pełnia, pełnia księżyca, duchowość, miłość, przebaczenie, rozwój duchowy, świadomość, 2018

Pełnia Wilczego Księżyca 1. Stycznia 2018 roku! – przygotuj się na miłość i przebaczenie

Pierwsza pełnia w 2018 roku wypada tym razem 1. stycznia, w poniedziałek. Znana jest jako pełnia wilczego księżyca.

Wpływ astrologiczny na ten dzień głównie będzie pochodził w opozycji do Wenus. Ten właśnie wpływ wystawi na światło dzienne różnice pomiędzy odczuwaniu miłości pomiędzy partnerami.

Pełnia Wilczego Księżyca 1. Stycznia 2018 roku! – przygotuj się na miłość i przebaczenie

Pełnia Wilczego Księżyca daje duże szanse miłości, ale także przynosi współodczuwanie, pokój i przebaczenie.

Wewnętrzne napięcia, a także presja z zewnątrz mogą prowadzić do osobistych konfliktów i kryzysu. Pełnia ta położy nacisk na intymne relacje z rodziną i domownikami. Pamiętaj, że w trakcie pełni emocje i instynkty osiągają swój szczyt.

Użyj swojej intuicji i świadomości, aby pokonać wszelkie wyzwania związane z relacjami. Zobaczysz ich dynamikę, a także prześwietlisz negatywne uczucia, które wprowadzają dysharmonię.

Twoje cele postawione w trakcie nowiu 18. grudnia będą teraz dostrojone lub uda się je ukończyć. Możesz też skorygować swoje podejście do osiągnięcia celów, w odpowiedzi na nowe pomysły.

Pełnia będzie wpływała na nas dwa tygodnie – aż do 16. stycznia.

Pełnia Księżyca 01.01.2018

Księżyc w pełni, w opozycji do Wenus reprezentuje też pewne konflikty, które muszą zostać rozwiązane. Aspekty niebieskie w harmonii wskazują nie tylko na duchowość, ale też na mentalność i fizyczność. Pozwalają przekraczać twoje ograniczenia.

Wyzwania pełni

Księżyc wraz z Wenus wyzwolą twoją potrzebę miłości i uczucia, bez względu na konsekwencje. Możesz obniżyć własne standardy, byleby nie czuć się samotnie. Oczekiwania i wymagania między dwojgiem mogą powodować problemy. To właśnie spowoduje ujawnienie wszelkich napięć w relacjach, które następnie należy przepracować.

Ta sama dynamika tyczyć się będzie sporów osobistych i znaczących konfliktów personalnych.

Pełnia księżyca – rozwiązania

Ta pełnia da nam odwagę i inicjatywę, aby wykonać pierwszy krok i przejąć kontrolę. Intuicja będzie nam podpowiadać czego chcemy i jak to zdobyć. Szczególnie w relacjach. Będzie to świetny czas, aby zaprosić kogoś na randkę lub poddać się instynktom. Zwiększona charyzma sprawi, że będziemy bardziej popularni w sytuacjach społecznych.

Księżyc w pełni doda współczucia, empatii, przebaczenia. Możliwe, że znajdziemy miłość, dostosowując się do naszych emocji i wyobraźni. Jesteśmy w stanie wymyślić sobie idealnego partnera. Możemy też po prostu spotkac kogoś wyjątkowego. Niektóre nowe związki okażą się połączeniem bratnich dusz.

Możesz być także pewny siebie i asertywny, bez zagrożeń. Ten aspekt przyda się też na randkę. Może się zdarzyć, że przyciągniesz relację opartą głównie na intensywnym wzajemnym pociągu.

Ciesz się atrakcyjnością, magnetyzmem, urokiem duszy – tym, co kojarzy się z romansem i namiętnością.

Układ Marsa i Jowisza będzie idealny do rozpoczynania wszystkiego, co wymaga energii, inicjatywy i odwagi. Zaufaj swojemu instynktowi, a odniesiesz pewny sukces.

Zaś układ Jowisza i Plutona przynosi sukces dzięki pozytywnej zmianie. Nie będziesz musiał niczego robić na siłę ani nieoczekiwanie reagować. W twoim życiu zagości naturalny rozwój, związany ze wzrostem mocy i wpływów planet, a także wzrostem duchowym i osobistym. Będzie to też rozwój na poziomie zawodowym i finansowym. Siły kosmosu będą w tle pomagały ci utrzymać dobrą energię.

Zakończenie Pełni Wilczego Księżyca 2018

Księżyc i Wenus sprawią, że pojawią się w nas oczekiwania wobec miłości i wobec istniejących bliskich relacji. Może się zdarzyć, że w związku dwie osoby będą odczuwały miłość na różnych poziomach, może się okazać, że niepotrzebnie lub niewłaściwie ulokujemy swoje uczucia.

W przypadku sporów – następna pełnia daje nadzieję na pokojowe rozliczenia. Konstelacja Bliźniąt zapewni umiejętność negocjowania pokojowych rozwiązań.


Inne Przekazy duchowe znajdziesz -> TUTAJ. 🙂

źródło: selfdevelopshop.com


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.