu” zmienić złość w radość, bezsilność w moc się nie da, przynajmniej ja nie umiem.

  1. dr F: dzięki, Doroto. rozumiem, zbyt górnolotnie. 🙂
   ___
   w przemianie świadomości jakiej dokonujemy, podziały zanikają. tak naprawdę na ten moment nie jesteśmy już w stanie rozpatrywać sytuacji bez chociaż odrobiny perspektywy Wyższego Ja. stajemy się Wyższą Świadomością i koneksja jest czymś naturalnym. w takim wypadku potrzeba dużej mocy, żeby w ogóle utrzymać w sobie uczucie niemocy.
   kwestia przekonań. przekonania tworzą Naszą rzeczywistość. jeżeli jesteś przekonana, że no po ludzku to się nie da, to choćbyś nie wiadomo co zrobiła – nie da się i tyle. najpierw uwierz, że się da, a potem w przełożeniu na rzeczywistość otworzą się możliwości. pamiętaj, że będziesz potrzebowała utrwalić w sobie nowe przekonanie i możesz napotkać sytuację, w której znów poczujesz niemoc. spotkasz ją po to, by utrwalić nowe przekonanie..postępy sama zauważysz. złość trwa krótko, potem ją tylko wspominasz, tworzysz nową. złość nie jest taka zła do końca. złość jest również jednym z podarunków. Wyższe Ja wysyła Nam wskazówki, gdzie jest coś nie tak. złość jest wysyłana, kiedy już naprawdę sytuacja wymaga interwencji. co tak naprawdę jest przyczyną przyjścia złości? nie odrzucaj tego, zobacz o co chodzi. zobacz co nie odpowiada Twoim marzeniom. bądź szczera ze sobą, wszystko znajdziesz w środku.

   z Największą przyjemnością służymy Dobrym Słowem.

 2. Dziękuję wam bardzo, ten tekst idealnie wpasował się do mojego stanu mentalnego, ponieważ jestem właśnie na etapie, że zdałam sobie sprawę, iż wszystko zależy ode mnie. A następnie, gdy zdałam sobie sprawę z czegoś jeszcze głębszego. Z wielkiej odpowiedzialności. Za cały świat. Jak wielkim błędem jest myśleć, że to co robisz, wpływa tylko na ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.