Oczekiwania sukcesu i cukru a poszerzanie świadomości

Przed Państwem rozmowa z jednym z Was. Tematy, jakie się przewijają to oczekiwania słodkościsukcesu oraz rozwój świadomości.

To przyjemna pogawędka. Serdecznie na nią zapraszam. 🙂

Pytający:

Po pierwsze to dzięki Wojtek za to co robisz 🙂 za to pośrednictwo 🙂

a po drugie to oto zapytania:

„…jest wiele spraw, które przyczyniają się do obniżania wibracji. Jesteście na Ziemi mistrzami w tej dziedzinie.” No właśnie, czuję że jesteśmy mistrzami w tej dziedzinie, wręcz wydaje mi się że się z tym rodzimy . W każdym bądź razie ja już nie chcę i przypuszczam że sporo osób już nie chce tak żyć. Jak zmienić przekonanie: „jak coś może pójść źle, to na pewno pójdzie” na „ jak coś może pójść dobrze, to pójdzie”?

Chciałbym żeby spodziewanie się sukcesu, było tak naturalne jak spodziewanie się porażki. Jak to wygląda z Waszego , wysoko wibracyjnego punktu widzenia? Czy dacie nam jakieś wskazówki? Co dla Was oznacza poszerzenie świadomości? I jak to dla Was „z góry wygląda”? Jeszcze przy temacie przekonań mam pytanie odnośnie odżywiania: czy to prawda, że cukier nam szkodzi? (przecież rzeczy słodkie są takie przyjemne dla naszych naturalnych kubków smakowych) Czy to tylko kwestia naszego przekonania, że tak jest? Czy to prawda, że zbyt częste korzystanie z tabletu i oglądanie telewizji źle wpływa na rozwój dzieci?

Odpowiadający:

Dzięki, to dla mnie niesamowita przyjemność, a poprzez praktykę jest mi coraz łatwiej 🙂

Z góry? A czego mamy się w ogóle spodziewać, skoro istnieje tylko bieżący moment? Cieszymy się tym, co aktualnie się dzieje, co robimy. Mając oczekiwania narażasz się na te kwestie, o które pytasz. My nie korzystamy z oczekiwań. Odwołują się one zwykle do innego momentu niż ten, co jest teraz, więc aby zachować harmonię trzymamy się spójnie jednego.

Kiedy żyjesz w tu i teraz, oczekiwania nie istnieją, ponieważ zawsze odnoszą się do przyszłości.

Jako istota jesteś doskonała pod każdym względem i nie musisz robić absolutnie nic, by tak było. Ty to wiesz, ale masz przekonania, które Ciebie od tego odwodzą. Poszerzanie świadomości to proces, który przechodzicie wszyscy. Objawia on się u Was, np. rozpoznawaniem tych przekonań. Jak to się mówi, że coś podświadomie robisz – masz męża podobnego do ojca, sama jesteś jak własna matka, w pracy szukasz kolejnego ojca lub matki. Wiesz o co chodzi. Poszerzanie świadomości polega na tym, że zaczyna ona obejmować Wszystko. Wiesz kim jesteś. Wiesz, co robisz i dlaczego. Jest Ci cudownie po prostu będąc tu i teraz.

Powiemy Ci tak: z góry wygląda to bardzo zabawnie. 🙂

Po prostu wyluzuj. Naprawdę jesteś nieskończoną duszą, która chce jedynie doświadczać, np. swojej doskonałości.

Sprawa cukru jest czysto fizyczna. Działa on jak narkotyk. Oczywiście tyczy się to przetworzonego, inaczej rafinowanego cukru, nie węglowodanów złożonych. Słodki smak miał Was przyciągać do owoców, byście pobierali cenne dla Waszych ciał witaminy. Później staliście się tak cwani, że daliście się wkręcić.

Do optymalnego funkcjonowania Waszych ciał potrzebujecie optymalnego poziomu cukru we krwi. Jest to szczególnie ważne dla mózgu, dlatego podlega to dokładnej kontroli. Cukry proste powodują duży skok stężenia cukru, wtedy odruchowo jest wydzielany hormon – insulina, który otwiera mu drogę do komórek. Dla organizmu nie jest optymalne utrzymywanie bardzo wysokiego poziomu cukru we krwi, stąd gdy skok jest duży – wyrzut insuliny jest adekwatny. Idąc tym tropem cukier leci w dół na łeb na szyję, a to jest alarmujące dla organizmu, który zaczyna się denerwować, napinać i szukać cukru.

Cukry są energią Waszych ciał. Korzystajcie po prostu z dobrych źródeł Waszych narkotyków 🙂

Nic nie jest niekorzystne i nie wpływa źle samo przez się, a Wasze najnowsze technologie to cuda techniki. Rzeczywiście potrafią narobić bałaganu, ale można korzystać z nich mądrze.

Właśnie dlatego tak ważne jest poszerzanie świadomości. Przestajesz wtedy zachowywać się jak zaprogramowany robot, jak zagubione dziecko we mgle, które nie do końca wie, co jak i dlaczego. Przestajesz być agresywny, zlękniony, zagubiony i przygnębiony. Nie oceniasz, tylko cieszysz się życiem nawet, jeżeli ma to być 60 lat spędzone na kanapie przed telewizorem. To naprawdę nie ma większego znaczenia dla Twojego istnienia. Każde doświadczenie jest cenne, ponieważ jest częścią prawdziwego Ciebie.

Twoja dusza dokonała wyboru, czego chce doświadczać.

A z góry wygląda to naprawdę bardzo rozkosznie. 🙂

Pyt.

Uwielbiam z Wami konwersować, no ale wybijacie mi wszelkie pytania z … z głowy 😉 wszystko rozchodzi się o przekonania, w co wierzymy tak mamy. Wierzę, że teraz piszę do Was i pewnie tak jest, wierzę, że ten stół tu stoi i tak jest…..

Nie wiem jeszcze, jak żyć bez oczekiwań, bo chyba życie na Ziemi opiera się na oczekiwaniach, zanim się tu zjawiłem pewnie też miałem jakieś oczekiwania, co nie? No i jeszcze ten nasz CZAS 😉 niby istnieje tylko teraz, ale zaraz jest następne teraz i rodzą się oczekiwania… Generalnie to wszystko wygląda na zajebistą grę, a my właśnie poznajemy jej zasady 😉 no i super, że nie można jej spieprzyć 🙂 czy przeleżymy życie na kanapie, czy zdobędziemy fortunę wszystko jest OK 🙂 Serdeczne pozdrowienia dla Was i pośrednika!!!

Odp.

Nikt nie spieprzy, na pewno 🙂 czas będzie powoli odchodził na dalszy plan. Może to się dziać w sposób na tyle subtelny, że większość ludzi tego nawet nie zauważy. Będą wspominać po czasie: ach, wtedy to liczyliśmy czas, kiedy to się zmieniło? 🙂

Rolą przewodnika duchowego jest wsparcie, abyście przechodzili te zmiany możliwie jak najbardziej komfortowo. Niektóre odkrycia mogą być dla Was dużym szokiem, My to rozumiemy. Jesteśmy po to by Was wspierać i to robimy. Możesz się całkowicie zrelaksować. Namaste 🙂


Dziękuję Ci za przeczytanie tej rozmowy. Miała ona miejsce dawno temu i jak widzimy, rozmówcy dobrze się dogadali, a pytający rozwikłał choć część swoich zagwozdek. 🙂

Inne rozmowy z Wami są dostępne pod tym linkiem. Natomiast wolne przekazy przewodników duchowych właśnie tutaj.

Jeżeli chciałbyś/abyś przeprowadzić podobną rozmowę z przewodnikiem duchowym – serdecznie zachęcam. Tutaj link do zakładki kontakt.

A tymczasem polub Warsztat dobrego słowa na FB i udostepniaj posty znajomym. W ten sposób wspólnie stworzymy ciekawe i pozytywne powiązania. Dobranoc 🙂


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.