Oczyszczanie wątroby z toksyn – prosty sposób na młody wygląd


Powiązane artykuły:
loading...
loading...

W dzisiejszych czasach oczyszczanie wątroby z toksyn to jedno z czołowych wyzwań, jakie stoją przed nami w tematyce zdrowia.

Oprócz mózgu, serca i nerek, także wątroba jest bardzo ważnym organem bez którego nasze ciało nie mogłoby funkcjonować.

Jest przede wszystkim „głównym laboratorium” przekształcającym toksyny w mniej szkodliwe substancje, które nerki mogą później wydalić. Wydziela żółć, która bierze udział w trawieniu białek i tłuszczów. Tworzy składniki niezbędne w zapobieganiu krwawieniom. Magazynuje witaminy niezbędne do życia i nie tylko.

Mówiąc wprost – bez niej nie da się żyć! Bardzo ważnym jest więc, żeby utrzymać ją w dobrym stanie, ponieważ ma to całościowy wpływ na nasz wygląd i zdrowie.

Nie byłoby dobrze gdyby w naszych żyłach płynęło mnóstwo toksyn, prawda?

Żeby funkcjonowała należycie, konieczne jest dbanie o regularne oczyszczanie wątroby z toksyn, tak samo jak dbamy o higienę twarzy czy ciała.

W tym artykule pokażemy prosty plan na detoksykację, która odnowi Twoją wątrobę. Jest to przepis podobny do oczyszczania wątroby Tombaka, ale w inny sposób rozłożony.

Potrzebujesz jedynie:

 • Świeżej organicznej cytryny
 • Oliwy z oliwek

Jak to zrobić?

Wymieszaj łyżkę stołową oliwy z oliwek z taką samą ilością świeżo wyciśniętego soku z cytryny. I już – twój magiczny napój na oczyszczanie wątroby z toksyn jest gotowy.

Wszystko co teraz pozostało do zrobienia to picie go codziennie rano na pusty żołądek. Następnie możesz zjeść śniadanie. Proszę nam wierzyć, Twoja
wątroba bardzo szybko zacznie być Ci wdzięczna. 


O czym jeszcze piszą:
loading...
loading...

Oczyszczanie wątroby z toksyn przy pomocy cytryny i oliwy z oliwek – korzyści zdrowotne

Właściwości lecznicze cytryny znane są od starożytności. Jest wspaniałym źródłem antyoksydantów, chroniących nasze żyły przed szkodliwymi
efektami działania wolnych rodników, z którymi stykamy się na co dzień.

Wolne rodniki są głównym sprawcą pojawienia się plagi miażdżycy i problemów ze składnikami lipidowymi krwi. Cytryna oczyszcza również wątrobę i aktywuje cały układ trawienny.

Oliwa z drugiej strony ma pozytywny wpływ na wątrobę i przewody żółciowe, pomagając im w otwieraniu się. Oliwa z oliwek zawierają również
dobre kwasy tłuszczowe„, które chronią nasze serce, obniżają poziom „złego cholesterolu” i pomagają utrzymać niskie ciśnienie krwi. Te tłuszcze polepszają też funkcjonowanie mózgu.

Cytryna w połączeniu z oliwą daje bardzo korzystne efekty także dla stanu Twojej skóry, zatem regularne spożywanie tej mikstury spowoduje, iż skóra
zacznie błyszczeć i wyglądać młodziej.

Wystarczy miesiąc, a poczujesz się jak nowo narodzony, będziesz wyglądać świeżo, zdrowo i szczęśliwie. Co najlepsze są to domowe sposoby leczenia wątroby.

Należy również pamiętać, że dieta przy oczyszczaniu organizmu powinna być możliwie jak najmniej szkodliwa. Posiłki powinny być lekkie, roślinne i przemysłowo nieprzetworzone.

Życzymy powodzenia! 🙂


Liczymy na to że podobał Ci się ten artykuł. Jeśli okazał się przydatny, nie zapomnij podzielić się nim z tymi których kochasz. Polub Warsztat na Facebooku, Pinterest, Twitterze i Google+. Bądź zawsze na bieżąco. 🙂

Inne niekonwencjonalne metody leczenia znajdziesz poniżej lub w menu po lewej stronie. 🙂

źródło

Dodaj w komentarzu na dole swoje przemyślenia i pytania. Znajdziesz tam również listę podobnych wpisów.
Polub nas i udostępnij na Facebooku, Twitterze, Pinterest i Google+.

Inne artykuły wybrane dla Ciebie:
loading...

16 przemyśleń nt. „Oczyszczanie wątroby z toksyn – prosty sposób na młody wygląd”

 1. robiłam ostatnio oczyszczanie wątroby wg Clark, wyszło ze mnie kilka kamieni, wiem, że powinnam oczyszczanie powtórzyć, ale było dla mnie nieprzyjemne i mam duże opory. ten sposób bardziej mi się podoba. podczas tego oczyszczania kamienie będą wychodziły czy rozpuszczały się? nie ma podanego czasu kuracji, skąd będzie wiadomo, że wątroba już się oczyściła?

 2. Metoda dr Huldy Clark jest najskuteczniejsza ponieważ epsom odgrywa głowna role rozszerza kanały żólciowe wiec ułatwia kamieniom wypłyniecie ,zrobiłam wielokrotnie to spardzona i rewelacyjna metoda pozdrawiam serdecznie 🙂 Grazia

 3. słuchajcie, to jest sposób, który oczyszcza wątrobę powolutku. napisane jest, że po miesiącu poczujesz się lepiej. można wtedy przerwać. proszę słuchać swojego organizmu i sobie radzić. bądźcie trochę samodzielni. w naturalnych kuracjach liczy się wyjątkowość i unikalność każdego z Nas, a wyznacznikiem jest Nasz organizm, który Nam powie, jak się go posłucha.
  metody dr Clark lub Michała Tombaka są fantastyczne i nagłe. można wtedy pozbyć się wielu kamieni (uwaga, kiedy mamy duże i uwapnione!!!). w tej metodzie nie osiągniemy takiego efektu, ale małe kamienie, kryształki cholesterolu itd mogą się usuwać.
  pozdrowienia 🙂

  1. Ja robiłam już 12 oczyszczeń według Morisa to podobnie jak radzi dr.Clark i jeszcze kamienie wychodzą.To jest proces długofalowy, a potem dobrze powtarzać co najmniej raz w roku polecam.Po pierwszym czyszczeniu już poczułam poprawę funkcjonowania organizmu.Oprócz wątroby warto tez czyścić ziołami 2razy w roku nerki Ale przypominam jesteśmy istotami wielowymiarowymi , a ciało tylko użytkujemy tylko przez krótki czas, co nie znaczy ,że nie należy o niego się troszczyć.

 4. Oliwa z oliwek powinna być najlepszej jakości. Nie żaden produkt ala biedronka. Zawsze zaczynamy od oliwy z oliwek , później może być olej lniany.
  Docelowo miesza się 10 ml + 10 ml. Ale na poczatku warto lecieć od mniejszych dawek np 5 +5 i z czasem zwiększać. Metoda opisana na stronie bioslone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge