Naturalne leczenie miażdżycy – mikstura na profilaktykę zawału serca i udaru mózgu


Na wstępie inne ciekawe artykuły:
loading...
loading...

Miażdżyca naturalne leczenie tego powszechnego schorzenia prowadzi Nas do kuchni. Zastosowanie czosnku i cytryny zdecydowanie wykracza poza zwykłe gotowanie i przyrządzanie potraw.

Dostarczają one wielu zdrowotnych korzyści i nie bez powodu nazywane są jednymi z najpotężniejszych naturalnych leków.

Ich moc jest duża w pojedynkę, natomiast kiedy je połączymy – zadziałają jeszcze silniej.

Mówi się, że najlepszym i najskuteczniejszym naturalnym sposobem na zatkane tętnice jest połączenie czosnku i cytryny. Poniższy przepis to świetne rozwiązanie dla poprawy zdrowia naczyń krwionośnych – zapobieganiu zawałowi serca, udarowi mózgu, ponieważ ich przyczyną często są zatkane naczynia – schorzenie nazywa się miażdżyca tętnic (tętnice szyjne, wieńcowe kończyny dolne).

Miażdżyca naturalne leczenie – przepis

Składniki:

  • – 1 litr wody
  • – 6 obranych i pociętych na małe kawałki cytryn
  • – 30 ząbków czosnku – posiekanych na małe kawałki

Sposób przygotowania:

Najpierw trzeba wszystko wymieszać i zmielić – użyj sprzętu, który posiadasz, np. blendera lub robota. Następnie wrzuć wszystko do garnka i zagotuj. Kiedy mikstura zacznie wrzeć – wyłącz i pozostaw do ostygnięcia. Chłodną miksturę przelej do słoika i trzymaj w lodówce.

Sposób użycia:

  1. Pierwsza faza: Pij 50 ml mikstury dziennie przez 3 tygodnie.
  2. Zrób tydzień przerwy.
  3. Druga faza: Pij 50 ml mikstury przez 3 tygodnie.

Możesz powtarzać kurację co 6 miesięcy.


O czym jeszcze piszą:
loading...
loading...

Oczyszczanie tętnic i naturalne leczenie miażdżycy oraz nadciśnienia możesz wykonać również za pomocą innego przepisu na syrop (link).

Jeżeli chcesz poprawy wyników krwi (cholesterol, LDL, glikemia) w naturalny sposób, skorzystaj z tego przepisu (link).

Korzyści zdrowotne

Korzyści jakie może przynieść ta kuracja są następujące: poprawa krążenia krwi, pracy wątroby (zachodzi oczyszczanie wątroby), regulacja ciśnienia krwi i parametrów biochemicznych (lipidy), zapobieganie powstawaniu nowotworów, wzrost odporności, poprawa pracy nerek i zapobieganie zatrzymywaniu wody w organizmie, odbudowa komórek w efekcie działania antyoksydacyjnego. Co również ważne – mikstura pomaga uruchamia mechanizmy spalania tłuszczu i przyspiesza metabolizm.

Dziękuję za przeczytanie. To bardzo przydatny przepis, który może pomóc wielu osobom w leczeniu miażdżycy tętnic. Polub Warsztat na FB i udostępnij ten wpis znajomym. 🙂

źródło

Dodaj w komentarzu na dole swoje przemyślenia i pytania. Znajdziesz tam również listę podobnych wpisów.
Polub nas i udostępnij na facebooku, twitterze, pinterest i google+.

Różne ciekawostki:
loading...

8 przemyśleń nt. „Naturalne leczenie miażdżycy – mikstura na profilaktykę zawału serca i udaru mózgu”

  1. Mam watpliwości co do tego przepisu, a konkretnie chodzi o zagotowanie tej mikstury. Wszystkie przepisy związane z czosnkiem podkreślają, zeby uzywac go na surowo, gdyż poddany wysokiej temperaturze traci swoje własciwości. Zrobiłam miksturę zgodnie z przepisem ale wydaje mi sie że zagotowanie jest zbędne i lepiej byłoby wymieszać z ciepłą lub letnią (przegotowaną) wodą. Bez gotowania razem z czosnkiem i cytryną. Jak sądzisz?

  2. Bardzo dobrym ,,wspomagaczem” w leczeniu miażdżycy jest żywa sól magnezowa, którą wystarczy regularnie dodawać do kąpieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge