Otyłość brzuszna – jak spalić tłuszcz z brzucha sokiem, który działa niemal jak trening


Powiązane artykuły:
loading...
loading...

Otyłość brzuszna jest związana z wieloma chorobami. Tłuszcz na brzuchu to największy czynnik ryzyka cukrzycy oraz schorzeń sercowo-naczyniowych takich jak miażdżycanadciśnienie tętnicze lub choroba wieńcowa.

Dbanie o figurę ma na celu nie tylko osiągnięcie dobrego wyglądu, ale przede wszystkim chęć do długiego i zdrowego życia oraz profilaktykę chorób serca, nadciśnienia, problemów metabolicznych, astmy, choroby Alzheimera, miażdżycy tętnic, obniżenia płodności i zaburzeń pracy organów rozrodczych.

Jeżeli otyłość brzuszna dotyczy również Ciebie – powinieneś zmienić styl życia natychmiastowo.

Otyłość brzuszna – co na początek?
  • Spróbuj zmniejszyć dzienne spożycie cukru
  • Pij odpowiednią ilość wody
  • Zadbaj o higienę snu, czyli po prostu się wysypiaj!

Ważnym krokiem jest także zmiana nawyków żywieniowych, tak aby nowa dieta była bogata w witaminy, minerały i antyoksydanty. Jedz dużo warzyw, odpowiednią ilość owoców. Dbaj by każdy posiłek zawierał błonnik, zwłaszcza ten nierozpuszczalny.

Otyłość brzuszna – jak spalić tłuszcz z brzucha sokiem, który działa niemal jak trening

Przepis jest kombinacją szpinaku, imbiru i cytryny. Jest to bardzo silne połączenie, które w swym działaniu skupia się na tłuszczu brzusznym. Sok naładowany jest witaminą C, która przyśpiesza proces spalania tłuszczu z brzucha. Ponadto bierze udział w produkcji karnityny, związku, który organizm wykorzystuje do przemiany tłuszczów w energię.

Dlatego otyłość brzuszna jest przez ten sok zwalczana. Pamiętajmy, że gdy w organizmie jest dużo toksyn – ten musi je magazynować, a najlepszym magazynem jest tkanka tłuszczowa. A zatem oczyszczanie organizmu z toksyn jest także ważnym krokiem do zmniejszenia masy ciała i spalenia tłuszczu z brzucha.


O czym jeszcze piszą:
loading...
loading...

Przy okazji polecam kilka innych ciekawych wpisów o tym, jak przeprowadzić oczyszczanie organizmu z toksyn.

Otyłość brzuszna – jak spalić tłuszcz z brzucha – przepis na sok, który działa niemal jak trening

Picie tego soku na czczo, 30 minut przed posiłkiem, powoduje przyspieszenie metabolizmu, dodaje energii i w efekcie przyczynia się do zmniejszenia obwodu w pasie.

Jednak pomimo chwytliwego tytułu, choć sok pomaga to podstawą pełni zdrowia i osiągania naturalnej figury potrzebny jest dobry wysiłek fizyczny. 😉

Składniki:
  • 1 cytryna
  • garść szpinaku
  • szklanka wody
  • 2-3 cm kawałek imbiru
Sposób przygotowania:

Zblenduj wszystkie składniki i wypij świeżo powstałą miksturę.


Dzięki za przeczytanie tego wpisu. Polub stronę Warsztatu dobrego słowa na Facebooku i udostępnij przepis swoim znajomym, którzy również dbają o siebie lub zamierzają rozpocząć zmiany. Śledź Nas również na innych portalach: Twitterze, Pinterest i Google+.

Pozostań jeszcze i poczytaj inne ciekawe wpisy na temat odchudzania, zdrowego odżywiania lub medycyny naturalnej. Znajdziesz je w odnośnikach, liście poniżej lub w panelu po lewej stronie. Dziękuję za Twoją obecność!

źródło

Dodaj w komentarzu na dole swoje przemyślenia i pytania. Znajdziesz tam również listę podobnych wpisów.
Polub nas i udostępnij na Facebooku, Twitterze, Pinterest i Google+.

Popularne trendy:
loading...

Jedno przemyślenie nt. „Otyłość brzuszna – jak spalić tłuszcz z brzucha sokiem, który działa niemal jak trening”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge