Odrzućcie niesprzyjające przyzwyczajenia – przekaz od cywilizacji Yahyel.

Odrzućcie niesprzyjające przyzwyczajenia – przekaz od cywilizacji Yahyel.

Kochani Ludzie,

Czas zmian płynie nieubłaganie. Koniec roku 2016 będzie już bardzo zaawansowanym stadium transformacji. To prawda, że wszystko się zmieni. Dotyczy to każdego. Jednak pamiętajcie, że osobom świadomym i wolnym ta zmiana objawi się w bardziej wyjątkowy sposób.

Przebudzeni ze względu na swoją głębszą percepcję dostrzegą więcej. Dlatego pragniemy wystosować do Was kolejną prośbę.

Odrzućcie niesprzyjające przyzwyczajenia – przekaz od cywilizacji Yahyel.

Odrzućcie niekorzystne czynniki z Waszego życia. Mogą to być niezdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, używkowe, zasiedzenie, nielubiane zajęcia, podtrzymywanie negatywnych wzorców myślowych, relacji czy cokolwiek innego, co w mniejszym lub większym stopniu sprowadza Wasze wibracje w dół. Bądźcie szczerzy ze sobą. Siebie nie okłamiecie i żadne skomplikowane systemy usprawiedliwień i wymówek nie zmienią prawdy.

Nadchodzące wydarzenia będą kolejnym kamieniem milowym w transformacji Ziemi. Bądźcie przygotowani. Wykorzystajcie ten czas dobrze. Nieważne, w jakim momencie rozwoju aktualnie się znajdujecie. Zróbcie coś pozytywnego dla siebie. Bądźcie zmianą na lepsze. Wykonajcie następny mały kroczek, aby na fali przemiany pofrunąć jeszcze bliżej wymarzonej rzeczywistości.

Bardzo Was szanujemy,
członkowie cywilizacji Yahyel


Poczytaj także inne Przekazy Duchowe lub Rozmowy z Przewodnikami duchowymi.


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

1 thought on “Odrzućcie niesprzyjające przyzwyczajenia – przekaz od cywilizacji Yahyel.”

  1. Męczy mnie dotychczasowe zajęcie – praca, ponieważ czuję wypalenie i nie potrafię tego stanu rzeczy odmienić. Jest ono kreatywne i to w nim kocham lecz brak mi dalszej motywacji, zacięłam się w tym samym miejscu. Chciabym rozwijać się, a stoję w miejscu. Moje ego podszeptuje, że stać mnie na więcej i męczę się. Nie widzę drogi, gdzie powinnam zmierzać, nie widzę znaków, nie czuję gdzie dalej iść, w którą stronę..? Od dłuższego czasu pragnę zmiany ale się męczę bo nie wiem, jaka ona ma być. Jak to odkryć w sobie? Jak ją odnaleść?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.