Marihuana zabija komórki rakowe. Rząd USA w końcu to przyznaje!


Powiązane artykuły:
loading...
loading...

Teoria o tym, że marihuana zabija komórki rakowe, wychodzi z amerykańskich piwnic. Rząd USA uznał ją za oficjalną, a zatem czy jakikolwiek stan może uznać ją za nielegalną?

Może można jej używać również w profilaktyce?

Amy Willis oraz gazeta Metro donoszą, że rząd USA dodał marihuanę i kannabinoidy do oficjalnej listy na stronie poświęconej chorobom nowotworowym.

Marihuana zabija komórki rakowe. Rząd USA w końcu to przyznaje!

National Cancer Institute, część departamentu zdrowia rządu amerykańskiego, od teraz poleca użycie kannabinoidów, aby lżej znosić działania niepożądane leczenia oraz dolegliwości samego raka. Sposobami podania są: palenie, picie ziołowych herbat, jedzenie upieczonych, np. ciasteczek lub nawet aplikacja w sprayu pod język.”

Oficjalna strona rządu zawiera długą listę możliwych zastosowań konopi (marihuana), np. działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwlękowe, obniżające stres, przeciwnowotworowe, przeciwwirusowe i rozluźniające mięśnie (Stwardnienie Rozsiane) i wiele wiele innych.

Można także poczytać o tym, jak konopie niszczą komórki rakowe, co zostało udowodnione w badaniach laboratoryjnych.

„Było kilka badań naukowych, które nam to sugerowały, ale dopiero w kwietniu 2016 roku rządowy instytut nadużywania leków (US government’s National Institute on Drug Abuse) wziął je pod uwagę. Dowodziły, że marihuana powoduje kurczenie się guzów mózgu poprzez zabijanie komórek rakowych.”

Jeżeli rząd USA w końcu jest w stanie przyznać, że te korzyści są oczywiste, a konopie mogą leczyć raka, czy nie powinny pójść tym tropem również inne kraje? Jako Polska bardzo liczymy się z opiniami amerykańskiej FDA, tak samo jak amerykański system służby zdrowia jest przez nas bardzo poważany.

Pełne zdrowie i spadające wskaźniki występowania nowotworów powinny być dla nas ważne. Może oddolnie uda nam się przekonać naszą władzę do zmiany poglądów na temat konopi. Mają one przecież mnóstwo fantastycznych właściwości zdrowotnych! A w dodatku są naturalnym ziołem, wykorzystywanym od dawna. Dzięki nim można leczyć raka bez poważnych działań ubocznych.

Długi temat, ale świat się otwiera. Jest dobrze.


Inne ciekawostki zdrowotne przeczytasz tutaj.

źródło

Dodaj w komentarzu na dole swoje przemyślenia i pytania. Znajdziesz tam również listę podobnych wpisów.
Polub nas i udostępnij na Facebooku, Twitterze, Pinterest i Google+.

Inne artykuły wybrane dla Ciebie:
loading...

6 przemyśleń nt. „Marihuana zabija komórki rakowe. Rząd USA w końcu to przyznaje!”

  1. szkoda tylko że marihuana niszczy szare komorki w mozgu, nie czytajcie co piszą w necie . to może być bardzo zgubne.. jak najdalej od tego scierwa

  2. prawda jest taka że kannabinoidy które zawiera marihuane świetnie konserwują mózg i zapobiegają niszczeniu np szarych komurek..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge