syndrom biedaka, praca, pieniądze, duchowość, świadomość, energia, pieniądze to energia

Pieniądze to energia! Syndrom biedaka i manifestacja obfitości.

Jesteśmy przyzwyczajeni, że praca i pieniądze są nierozłączne. Przecież pracujemy po to, aby mieć środki na życie ‚po’ pracy. To oczywiście brzmi bardzo logicznie i w prostolinijny sposób patrząc tak się dzieje. Jednak z duchowego punktu widzenia są to sprawy oddzielne i uzależniając je od siebie sprawiamy, że ani jedno ani drugie nie może swobodnie działać w Naszym życiu.

To nie jest proste do objaśnienia, ale zapewniam, że kiedy damy szansę na zaistnienie finansów osobno od pracy – będziemy mieli więcej pierwszego, a drugie stanie się o wiele prawdziwsze.

Pieniądze to energia! Syndrom biedaka.

Sęk w tym, aby pracować, skupiać się na pracy i cieszyć nią tak jakby nie były w nią zamieszane pieniądze. Wtedy zapraszamy do siebie najpiękniejsze energie, które wprawiają Nas w wysokie wibracji. Jakość Naszej pracy się diametralnie zmienia i sama jej wartość rośnie. Przecież nie zasuwasz wtedy tylko po to, aby mieć na życie (a bez tego go nie mieć). Robisz to, aby spędzać czas. Jesteś zadowolony wykonując swoje obowiązki i wkładasz w to serce. Uwierzcie, że tak jak większość z Nas narzeka na pracę to tak naprawdę ją lubi. Problemem jest złe podejście i tyczy się to wielu, wielu osób. Oczywiście z czasem chęć realizowania własnego potencjału twórczego rośnie i być może wtedy należy zmienić pewne sprawy, ale to temat na inną rozkminę.

Pieniądze natomiast są czysto energetyczną sprawą. Zależność: ‚harujesz więcej = masz więcej’ jest tylko trochę prawdziwa, w odpowiedni sposób ją interpretując i nie jest to kwestia zarzynania się. Zarabianie, kreowanie pieniądza to proces twórczy. Owszem, aby wejść na pewien poziom i robić to ze swobodą i łatwością – trzeba pewne sprawy przerobić. Przekonania, negatywny stosunek czy strach oddalają Nas od bogactwa w prosty sposób. Generują w Nas poczucie biedy. Nawet kiedy pieniądze bardzo chcą do Nas trafić – nie mogą. Naprawdę, lekki stosunek do finansów, pełen szacunku, rozsądku i miłości może Nam (wszystkim!) zapewnić dobrostan w tym zakresie.

Pieniądze to energia! Manifestacja obfitości.

To jest ważne i warto zauważać w jakich relacjach jesteśmy z pieniędzmi. Tak jak w związku trzeba spojrzeć na to, co się wydarza. Jakie są uczucia? Jakie emocje? W jaki sposób najczęściej się spotykacie? Czy te spotkania są przyjemne? 🙂

A w kontekście pracy – bądźmy sobą. Twórzmy piękne rzeczy, okoliczności, zachowania. To nie musi być splamione walką o przeżycie. Bardzo niska wibracja tego dążenia wprowadza dużo niepotrzebnego zamętu w Naszym życiu. Ja rozumiem, że jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Agresja, strach i potępianie są bardzo popularne w relacjach międzyludzkich, zwłaszcza w miejscach pracy, ale odchodźmy już od tego. To jest kompletnie bez sensu. Nie po to tu jesteśmy już teraz. Stać Nas na więcej.

Otwórzmy się na siebie.


Dziękuję za przeczytanie. Inne Przekazy duchowe znajdziesz -> tutaj.

zdjęcie:  bellesprit.com


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.