olejek konopny, rak, leczenie raka

Pacjent nowotworowy z 18-miesięcznym rokowaniem wyleczony przez olejek konopny.

David Hibbitt, 33 lata, ze Stoke-on-Trent w Anglii, był zapewniany przez lekarzy, że pozostało mu 18 miesięcy życia. Na szczęście w porę znalazł olejek konopny, który uratował mu życie. Teraz może się nim cieszyć wraz ze swoją nową narzeczoną.

Mimo to, początkowo poddał się konwencjonalnej terapii i odczuł jej skutki uboczne. Kiedy okazało się, że chemioterapia i radioterapia nic nie dały – postanowił spróbować leczenia alternatywnego. Olejek konopny zdobył od lokalnego dilera w cenie 50 funtów za gram.

Pacjent nowotworowy z 18-miesięcznym rokowaniem wyleczony przez olejek konopny

David wyjaśniał:

Przyjaciel opowiadał mi o tym, czym jest olejek konopny, ale odrzuciłem jego sugestie. Nigdy nie interesowały mnie narkotyki. Czułem, że chemioterapia mnie zabija, a ja nie miałem nic do stracenia. Nie mogłem zaakceptować tego, że umrę.”

David początkowo spróbował chemioterapii i radioterapii w marcu 2013 roku, a jego jelito grube zostało chirurgicznie usunięte. Niestety nie przyniosło to pozytywnego rezultatu.

Olejek konopny dał nieoczekiwane rezultaty. Doszło do wyleczenia, a sam David teraz może planować przyszłość ze swoją wieloletnią partnerką, 26-letnią Heather Martin.

The Cancer Research UK stwierdza, że są oni świadomi faktu, iż wielu pacjentów leczy się ekstraktem z konopi, ale uważają, że wciąż nie mamy istotnych dowodów z badań klinicznych na bezpieczeństwo i skuteczność terapii przeciwnowotworowej olejkiem konopnym.

Mimo to, takie badania kliniczne są chętnie wspierane przez organizacje charytatywne, aby dobrze przebadać olejek konopny i jego syntetyczne odpowiedniki (kannabinoidy) w leczeniu raka.

EDIT: Według Waszych doniesień (Marcin z FB pisał maila do Davida), Nasz bohater miał wznowę w zeszłym roku. Ewidentnie świadczy to o tym, że poprzestał na leczeniu objawowym i nie skupił się na prawdziwych przyczynach choroby.

Z tego względu polecam wpis o Naturalnej profilaktyce raka jelita grubego. Pzdr 


Opisy innych Naturalnych przepisach na zdrowie poczytasz TUTAJ.

Ciekawy jest także wpis o zastosowaniu Marihuany na surowo do robienia soków lub koktajli – poczytaj o jej fantastycznych właściwościach zdrowotnych (LINK).

źródło

4 thoughts on “Pacjent nowotworowy z 18-miesięcznym rokowaniem wyleczony przez olejek konopny.”

  1. Głupoty ci lekarze gadają. Sami leczą swoich bliskich olejem z konopi a pacjentom walą chemię która ich zabija. Świat zwariował gdyż przedłożył zdrowie i życie ludzkie dla kasy. Ludziska opamiętajmy się. Nikt nie ma prawa decydować o naszym życiu i czym się leczymy. Znam osobiście kilka osób które były już jedną nogą na tamtym świecie, przerwali chemię i zaczęli brać olej RSO i co i żyją mają się dobrze i można. A jeden z drugim konowałem mówią że się nie da. Farmaceutyka to mafia w białych rękawiczkach. Oni nie mają nas wyleczyć tylko wyciągnąć z nas ostatnią złotówkę.

    1. Znam osobiscie kilka przypadków uzdrowień ludzi, którym lekarze nie dawali szansy na przeżycie i sama jestem tego przykładem ! Oleje konopne to przyszłość, to wyższy poźom, na który decydują się świadomi ludzie, nie chcący uczestniczyć w masowym wpieraniu ludziom, że chemia to lekarstwo…. ?! ( doskonale wiemy, że to nabijanienie kasy dla koncernów farmacełtycznych, które od lat żerują na nas !! )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.