miażdżyca naturalne leczenie

Naturalne leczenie miażdżycy – mikstura na profilaktykę zawału serca i udaru mózgu

Miażdżyca naturalne leczenie tego powszechnego schorzenia prowadzi Nas do kuchni. Zastosowanie czosnku i cytryny zdecydowanie wykracza poza zwykłe gotowanie i przyrządzanie potraw.

Dostarczają one wielu zdrowotnych korzyści i nie bez powodu nazywane są jednymi z najpotężniejszych naturalnych leków.

Ich moc jest duża w pojedynkę, natomiast kiedy je połączymy – zadziałają jeszcze silniej.

Mówi się, że najlepszym i najskuteczniejszym naturalnym sposobem na zatkane tętnice jest połączenie czosnku i cytryny. Poniższy przepis to świetne rozwiązanie dla poprawy zdrowia naczyń krwionośnych – zapobieganiu zawałowi serca, udarowi mózgu, ponieważ ich przyczyną często są zatkane naczynia – schorzenie nazywa się miażdżyca tętnic (tętnice szyjne, wieńcowe kończyny dolne).

Miażdżyca naturalne leczenie – przepis

Składniki:

 • – 1 litr wody
 • – 6 obranych i pociętych na małe kawałki cytryn
 • – 30 ząbków czosnku – posiekanych na małe kawałki

Sposób przygotowania:

Najpierw trzeba wszystko wymieszać i zmielić – użyj sprzętu, który posiadasz, np. blendera lub robota. Następnie wrzuć wszystko do garnka i zagotuj. Kiedy mikstura zacznie wrzeć – wyłącz i pozostaw do ostygnięcia. Chłodną miksturę przelej do słoika i trzymaj w lodówce.

Sposób użycia:

 1. Pierwsza faza: Pij 50 ml mikstury dziennie przez 3 tygodnie.
 2. Zrób tydzień przerwy.
 3. Druga faza: Pij 50 ml mikstury przez 3 tygodnie.

Możesz powtarzać kurację co 6 miesięcy.

Oczyszczanie tętnic i naturalne leczenie miażdżycy oraz nadciśnienia możesz wykonać również za pomocą innego przepisu na syrop (link).

Jeżeli chcesz poprawy wyników krwi (cholesterol, LDL, glikemia) w naturalny sposób, skorzystaj z tego przepisu (link).

Korzyści zdrowotne

Korzyści jakie może przynieść ta kuracja są następujące: poprawa krążenia krwi, pracy wątroby (zachodzi oczyszczanie wątroby), regulacja ciśnienia krwi i parametrów biochemicznych (lipidy), zapobieganie powstawaniu nowotworów, wzrost odporności, poprawa pracy nerek i zapobieganie zatrzymywaniu wody w organizmie, odbudowa komórek w efekcie działania antyoksydacyjnego. Co również ważne – mikstura pomaga uruchamia mechanizmy spalania tłuszczu i przyspiesza metabolizm.


Dziękuję za przeczytanie. To bardzo przydatny przepis, który może pomóc wielu osobom w leczeniu miażdżycy tętnic.

Polecamy również inne przepisy Medycyny naturalnej, niekonwencjonalnej 🙂

Polub proszę Warsztat na FB i udostępnij ten wpis znajomym. 🙂

źródło


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

12 thoughts on “Naturalne leczenie miażdżycy – mikstura na profilaktykę zawału serca i udaru mózgu”

 1. Mam watpliwości co do tego przepisu, a konkretnie chodzi o zagotowanie tej mikstury. Wszystkie przepisy związane z czosnkiem podkreślają, zeby uzywac go na surowo, gdyż poddany wysokiej temperaturze traci swoje własciwości. Zrobiłam miksturę zgodnie z przepisem ale wydaje mi sie że zagotowanie jest zbędne i lepiej byłoby wymieszać z ciepłą lub letnią (przegotowaną) wodą. Bez gotowania razem z czosnkiem i cytryną. Jak sądzisz?

  1. też chciałam się o to zapytać, ale jak widzę nie ma odpowiedzi, dlaczego nie odpowiadają!!? widocznie nie znają odpowiedzi..

 2. Bardzo dobrym ,,wspomagaczem” w leczeniu miażdżycy jest żywa sól magnezowa, którą wystarczy regularnie dodawać do kąpieli.

 3. Jak stosowac miksture na miazdzyce ,cytryny obrane czy ze skorka ,,zlac do sloika calosc czy przecedzic,prosze sprecyzowac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.