potencjał, świadomość, duchowość, rozwój duchowy, channeling

Potencjał mamy przeogromny – uświadom to sobie Polsko; obudź się!

Potencjał to słowo, które kojarzy Nam się z obiecującymi sportowcami, pisarzami lub uczniami. Ja chciałbym przedstawić je w nieco inny sposób, również szalenie ciekawy.

Często zdarza się, że potencjał jest pierwszym ogniwem przyczyny rozczarowania. Kiedy go wyczuwamy, zaczynamy stawiać przed sobą pewne oczekiwania. A to błąd, gdyż jak to mawia wieloletnie powiedzenie: zdarzeń niepożądanych nie ma, gdy nic nie robisz.

‚Porażki’ są łatwe do przekształcenia w lekcje. Wśród nauczycieli duchowych bardzo dobrą skuteczność i przytłaczającą popularność mają trudne doświadczenia, ciężkie przeżycia.

Myślę, że warto to przemyśleć, gdyż kryje się pod tym sporo praktycznych rozwiązań, (koment.). Przejdźmy do rzeczy.

Mamy przeogromny Potencjał! – czas na uświadomienie tego sobie>

Polsko, obudź się – stary, znany wszystkim slogan. Poniekąd właśnie to chcę przekazać. Zacząłem działać w Polsce, gdyż czuję przeogromny potencjał rozwojowy w tej części świata. Po prostu zdajmy sobie sprawę z tego, co w Nas pozytywnego drzemie!

Przy okazji urodziłem się w wychowałem na Pomorzu i choć bywa ciężko, uwielbiam Polskę przez wielkie P. 🙂 Na słowiańskie klimaty dajmy sobie jeszcze trochę czasu.

IMG_1401Potencjał możemy obudzić bez problemu. Na początek postawmy jasno przed sobą stwierdzenie: Mamy wielki potencjał! Tak! I zrelaksujmy się. To wielka odpowiedzialność mieć taki potencjał. Należy dbać o siebie. Należy dbać o ciało, umysł, uczucia, emocje, aby czuć się jak najlepiej, aby narzędzia do pracy mieć w 100% sprawne. Przełożenie tego potencjału na rzeczywistość to praca życia, ażeby pracę tę wykonywać najlepiej, trzeba się tak właśnie czuć.

Świadomość własnej potęgi jest bardzo ważne. Skoncentrujmy się na niej. Nie ma w tej chwili nic ważniejszego. To gdzie jesteś, gdzie mieszkasz, jak się ubierasz, co leci w TV, co Tobie powiedzą w pracy/w szkole, czy starczy Ci na kawior w tym tygodniu czy tylko na skrzydełka. To jest nieistotne. Trzeba usiąść i poczuć swój prawdziwy, najprawdziwszy potencjał. Niech do Nas dojdzie, czego tak naprawdę, naprawdę chcemy. Odpowiedzmy sobie na pytanie, co byśmy najbardziej lubili, gdybyśmy nie musieli się niczym przejmować.

Usiądź spokojnie, niech to do Ciebie dojdzie. A potem napawaj się tym uczuciem.

Poznaj swój potencjał i miej świadomość własnej potęgi!

Zapewniam, jesteśmy całkowicie wspierani w Naszym działaniu. Jeżeli natrafiamy na przeciwności to pamiętajmy, że pojawiają się one po to by Nam coś pokazać, czegoś Nas nauczyć. Traktujmy je pozytywnie, bo to one są kluczem do Naszego rozwoju.

To właśnie trudności wskazują Nam miejsca, na których mamy się skoncentrować. Co więcej, jest to najkrótsza droga do celu – stawienie im czoła jest ważnym i prostym krok naprzód.

Zapewniam, to nie jest takie straszne. Boimy się bać i kiedy rzucimy na to świadomość, lęki staną się tylko lękami, a My pójdziemy dalej jeszcze mocniejsi.

W momentach przytłoczenia fajnie jest zadawać sobie pytania: co ma mi to pokazać? Czego mogę się dzięki temu nauczyć? Czaisz?

Jesteśmy totalnie i bezwarunkowo wspierani. Energia Ziemi jest bardzo wysoka, najwyższa w historii. Dlatego te czasy są tak kapitalne. Jesteśmy bohaterami tych przemian, a nawet o tym nie wiemy. Niech rozedrganie nie wprowadza w Nas niepokoju. To Nasze ciała się dostosowują się do tak wysokich, pozytywnych wibracji. ZachowIMG_1400ujmy spokój i zwracajmy uwagę na Nasze największe pasje, marzenia, które nawet miały się nigdy nie spełnić. Teraz mogą!

IMG_1187Owszem, będą Nam w tym przeszkadzać niektóre negatywne przekonania, jak np. „to niemożliwe”, „nie dam rady”, „to szaleństwo” czy „ja się do tego nie nadaję”.

Jednak ze wszystkim należy się zmierzyć, gdyż to właśnie te negatywne przekonania tworzą barierę, gdzie po drugiej jej stronie jesteśmy My w pełnej krasie – fenomenalni i cudowni.

Mamy przed sobą pozornie dużo pracy. Dobrze widzicie, że nie jest gładko i w kraju i za granicą.

Ja proponuję skupić się na własnym, ogromny potencjale, na najszczerszych marzeniach by w rezultacie przełożyć je na rzeczywistość, osiągnięcia i wymarzony styl życia.

Każdy, kto może stanąć Nam na drodze – niech się pocałuje w dupę. Żadne przepisy, ograniczenia, kłótnie, władza ani pieniądze nie mogą stanąć Nam na drodze do realizacji Naszych najskrytszych marzeń.

Żyjemy, więc mamy być piękni i wspaniali. Po to tu jesteśmy! Życie to najwyższa radość i doskonałość. Skończmy ten marazm. Otwórzmy Nasze serca i poznajmy prawdę o sobie.

Co tak naprawdę się tam znajduje? Czy podążasz drogą, którą jako małe dziecko fascynowałbyś się jak głupi?

Uwierzcie mi, każde marzenie może się spełnić. To nieprawda, gdy Nam mówią, że jest na odwrót.


Dziękuję za przeczytanie tego wpisu. Polub warsztatowy fanpage na FB i podziel się postem ze swoimi znajomymi. Pracujmy nad szerzeniem pozytywnej energii, a koniec końców opanuje ona całą planetę. Inne wpisy o Duchowości znajdziesz TUTAJ.

Zapraszam również po Coś dla ducha na NaturalnieSpoko.pl – jest tam wiele bardzo ciekawych rozważań.


loading...

1 thought on “Potencjał mamy przeogromny – uświadom to sobie Polsko; obudź się!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.