anemia, burak, choroby nerek, domowe sposoby leczenia, jabłko, marchew, medycyna naturalna, na zdrowie, naturalne metody, nowotwór, profilaktyka, rak, sok, sokoterapia, wrzody,

Nowotwór, choroby nerek i nie tylko – ten 3-składnikowy sok je powstrzyma

Burak jest niesamowitym warzywem, ponieważ posiada antyrakowe właściwości, zawiera karotenoidy i jest dobrym źródłem kwasu foliowego. Nowotwór nie lubi takich substancji.

Korzeń jest bogaty w antyoksydanty, które chronią nasz organizm przed wolnymi rodnikami, przedwczesnym starzeniem i wieloma innymi chorobami.

Nowotwór, choroby nerek i nie tylko – ten 3-składnikowy sok je powstrzyma

Jeśli zmieszasz buraka z marchewką i jabłkiem, uzyskasz miksturę pełną zdrowia.

Składniki przepisu to 1 burak, 2 marchewki i 1 jabłko.

Najlepszym sposobem na przygotowanie tego soku jest skręcenie buraka w sokowirówce (lub innym tego typu sprzęcie) i odstawienie go do lodówki na przynajmniej godzinę. Następnie można dodać do niego sok z marchewek i jabłka.

Zaleca się picie takiego napoju na pół godziny przed śniadaniem.

Ważne jest, aby nie mieszać składników od razu. Burak potrzebuje trochę czasu, aż niekorzystne elementy zostaną zniwelowane. Jeżeli tego nie zrobisz – sok z buraka może wywołać mdłości, zawroty głowy lub wymioty. W kontakcie z tlenem zachodzi neutralizacja.

Taki napój jest świetny we wzmacnianiu odporności i profilaktyce chorób nerek. Ponadto pomaga w leczeniu wrzodów, oczyszcza organizm z toksyn, łagodzi bóle menstruacyjne, poprawia morfologię krwi, również oczyszcza naczynia krwionośne z nadmiaru tłuszczu i nie tylko!

Właściwości zdrowotnych, których dostarcza ten sok, jest mnóstwo, a wystarczą jedynie 3 składniki.

5 thoughts on “Nowotwór, choroby nerek i nie tylko – ten 3-składnikowy sok je powstrzyma”

  1. Jakimi metodami najlepiej uzyskać taki sok? Przymierzam się do kupna urządzenia do wyciskania takich cudowności i szukam porady w tej kwestii, jakie będzie najbardziej efektywne. Może ktoś poleci? Pozdrawiam!

    1. Ja polecam wyciskarkę ,ostatnio zakupiłam wyciskarkę poziomą Oscar i jestem zachwycona ! Soczki wychodzą pyszne można przechowywać przez 48h a mycie zajmuje minutkę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.