olej konopny, Rick Simpson

Olej konopny i Człowiek, który odkrył przepis na wyleczenie raka w 90 dni.

Marihuana i olej konopny – lekarstwa czy narkotyki?

Jak powszechnie wiadomo  susz kwiatów konopi siewnych ma szerokie spectrum zastosowań. Ta, należąca do grona „hodowlano zabronionych” roślin, zwykle kojarzona z euforyzującymi konsekwencjami zażywania, jak się okazuje również ma również cechy lecznicze.

Okazuje się bowiem, że w zależności od wielkości przyjmowanej dziennie dawki, marihuana może mieć zbawienne działanie przeciwbólowe, uspokajające, rozkurczające mięśnie, zmniejszające ciśnienie śródgałkowe i rozszerzające oskrzela.

Olej konopny i Człowiek, który odkrył Przepis na Wyleczenie Raka w 90 dni

Recepta na raka

Dowiedziono także skuteczność marihuany w zmaganiach z chorobami nowotworowymi. Sposobność ta została zainicjowana przez Amerykanina Ricka Simpsona, który dotknięty rakiem skóry szukał sposobów na walkę z chorobą, po tym jak chirurgia rozłożyła ręce.

Zainspirowany dobroczynnym działaniem ekstraktu z konopi indyjskich postanowił włączyć go do swojego, indywidualnego leczenia, stosując dawkę doustną przez okres dwunastu miesięcy. Początkowo przyjmował go w nadziei na poprawę zdrowia z tytułu innych dolegliwości. Później obserwując postępy jego działania, postanowił zastosować go również na zmiany skórne podyktowane nowotworem. Leczenie polegało na prostej aplikacji oleju na bandaż. Następnie na przyłożeniu nawilżonego opatrunku do obciążonego rakowo miejsca.

Zdumiewające działanie, jakie ma olej konopny, przyniosło swój efekt już po czerech dniach, kiedy to po zdjęciu opatrunków po zmianach nowotworowych nie było ani śladu.

Pokrzepiony uzdrowicielskim działaniem marihuany Rick Simpson, ograniczany w działaniu przez mainstream, a nawet odrzucany przez znane organizacje walczące z nowotworami, postanowił wraz z synem na własną rękę rozpowszechnić „lekarstwo”. Zajął się bowiem uprawą konopi, a następnie wytwarzał z nich olej. Pomagał w ten sposób wszystkim potrzebującym.

Według jego opinii skuteczność działania konopi, jak również wytwarzanego z nich oleju jest na tyle silna, że może stanowić przełom w walce z miażdżycą, padaczką, astmą, stwardnieniem rozsianym czy łuszczycą. Ponadto nie zna granic wiekowych i może być aplikowana nawet niemowlętom.

Olej konopny i Człowiek, który odkrył Przepis na Wyleczenie Raka w 90 dni

Według Simpsona ważnym aspektem jest, aby szlachetność specyfiku była nieskażona. Sam olej jak i źródło jego pochodzenia muszą być nieskazitelne i godne zaufania. Pochodzący z tzw.  drugiej ręki może przynieść bowiem odwrotny skutek.

Warto wspomnieć, że olej konopny jest produktem, który w wielu krajach na świecie, w tym również w Polsce jest oficjalnie zabroniony. Należy również pamiętać aby nie mylić go z olejem z ziaren konopi, który można kupić chociażby w sklepach ze zdrową żywnością.

Olej konopny RSO posiada wysokie nasycenie THC. Jednak odpowiednio stosowany, nie doprowadzi do niepożądanych efektów. Wychodzi na to, że całkowicie bezpieczny. Jego prekursor uważany jest na świecie za jednego z najbardziej uznawanych działaczy, opowiadających się za legalizacją marihuany, właśnie ze względu na jej lecznicze cechy.


Polecamy artykuły o naturalnym leczeniu raka:

Oraz ciekawostki o samej marihuanie:

Po więcej informacji na temat leczenia olejem konopnym zapraszamy do tekstów źródłowych:


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

3 thoughts on “Olej konopny i Człowiek, który odkrył przepis na wyleczenie raka w 90 dni.”

  1. mam problem z moją skórą.Po wirusowym zapaleniu mózgu moja skóra całego ciała jest bardzo wrażliwa na na dotyk.Przy każdym ruchu,dotyku czuję podrażnienie ,co uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie.Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.