O tym, że nie macie czym się martwić.

Droga, kochana ludzkości,

Nie liczycie się z tym, że jesteście częścią tej zmiany? Co takiego chcecie manifestować w swoim życiu? Podążacie fenomenalną trasą. Przekraczacie kolejne bariery. Przełamujecie swoje stare, zakorzenione schematy, zachowania I emocje. Jak myślicie, jak to się dzieje? Uważacie, że to wszystko wydarza się samoistnie? Wszystkie nowoczesne nurty, związane z genialnymi odkryciami, które przewracają Wasze umysły do góry nogami, nie wychodzą na wierzch, ponieważ taki mają kaprys. To Wy budujecie ten Wszechświat. Budujemy go razem.

Proces transformacji został niejako wymuszony. Dzieje się bez względu na to, czy zamierzacie brać w nim czynnie udział czy nie. Nadzorujecie go z poziomu Waszej Wyższej Świadomości. Nie jesteście osamotnieni. W tę pracę zaangażowanej jest dużo energii z różnych zakątków Uniwersum. Wszystko polega na stopniowym podwyższaniu wibracji. Co rusz pojawiają się konkretniejsze skoki, które możecie zaobserwować w postaci pewnych milowych wydarzen. Wszelkie kryzysy, które jeden po drugim wychodzą na światło dzienne, są rezultatem tych zmian. Coraz bardziej odsuwacie stary dywan I wymiatacie spod niego rzeczy, o których chcieliście nie wiedzieć. Cały dowcip polega na tym, że nawet jeżeli będziecie leżeć cały czas ‚do góry brzuchem’, zmiany I tak będą Was dotyczyły z pewnego prostego względu. Nie ma transformacji jednostkowej. Wchodzicie w takie rejony percepcji, w których podziały powoli upadają. Stajecie się jednością, dlatego jeżeli choć jedna osoba nie podąży razem z wszystkimi – nici z całego planu. Na szczęście proces przebiega bardzo mądrze od samego początku. Zmienia się kolektywne pole energetyczne Waszej planety. Osobisty rozwój jest tego rezultatem, nie motorem napędowym. W ten sposób nikt nie może tego zawetować, gdyż środowisko, jakie Wam stwarza planeta jest dużo potężniejsze.

Chcemy Was uspokoić. Wasze działanie nie ma wpływu na tę ogromną przemianę. Działacie w stale wzrastającym polu energetycznym. Bardzo się cieszymy widząc Was rozkoszujących się tym stanem. Możecie robić cokolwiek Was ekscytuje. Ograniczenia zostały zdjęte. Cokolwiek wyobraźnia Wam podpowie – jest to możliwe do wykonania. A z czasem będzie to coraz bardziej widoczne. Bawcie się. Realizujcie Wasze najskrytsze pomysły I marzenia. Wsparcie, jakie posiadacie na ten moment, jest ogromne. Zachęcamy do skorzystania z tego, ale pamiętajcie – nie musiscie nic robić, ani niczym się przejmować. To jest to. Jesteście całkowicie bezpieczni na rozdrożach nieskonczoności. Wybierzcie drogę I bawcie się, jak nigdy przedtem.

Z wyrazami szacunku i bezwarunkowej miłości,

Wasi opiekunowie duchowi.


loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.