płaczą, na filmach, ludzie, osobowość, silna osobowość, płacz, emocje, wyrażanie emocji

Ludzie, którzy płaczą na filmach to najsilniejsze osobowości!

Czy należysz do osób, które płaczą oglądając filmy? Czy wpływa na Ciebie to, co przezywają bohaterowie, a Twoi przyjaciele naśmiewają się z tego? No więc, niech się śmieją dalej, ponieważ to najsilniejsze osobowości tak mają!

Ludzie, którzy płaczą na filmach, oglądając emocjonujące sceny, czy też płaczą w teatrze, zwykle są wyśmiewane przez kolegów. Po prostu inni nie rozumieją, że takie osoby są wielce empatyczne, a to rzadka i cenna cecha, której brakuje wielu ludziom.

Ludzie, którzy płaczą na filmach to najsilniejsze osobowości!

Osoby empatyczne to takie, które rozumieją emocje innych, odbierają ich uczucia bez wypowiedzenia słowa. Potrafią łatwo wyczuć energię danej osoby i zrozumieć, przez co ta osoba przechodzi. Tylko silne osobowości mogą być empatyczne. Wielu rodzi się bez tej cechy, by nie dźwigać nigdy dodatkowo cierpienia innych.

Ludzie, którzy płaczą na filmach troszczą się bardzo o innych, nawet o fikcyjnych bohaterów na ekranie. Ich serce cierpi razem z postaciami. Ci ludzie nie tylko odczuwają silne emocje razem z innymi, ale czują też ulgę, gdy ktoś wychodzi z opresji, co daje im pewność, że w życiu każda bolesna sytuacja odwraca się wreszcie na dobre.

Ludzie również płaczą, oglądając szczególnie wzruszającą scenę, ponieważ mogli doświadczyć tego czegoś podobnego w swoim życiu i pamiętają jak to jest. Sugeruje to, że przezwyciężyli ten wiele w swoim życiu i stali się silni wewnętrznie.

Co więcej, ci ludzie są nie tylko silni, ale także bardzo czarujący, mili i troskliwi. Myślą o uczuciach otaczających ich ludzi i starają się nie krzywdzić ich. Są również bardzo delikatni i tworzą wspaniałych przyjaciół i partnerów. Jeśli jesteś taką osobą, na pewno masz wielu przyjaciół i wiele osób, łatwo przyciąga uwagę Twoją opiekuńczą postawę.

Praca zespołowa jest także ich atutem, ponieważ dbają o to, aby każdy w zespole był ceniony za swoje opinie i pracę.

Bardzo trudno jest tym ludziom powstrzymać łzy także podczas czytania dobrej książki. Są to bardzo troskliwi i kochający ludzie, którzy charakteryzują się dużą empatią.


Warsztat poleca również inne wpisy na temat Rozwoju duchowego 🙂

źródło: dailyoccupation.com

5 thoughts on “Ludzie, którzy płaczą na filmach to najsilniejsze osobowości!”

  1. Tylko że to nieprawda. Znam osobę, która płacze na filmach – od 42 lat znęca się nad niepełnosprawną córką, ma niebieską kartę. No faktycznie, bardzo empatyczna i troszczy się jak nie wiem co.

    1. Dzięki podzielenie się z nami tym że wiesz o znęcaniu się nad niepełnosprawną osobą, obserwujesz to i nic z tym nie robisz. Chapeau bas…

  2. „…ale czują też ulgę, gdy ktoś wychodzi z opresji, co daje im pewność, że w życiu każda bolesna sytuacja odwraca się wreszcie na dobre…” Jaką pewność? Tego nigdy nie można być pewnym, bo to nie żadna reguła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.