mężczyźni, miłość, okazywanie miłości, relacje, związki, miłość, świadomość, jak mężczyzna okazuje miłość

11 przykładów jak Mężczyźni okazują Miłość poprzez Czyny, a nie Słowa!

11 przykładów jak Mężczyźni okazują Miłość poprzez Czyny, a nie Słowa!

Wiele kobiet wkurza się, gdy mężczyzna nie mówi zbyt wiele o swoich uczuciach i emocjach.

Jednak mężczyźni, jak wiadomo, różnią się od kobiet. Kobiety są bardziej ekspresyjne, mężczyźni zaś wolą okazywać swoją miłość poprzez czyny, które mówią więcej niż słowa.

Więc jeśli twój facet nie mówi o uczuciach, oto 11 sposobów w jakie może je okazywać:

11 przykładów jak Mężczyźni okazują Miłość poprzez Czyny, a nie Słowa!

1.Poznaje cię ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Kiedy zaczyna dumnie przedstawiać cię znajomym i rodzinie to znak, że cię kocha i myśli poważnie o waszym związku. Chce byś była ważną częścią jego życia i chce, by wszyscy widzieli jak bardzo jest z tobą szczęśliwy.

2.Jest z tobą w ciągłym kontakcie.

Kiedy dwojgu naprawdę na sobie zależy i lubią spędzać czas razem, nie potrzebują powodu, by się ze sobą kontaktować. Więc, jeśli facet dzwoni do ciebie, by się przywitać lub zapytać po prostu co u ciebie – to znaczy, że ciągle o tobie myśli.

3.Dzieli z tobą bliskość fizyczną.

Może po prostu cię obejmować albo niespodziewanie przytulić, lub zwyczajnie leżeć z tobą na kanapie. Jego chęć do fizycznej bliskości z tobą jasno mówi, że kocha twoją obecność.

4.Jest zdolny do kompromisów.

Zakochany facet chce, by jego kobieta była szczęśliwa. Nawet jeśli to znaczy, że powinien czasem się poświęcić swoje sprawy. Jeśli jest w stanie pójść na kompromis – możesz być pewna, że ten związek jest dla niego święty.

5.Nieważne, co robisz, ważne, że z nim jesteś.

Nie męczy się towarzysząc tobie w zakupach lub wyborze prezentu urodzinowego dla twojej koleżanki – ważne, że spędza z tobą tyle czasu ile może. Kiedy facet cię kocha, chce być częścią wszystkiego, co robisz.

6.Naprawdę cię słucha.

Nieważne co mówią inni – szczegóły mają znaczenie. A mężczyźni są raczej słabi w słuchaniu. Jednak, kiedy mężczyzna zapamiętuje szczegóły o tobie, wie, jaką lubisz czekoladę i jaki film to twój ulubiony, to może nic wielkiego, ale to pewny znak, że słucha ciebie uważnie. To, co mówisz jest dla niego ważne.

7.Prosi cię o radę.

Jeśli widzi w tobie partnerkę do życia twoje opinie są dla niego istotne. Twoje przemyślenia traktuje poważnie, bo całą ciebie traktuje poważnie.

8.Naśladuje twoje zachowania.

Kiedy kogoś kochasz, podświadomie go naśladujesz – jego gesty, postawę, zachowania.

9.Pojedzie odebrać twoje rzeczy z pralni.

Czy zrobi każdą inną rzecz, o którą poprosisz. Pomoże ci w codziennych sprawach. Mężczyzna, który nie myśli o tobie poważnie nie będzie nawet w pobliżu ani nie zrobi niczego takiego dla ciebie.

10.Starannie wybiera dla ciebie prezenty.

Czy to coś, o czym marzyłaś długo, czy miejsce, gdzie chciałaś zawsze pojechać – facet, który cię kocha da ci to, co dla ciebie ważne, ponieważ zwraca uwagę na twoje słowa i dobrze cię zna.

11.Słodko się uśmiecha gdy go pocałujesz

Och, już ty znasz ten uśmiech 😉


Dziękujemy za przeczytanie. Można poczytać także inne wpisy, które pomogą poszerzyć Twoją świadomość -> tutaj. 🙂

źródło: curiousmindmagazine.com

zdjęcie: Pablo Heimplatz


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

1 thought on “11 przykładów jak Mężczyźni okazują Miłość poprzez Czyny, a nie Słowa!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.