4 ciche objawy miażdżycy i jak chronić się naturalnie.


Na wstępie inne ciekawe artykuły:
loading...
loading...

Zawał serca jest bardzo częstym zdarzeniem, które może prowadzić do nagłej śmierci. Miażdżyca objawy to wpis, który ma na celu podniesienie świadomości o wczesnych symptomach.

Bardzo ważne jest to, żeby możliwie wcześnie wykryć nawet małe objawy i zainterweniować zanim sprawy zajdą za daleko. Miażdżyca może dotyczyć naczyń wieńcowych w sercu (choroba wieńcowachoroba niedokrwienna serca), aorty (mogą tworzyć się wtedy niebezpieczne tętniaki aorty brzusznej lub niedokrwienie dolnych partii ciała), miażdżyca kończyn dolnych lub tętnic szyjnych. Każda opcja jest nieciekawa dla zdrowia ogólnego.

Miażdżyca objawy wczesne wyprzedzające cięższe powikłania:

  1. Miażdżyca objawy – Zaburzenia erekcji mogą być skutkiem zatkanych tętnic

Kiedy mężczyzna ma trudności z osiągnięciem erekcji, może to wskazywać na złogi w naczyniach tętniczych miednicy. Jeżeli dzieje się tak tam, bardzo prawdopodobne, że w sercu może się wydarzyć to samo.

Średnio zaburzenia erekcji zaczynają się na 3 do 5 lat przed wykryciem choroby wieńcowej. Zatem mamy sporo czasu, aby się zbadać i wdrożyć zmiany.

  1. Miażdżyca objawy – Łysienie – skutek zatkanych tętnic

Nawiązując do badań na 37 000 mężczyzn obfite łysienie wskazuje na niewykrytą chorobę wieńcową.

  1. Miażdżyca objawy – Fałdujące się uszy

Jest to dziwny objaw, ale wiele naukowych badań dowodzi, że to cichy wskaźnik choroby wieńcowej. Złe krążenie, włączając to w samym sercu, może powodować fałdowanie się małżowiny usznej.

  1. Miażdżyca objawy – Ból w łydce w trakcie chodzenia

Zanim zdiagnozuje się chorobę wieńcową, miażdżyca może zatykać naczynia w nogach. Zdarza się to najczęściej u palaczy. Jeżeli masz ten objaw, udaj się do lekarza.

Powinno się unikać spożywania produktów zwierzęcych, a jeść więcej roślinnych. Ważny jest również ruch.


O czym jeszcze piszą:
loading...
loading...


Miażdżyca objawy znane, więc Jak odetkać tętnice w naturalny sposób?

Witaminy z gruby B

Można skutecznie poprawić stan tętnic zwiększając podaż kwasu foliowego, witaminy B12, witaminy B6 przez rok. Zamiast suplementów lepiej jest włączyć naturalne produkty bogate w te witaminy, np. te z pełnego ziarna.

Granat

Granat jest niesamowitym owocem, którego spożywanie jest bardzo korzystne dla zdrowia. Dzięki zawartości antyoksydantów, świetnie radzi sobie ze złogami w tętnicach.

Czosnek

Czosnek jest warzywem, które można wykorzystać w leczeniu wielu schorzeń. Znana jest jego skuteczność w usuwaniu złogów z naczyń i profilaktyce zdarzeń sercowo-naczyniowych.

Kiszona kapusta

Działa odkwaszająco. Ponadto oczyszcza organizm z toksyn.

Kurkuma

Kurkumina, związek aktywny kurkumy może znacząco przyczyniać się do ochrony Twojego serca. Badania dowodzą, że niweluje negatywne skutki złogów w tętnicach.

L-Arginina

L-arginina jest aminokwasem, który ma właściwości przeciwmiażdżycowe. Nawiązując do wielu badań, suplementacja argininy poprawia stan w chorobach sercowo-naczyniowych.

Sezam

Ziarna sezamu dostarczają nam wielu korzyści i chronią zdrowie serca. Mają właściwości przeciwmiażdżycowe.

Serdecznie dziękuję za przeczytanie tego wpisu. Poniżej znajdziesz inne równie przydatne i interesujące. Zapraszam, ta strona jest dla Was. 🙂

Aby być zawsze na bieżąco polecam nasze profile na facebooku, twitterze, pinterest i google+. Polub warsztat i udostępnij wpis na swojej tablicy. 🙂

źródło

Dodaj w komentarzu na dole swoje przemyślenia i pytania. Znajdziesz tam również listę podobnych wpisów.
Polub nas i udostępnij na facebooku, twitterze, pinterest i google+.

Różne ciekawostki:
loading...

5 przemyśleń nt. „4 ciche objawy miażdżycy i jak chronić się naturalnie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge