Marihuana lecznicza – kapsułki z konopi mogą zastąpić leki przeciwbólowe


TEMATY NA CZASIE
loading...
loading...

Marihuana lecznicza i jej legalizacja jest bardzo gorącym tematem w niemal każdym kraju zachodu, który jeszcze tego nie zrobił. Liczba zwolenników jak i przeciwników wydaje się być podobna, choć można odnieść wrażenie, że ich motywacje są zgoła różne.

Stoi za tym potężny biznes i rozwiązanie może nie być takie proste.

Jeżeli jesteś przeciwnikiem pomysłu by marihuana lecznicza była zalegalizowana w pełni – być może po tym wpisie zmienisz zdanie. Badania pokazały, że nowe kapsułki z marihuaną mogą działać przeciwbólowo równie skutecznie, co rynkowe leki.

Marihuana lecznicza – kapsułki przeciwbólowe

Foria Relief Company stworzyła globulki dopochwowe, które uwalniają od bólów menstruacyjnych. Uformowane na bazie aromatycznego masła kakaowego preparaty mogą być równie skuteczne, co popularne leki opioidowe (kodeina, hydrokodon), paracetamol czy ibuprofen.

Wielu kobietom dokuczają bóle menstruacyjne. Wynikają one między innymi z napięcia i skurczów mięśni. Globulka zawiera ekstrakt z kwiatów konopi [skład: 60 mg tetrahydrokanabinolu (THC) i 10 mg kanabidiolu (CBD)]. THC ma działanie przeciwbólowe, a CBD zapewnia rozluźnienie mięśni.

(Wtrącając przy okazji tematu wpisu chciałbym przypomnieć ciekawy wpis o tym jak utrzymać zdrową i młodą pochwęlink. )

Ta kombinacja powoduje kompleksowe działanie przeciwbólowe, przeciwskurczowe i przeciwzapalne. A co najważniejsze – globulka nie ma psychoaktywnego działania i nie powoduje odurzenia!


INNE MODNE TEMATY:
loading...
loading...

Proszę również poczytać o innych zaskakujących, naturalnych środkach przeciwbólowychtutaj odnośnik.

Natomiast co do samego stosowania leków typu paracetamol lub ibuprofen – dowiadujemy się coraz więcej o ich działaniach niepożądanych. Okazuje się, że np. po 40 roku życia rośnie wyraźnie ryzyko zawału serca przy przyjmowaniu ibuprofenu – więcej przeczytasz tutaj.

Marihuana lecznicza – kapsułki przeciwbólowe – co dalej?

Nie chcę wchodzić w rozważania na temat legalizacji tych środków ani żadnych powiązanych procesów i dochodzeń. Ja dążę do odkrywania prawdy, a tematy czysto polityczne nie są w kręgu moich zainteresowań. Będę starał się zamieszczać coraz więcej wpisów w temacie – marihuana lecznicza – gdyż uważam, że w naturze istnieją lekarstwa na wszystkie choroby, z jakimi się borykamy. Dlatego jeżeli marihuana lecznicza może Nam szeroko pomagać – będę chciał o tym wiedzieć i dzielić się z Państwem tą wiedzą.

Dziękuję za wizytę w Warsztacie dobrego słowa. Polub Naszą stronę na facebooku, aby być zawsze na bieżąco i udostępnij ten wpis znajomym. Niech wieści się niosą. 🙂

źródło


Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.
INNE POLECANE ARTYKUŁY:
loading...

2 przemyślenia nt. „Marihuana lecznicza – kapsułki z konopi mogą zastąpić leki przeciwbólowe”

  1. Brzmi dobrze i wielu ludziom to by ratowalo zycie i czynilo lepsze od bolu,ale gdzie te kapsulki(globulki)mozna dostac????Moze ktos wie,niech pomoze i napisze:-))Adamu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge