Mikstura na pogarszający się wzrok, starzejącą się skórę oraz słabe, łamliwe i wypadające włosy

Mikstura na pogarszający się wzrok, starzejącą się skórę oraz słabe, łamliwe i wypadające włosy.

Wraz z upływem lat zarówno nasze zdrowie jak i wizerunek ulegają stopniowej defragmentacji. Spowalnia nasz metabolizm, zaczyna działać przyciąganie ziemskie.

Uszczerbki na zdrowiu oraz zmiany w wyglądzie zaczynają być coraz bardziej wyraźne. Pogarsza się wzrok, uwidaczniają się zmarszczki, a włosy jak nigdy dotąd tracą swoją objętość.

Nie jest to jednak koniec świata!

Istnieje bowiem prosta, domowa mikstura, pozwalająca zaradzić wspomnianym przypadłościom. W jej skład wchodzą tylko i wyłącznie powszechnie dostępne produkty, a nie drogie krople, kremy czy szampony.

Prócz aspektu ekonomicznego, wymierną zaletą specyfiku jest przede wszystkim jego niesamowite działanie. Mikstura poprawia wzrok cierpiącym na krótkowzroczność, nawilża i ujędrnia skórę, a także nabłyszcza włosy i ogranicza proces ich wypadania.

Mikstura na pogarszający się wzrok, starzejącą się skórę oraz słabe, łamliwe i wypadające włosy.

W skład „elixiru młodości” wchodzą tyko cztery składniki, a mianowicie miód (10 łyżek), cytryna (4 sztuki), czosnek (3 ząbki) i olej lniany (200 ml).

Jego przygotowanie jest równie proste jak skład, a polega na obraniu czosnku i drobnym jego posiekaniu, następnie na obraniu i pokrojeniu cytryn. Wspomniane składniki należy umieścić w słoiku, uzupełniając je miodem i olejem lnianym, a następnie wymieszać i intensywnie ugniatać do momentu, aż cytryny puszczą niezbędne soki.

Tak przyrządzona mieszanka nadaję się od razu do bezpośredniego spożycia. Jej przydatność wynosi do 7 dni, pod warunkiem systematycznego przechowywania w lodówce. Dla osiągnięcia pożądanych efektów zaleca się przyjmowanie 1 łyżeczki przed każdym posiłkiem w formie doustnej.

WAŻNE!!!

Mikstury nie nakładamy na skórę, nie wmasowujemy we włosy. Przyjmujemy ją wyłącznie w formie pitnej.


Mikstura na zdrowie – Przepisy na inne przypadłości znajdziesz TUTAJ.

źródło: zdrowyportal.org


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

1 thought on “Mikstura na pogarszający się wzrok, starzejącą się skórę oraz słabe, łamliwe i wypadające włosy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.