„Stare” vs „nowe” nawyki. – rozmowa z przewodnikami duchowymi.

„Stare” vs „nowe” nawyki. – rozmowa z przewodnikami duchowymi.

W moim życiu wiele się dzieje. Od czasu, kiedy podjąłem się świadomego rozwoju, natrafiam na różne trudności. Chciałbym spytać o jedną ważną sprawę. Mianowicie, nie mogę przestać robić pewnych rzeczy. Wiem, że mi one nie służą.

Jestem świadomy tego, ile tracę przez to, że nie potrafię po prostu odpuścić tego, co nie jest korzystne I zająć się w pełni moimi pasjami. To są stare nawyki. Nie myślałem, że są tak mocne. Pomimo, że nie chcę czegoś to I tak jakby na automacie mnie kieruje w ich stronę. Co mogę z tym zrobić?

To rzeczywiście jest nie lada sztuka. Spójrz na to w ten sposób. “Stare” czynności wywodziły się czysto z Twojego umysłu. Tworząc te nawyki, nie zastanawiałeś się nad duchowymi prawdami, które teraz są Tobie znane. Natomiast “nowe” sprawy wywodzą się z Twojej pełnej świadomości, największych pasji, prawdziwych marzeń. Oczywiście nie musi to być tak grubo oddzielone. Jednak dla potrzeb wytłumaczenia tak załóżmy.

Dla ludzi, którzy trwają w procesie przebudzenia pełnej świadomości, jest to bardzo ważna kwestia. Pamiętajcie, że balansujecie pomiędzy dwiema przestrzeniami – nieskończonością I z natury ograniczonym światem fizycznym. Bywa tak, że w ciągu dnia przechodzicie z jednego miejsca w drugie bardzo dużą ilość razy. Jest to dla Was niesamowita huśtawka, stąd też wydaje się Wam często, że jesteście przemęczeni, a tak naprawdę powierzchownie patrząc mało się działo.

Rozumiesz jak dotąd?

Tak, całkowicie.

„Stare” vs „nowe” nawyki. – rozmowa z przewodnikami duchowymi.

W porządku. Idźmy dalej. Jeżeli masz swoje plany, które wywodzą się z Twojej nieskończonej natury – najłatwiej będzie Ci je wykonywać przebywając w analogicznym stanie. Kiedy schodzisz do niższych wibracji – ciężkich emocji, oceniania, strachu – łapiesz z powrotem “stare” nawyki. Przysparza to Ciebie o frustrację I tym samym utwierdza w dolinie. To jest prosta fizyka I prawo przyciągania. Tak to działa…

Rozwiązanie jest banalne. Zwracaj uwagę na swój aktualny stan energetyczny.

To jest rzeczywiście bardzo proste I mądre. Okaże się w praktyce. Być może będę potrzebował krótkich, podbijających wibrację medytacji co godzinę.

Rzeczywiście będzie to bardzo mądre, jeżeli tak zrobisz. Twój organizm przestawi się szybciej niż Ci się wydaje. Konsekwentnie dawaj mu tę szansę. Wybór należy do Ciebie. Dziękujemy Ci.

Dziękuję bardzo.


Poczytaj również inne teksty z zakładki: Pomoc duchowa online.

Jeżeli potrzebujesz takiego wsparcia osobiście – skontaktuj się z nami. 🙂


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

2 thoughts on “„Stare” vs „nowe” nawyki. – rozmowa z przewodnikami duchowymi.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.