osobowości, psychologia, rozwój duchowy, świadomość, test, obrazek, charakter

Pierwsze, co zobaczyłeś na obrazku, zdradza sekrety twojej osobowości

Pierwsze, co zobaczyłeś na obrazku, zdradza sekrety twojej osobowości

Każdy z nas patrzy na świat ze swojej perspektywy, toteż każdy żyje w trochę innej rzeczywistości.

To jak widzisz rzeczy to coś więcej niż tylko mieszanka kreująca twoje postrzeganie. Twoje spojrzenie na sprawy może zdradzić sekret twojej podświadomości.

Jest wiele testów, które mówią o tobie na podstawie tego, na co zwracasz uwagę najszybciej.

Poniższy test dzieli świat na 3 kategorie, a każda z nich mówi o tym, w jaki sposób dana osoba kieruje swoim życiem i jaką przybiera strategię do realizacji samego siebie.

Dlaczego to takie ważne? Ponieważ wszystko co robimy w życiu sprowadza się do tych trzech kategorii!

Poniższe zdjęcie jest idealnym odzwierciedleniem psychologicznym myślenia o życiu i podejścia do życia. Resztę mówi twoja percepcja i koncentracja.

Spójrz na zdjęcie, co jest pierwszym szczegółem jaki zobaczyłeś?

Nie myśl o tym – kieruj się intuicją!

Pierwsze, co zobaczyłeś na obrazku, zdradza sekrety twojej osobowości

osobowości, psychologia, rozwój duchowy, świadomość, test, obrazek, charakter

Twarz

Tak jak twarz na zdjęciu – budujesz swój charakter jak puzzle.

Nie szukasz siebie, raczej siebie kreujesz. Chcesz pokazywać siebie światu.

Starasz się przeskoczyć siebie w różnych dziedzinach i połączyć je ze sobą jak puzzle, by skonstruować najlepszy obraz siebie. Kolekcjonujesz różne części osobowości i tworzysz siebie.

Te części mogą być zewnętrzne: ubrania, dodatki, kręgi społeczne, przyjaciele, partnerzy.

Lub wewnętrzne: doświadczenia, wartości, talenty, wspomnienia, osiągnięcia.

Ale może się zdarzyć, że próbujesz stworzyć perfekcyjny obraz, co jest niewykonalne i może niszczyć twoją produktywność, gdyż perfekcja to iluzja.

Twoje podejście do tworzenia siebie jest uzewnętrznione. To oznacza, że lubisz materializować tą esencję, którą masz w sobie poprzez różne elementy składające się na twój obraz. Po prostu chcesz pokazać światu całego, prawdziwego siebie.

Nie ma w tym nic złego, ale upewnij się, że twoim głównym celem nie jest zdobycie poklasku u innych.

Drzewo/mózg

Zupełnie jak drzewo pragniesz ciągle rosnąć w swojej wiedzy. Jesteś bardzo ciekawy świata. Starasz się uczyć i rozumieć tak dużo jak się da. Wszystko, co robisz sprowadza się do poszukiwania wiedzy.

Kochasz uczyć się czegoś nowego i zgłębiać różne tematy. Najczęściej jesteś fanem zjawisk ponadnaturalnych, teorii spiskowych i innych tajemnic.

Inni opisują ciebie jako osobę o wszechstronnej wiedzy.

Łatwo przyswajasz koncepty psychologiczne. Tysiące lat temu byłbyś filozofem bez wątpienia.

Każdą informację przyswajasz jednak dla większego znaczenia – szukasz kosmicznych prawd. Składasz informacje jak detektyw, łączysz je, szukasz odpowiedzi i rozwiązujesz zagadki.

Twoje podejście do tworzenia siebie jest skierowane do wewnątrz. To, co absorbujesz z zewnątrz wykorzystujesz do poszukiwania odpowiedzi w sobie.

Nie obchodzi cię, co widzą w tobie inni, chcesz jedynie dowiedzieć się kim naprawdę jesteś i po co przyszedłeś na świat. To twoja największa tajemnica.

Nie ma nic złego w twoim podejściu, jednak uważaj, by nie zagubić siebie w tym nieustannym procesie. Nie zawsze jesteś odpowiedzią, czasem po prostu zadajesz tylko pytania.

Ptaki/natura

Zupełnie jak ptaki na obrazku nie czujesz się częścią gry społeczeństwa czy ogólnego obrazu jaki ono chce narysować. Nie starasz się siebie kreować ani szukać. Chcesz być wolny jako ty, doświadczając świata.

Niekoniecznie pasujesz tam, gdzie aktualnie jesteś. Rozumiesz, że wszystko jest chwilowe i to wzmaga twoje pragnienie do próbowania nowych rzeczy.

Nie bierzesz życia zbyt poważnie. Lubisz imprezować, bawić się, zaszalec od czasu do czasu.

Kochasz otoczenie natury. Twoje serce napełnia się na myśl o niezbadanych egzotycznych miejscach na świecie.

Doświadczenia są dla ciebie ważniejsze niż wiedza. Absorbujesz informacje i materializujesz różne elementy, ale nic nie trwa zbyt długo. Wszystko ma swoje chwilowe przeznaczenie w tworzeniu, a potem odchodzi. Ty idziesz dalej.

Twoje podejście do samorealizacji jest rozproszone. To mieszanka tego, co wewnątrz i na zewnątrz z naciskiem na poruszanie się naprzód. Idziesz do przodu jak promień światła, nieprzywiązany i dwoisty w swojej naturze. Uczysz się więcej siebie i wyświetlasz siebie.

Ale twoim prawdziwym celem jest zrealizować siebie, doświadczając świata. Nie zastanawiasz się jak inni cię widzą, ani nie szukasz kosmicznych prawd. Czujesz się podróżnikiem na wakacjach, który ma za zadanie zwiedzać i bawić się.

Nie ma nic złego w twoim podejściu, ale warto, byś zadbał o swoje relacje z innymi. Nawet jeśli nic nie jest stałe, to kwintesencja twojego znaczenia buduje się wtedy, gdy troszczysz się o coś mimo tego, że wiesz, że nie będzie trwało wiecznie.

Pierwsze, co zobaczyłeś na obrazku, zdradza sekrety twojej osobowości


Dziękujemy za przeczytanie. Mamy nadzieję, że test się udał i był trafny 🙂

Możesz również sprawdzić się w innym, podobnym teście -> pod tym linkiem. 😉

źródło: lifecoachcode.com


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

1 thought on “Pierwsze, co zobaczyłeś na obrazku, zdradza sekrety twojej osobowości”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.