olej kokosowy, tarczyca, zapalenie tarczycy, niedoczynność tarczycy, objawy, leczenie

Wiedziałeś, że olej kokosowy może wyleczyć Twoją tarczycę?

Sucha skóra, bezsenność, bóle głowy, zmęczenie, spadek libido, nadwaga, łamliwe paznokcie, wypadanie włosów, infekcje, ból stawów, zaparcie, zawroty głowy i dzwonienie w uszach to tylko niektóre objawy, z którymi zmagają się osoby cierpiące na niedoczynność tarczycy. Okazuje się, że pomóc może olej kokosowy.

Niemal 65% Amerykanów ma nadwagę, a 27% otyłość. W Polsce łącznie problem ten dotyczy prawie, co drugiej osoby. Nawiązując do wielu badań, niedoczynność tarczycy jest główną przyczyną problemu wagi, zwłaszcza wśród kobiet.

Oznacza to, że sprawa jest warta uwagi, a zdrowie tarczycy powinno być traktowane poważnie.

Wiedziałeś, że olej kokosowy może wyleczyć Twoją tarczycę?

Olej kokosowy jest nasyconym tłuszczem, który nie potrzebuje być rozkładany przez procesy enzymatyczne. Ma on zdolność do odbudowy błony komórkowej i poprawy metabolizmu przez zwiększone wydzielanie enzymów.

Wiele osób, które mają w użyciu olej kokosowy, donosi, że po pewnym czasie zauważyły znaczącą poprawę zdrowia ich tarczycy. Ich życie całkowicie się zmieniło. Zaczęli tracić na wadze i polepszyło się ich zdrowie ogólne.

W celu odżywiania tarczycy zalecane, aby spożywane były: olej kokosowy, masło i oliwa z oliwek każdego dnia.

Zapewnij sobie również regularny wysiłek fizyczny, zajadaj się rzodkiewkami i żurawiną. Potrzebujesz w swojej diecie również produktów bogatych w cynk, witaminy z grupy B, witaminę E, selen i jod!

Czy dieta jest ważna dla zdrowia tarczycy? Na pewno!


inne Naturalne Przepisy na Zdrowie znajdziesz TUTAJ.

źródło: healthandhealthyliving.com


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

3 thoughts on “Wiedziałeś, że olej kokosowy może wyleczyć Twoją tarczycę?”

  1. Mam suchą skórę, bywam nadwrażliwa i niezrównoważona emocjonalnie, dzwonienie lub i szumy w uszach. Ale – jestem szczupła, mam za mało tkanki tłuszczowej. Irydolog twierdzi, że w prawym płacie mojej tarczycy nie jest dobrze. To mam niedoczynność czy nadczynność? I co z tym robić? Ogólna dobra kondycja jak na 70 lat. Uprawiam sport, kondycja się poprawia. Miałam arytmię (od tarczycy), wyrównałam to suplementami szybko i trwale. Jednak chcę mieć wszystko ze zdrowiem w porządku. Przede mną jeszcze sporo życia, kilkadziesiąt lat 🙂

  2. Nie wydaje mi się żeby olej kokosowy był zdrowy i pomagał przy chorobach związanych z tarczyca. Każdy wykształcony dietetyk powinien to wiedzieć. Olej kokosowy zapycha nam żyły i nie jest absolutnie zdrowy. Teraz z przymrużeniem oka będę czytać wasze posty

    1. Lemanko, polecam jednak poszerzyć swoją wiedzę, poczytać trochę więcej z dobrych źródeł, nie z mediów mainstreamowych ☺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.