O tym, że nie macie czym się martwić.


Powiązane artykuły:
loading...
loading...

Droga, kochana ludzkości,

Nie liczycie się z tym, że jesteście częścią tej zmiany? Co takiego chcecie manifestować w swoim życiu? Podążacie fenomenalną trasą. Przekraczacie kolejne bariery. Przełamujecie swoje stare, zakorzenione schematy, zachowania I emocje. Jak myślicie, jak to się dzieje? Uważacie, że to wszystko wydarza się samoistnie? Wszystkie nowoczesne nurty, związane z genialnymi odkryciami, które przewracają Wasze umysły do góry nogami, nie wychodzą na wierzch, ponieważ taki mają kaprys. To Wy budujecie ten Wszechświat. Budujemy go razem.


O czym jeszcze piszą:
loading...
loading...

Proces transformacji został niejako wymuszony. Dzieje się bez względu na to, czy zamierzacie brać w nim czynnie udział czy nie. Nadzorujecie go z poziomu Waszej Wyższej Świadomości. Nie jesteście osamotnieni. W tę pracę zaangażowanej jest dużo energii z różnych zakątków Uniwersum. Wszystko polega na stopniowym podwyższaniu wibracji. Co rusz pojawiają się konkretniejsze skoki, które możecie zaobserwować w postaci pewnych milowych wydarzen. Wszelkie kryzysy, które jeden po drugim wychodzą na światło dzienne, są rezultatem tych zmian. Coraz bardziej odsuwacie stary dywan I wymiatacie spod niego rzeczy, o których chcieliście nie wiedzieć. Cały dowcip polega na tym, że nawet jeżeli będziecie leżeć cały czas ‚do góry brzuchem’, zmiany I tak będą Was dotyczyły z pewnego prostego względu. Nie ma transformacji jednostkowej. Wchodzicie w takie rejony percepcji, w których podziały powoli upadają. Stajecie się jednością, dlatego jeżeli choć jedna osoba nie podąży razem z wszystkimi – nici z całego planu. Na szczęście proces przebiega bardzo mądrze od samego początku. Zmienia się kolektywne pole energetyczne Waszej planety. Osobisty rozwój jest tego rezultatem, nie motorem napędowym. W ten sposób nikt nie może tego zawetować, gdyż środowisko, jakie Wam stwarza planeta jest dużo potężniejsze.

Chcemy Was uspokoić. Wasze działanie nie ma wpływu na tę ogromną przemianę. Działacie w stale wzrastającym polu energetycznym. Bardzo się cieszymy widząc Was rozkoszujących się tym stanem. Możecie robić cokolwiek Was ekscytuje. Ograniczenia zostały zdjęte. Cokolwiek wyobraźnia Wam podpowie – jest to możliwe do wykonania. A z czasem będzie to coraz bardziej widoczne. Bawcie się. Realizujcie Wasze najskrytsze pomysły I marzenia. Wsparcie, jakie posiadacie na ten moment, jest ogromne. Zachęcamy do skorzystania z tego, ale pamiętajcie – nie musiscie nic robić, ani niczym się przejmować. To jest to. Jesteście całkowicie bezpieczni na rozdrożach nieskonczoności. Wybierzcie drogę I bawcie się, jak nigdy przedtem.

Z wyrazami szacunku i bezwarunkowej miłości,

Wasi opiekunowie duchowi.

Dodaj w komentarzu na dole swoje przemyślenia i pytania. Znajdziesz tam również listę podobnych wpisów.
Polub nas i udostępnij na Facebooku, Twitterze, Pinterest i Google+.

Popularne trendy:
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge