relacje międzyludzkie, Essassani, miłość, kochanie

Międzygalaktyczna miłość – przekaz od Irminy (Essassani)

Międzygalaktyczna miłość – przekaz od Irminy (Essassani)

Kochani Ludzie,

Kiedy My przebudzaliśmy się do Wyższej Świadomości wielu z Nas potrzebowało przerobić dość znacznie swoje systemy przekonań. Przekonania na temat miłości są jednym z najbardziej istotnych elementów całego procesu. Jeżeli dobrze rozumiecie, na czym polega rozwijanie się drogą duchową – na pewno zdajecie sobie z tego sprawę.

Miłość ma wiele imion i jest interpretowana na wiele sposobów. Kierując się miłością Ludzie potrafią robić mnóstwo różnych rzeczy – od negatywnych do pozytywnych. Mówi się, że pomiędzy miłością a nienawiścią jest cienka granica.

Z miłości do Boga i Wszechświata zabijane są inne istoty. Partnerzy się ograniczają i zamykają w sztucznych ramach, by o nią dbać. Jednocześnie stają na wyżyny swoich umiejętności i wytrzymałości, ponieważ miłość daje im coś w stylu nowej energii. Nie da się ukryć, że miłość, która kiełkuje i rozwija się w osobie, diametralnie zmienia jego życie.

Chciałabym się skupić na definicji bezwarunkowej miłości, aby całkowicie oddzielić jej ogrom od wszelkich innych, pomniejszych definicji.

Międzygalaktyczna miłość – przekaz od Irminy (Essassani)

Bezwarunkowa miłość jest stanem energetycznym. Jest to wibracja najwyższa, odpowiadająca energii Źródła. Nie istnieje wyższy poziom wibracyjny w normalnym kształcie Naszego Wszechświata.

Bezwarunkowej miłości się nie zdobywa, zatem i nie szuka.

Jej pokłady są dostępne w nieograniczonych ilościach dla każdego, bez wyjątku. Wystarczy jedynie pozwolić na jej napływ i rozgoszczenie się.

Bezwarunkowa miłość jest stanem wyjątkowym i zawiera w sobie elementy innych wibracji – pełnej akceptacji, zaufania czy głębokiego zrozumienia. Można ją nazywać Bogiem, jako najwyższym stanem pełnej dobroci, który tworzy całą fizyczność, jaka się w nim zawiera.

Pamiętajcie o tym.

Pozdrowienia z Essassani.

Specjalnie dla Warsztatu Dobrego Słowa,

Wasza, Irmina


Inne Przekazy Duchowe Warsztatu znajdziesz tutaj. Możesz również zwrócić się po Pomoc duchową online zwyczajnie się z nami kontaktując.


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.