najgłupszy, charakter, osobowość, rozwój duchowy, świadomość, test z obrazkiem

Kto jest tu najgłupszy: Ten, którego wskażesz pierwszego, mówi coś o Twojej osobowości

Kto jest tu najgłupszy: Ten, którego wskażesz pierwszego, mówi coś o Twojej osobowości

Czy nie jesteśmy wszyscy ciekawi swojej osobowości?

Chcemy lepiej rozumieć samych siebie.

Przedstawiamy prosty test. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać faceta z rysunku, którego uważasz za najbardziej głupiego spośród wszystkich czterech.

Twój wybór zdradza klika faktów o twojej osobowości.

Popatrzmy kogo wybierzesz!

Kto jest tu najgłupszy: Ten, którego wskażesz pierwszego, mówi coś o Twojej osobowości

Oto kilka słów na temat twojej osobowości i charakteru, wynikających z tego, kogo uznałeś za najgłupszego na rysunku.

Chłopak nr 1:

Cóż, jeśli uważasz, że on jest najgłupszy, jedno jest pewne – łatwo podporządkowujesz się w życiu. Czasami myślisz o sobie, że jesteś oderwany od sytuacji i czujesz się bezsilny. Czujesz także, że niczego nie możesz zrobić, aby uporządkować chaos, więc po prostu się poddajesz i nie próbujesz rozwiązać problemów. Może to być spowodowane tym, że jesteś osobą o prostym sercu. Nie lubisz walki ani żadnego zamieszania. Preferujesz proste, łatwe rzeczy.

Chłopak numer 2:

Twoim problemem jest to, że najpierw działasz, później myślisz. Nie widzisz sytuacji przed sobą ani nie tracisz czasu na przetwarzanie tej sytuacji, ani nie podejmujesz próby analizy i odpowiedniej reakcji. Wystarczy, że podejmiesz decyzję tak szybko, jak to możliwe. To oczywiście jest przyczyną większości problemów, z którymi się spotykasz. Ale niektórzy ludzie uważają, że jesteś zrównoważony i silny – nie, żeby nie rozumieli cie dobrze – widocznie coś dostrzegają.

Chłopak numer 3:

Jesteś silną osobą o bardzo silnej osobowości. Jesteś wojownikiem z temperamentu i zawsze wybierzesz walkę zamiast ucieczki w jakiejkolwiek sytuacji. Jesteś osobą, która szuka rozwiązań dla problemów po bardziej szczegółowym poznaniu. Twoja strategia jest zawsze w punkt. Być może dlatego, że jesteś tak racjonalny w swoim podejściu.

Chłopak numer 4:

Jesteś buntownikiem, który czasem ma powód, czasem nie. Oznacza to, że czasami buntujesz się przeciwko rzeczom automatycznie, bez zastanowienia, jakbyś miał wbudowany mechanizm buntowania się. Czasem jednak słodka nuta rewolucji nie ma racji bytu i sprawia, że wyglądasz jak utopijny idealista, a nie jak racjonalny rewolucjonista. Twoja buntownicza passa sama cię definiuje.

No więc, kogo uznałeś za najgłupszego? 🙂


Mamy nadzieję, że udało się wyciągnąć coś ciekawego z tego testu 🙂 Inne ciekawe wpisy i Rozwoju można znaleźć -> tutaj.

źródło: themindsjournal.com

8 thoughts on “Kto jest tu najgłupszy: Ten, którego wskażesz pierwszego, mówi coś o Twojej osobowości”

  1. bzdura, opisy ustosunkowane są do typów jakie przedstawiają osoby na drzewie, nie sądzę aby chociaż większość osób, która zrobi sobie ten test wybierała jako najgłupszą tę, która pasuje do własnego charakteru.. ale może się mylę, nie mam doktora z psychologii

  2. Opis w stu procentach trafny i doskonale mnie opisuje. Może powinniscie zastanwoić się nad tym, czy Wasz wybór w pełni odzwierciedlał Wasze przekonania, miast B E Z M Y Ś L N I E atakować. Heh. Nie pozdrawiam.

    1. nie bardzo rozumiem, czemu sądzisz, iż opis w stu procentach trafny a nie w 25% ? skoro krytyka może się tyczyć tylko jednego wyboru to aprobata też, ale mniejsza, napisałem jak doszło do analizy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.