Linie na dłoni – Litera M świadczy o Twojej wyjątkowości. Sprawdź czy ją masz.

Linie na dłoni – Litera M świadczy o Twojej wyjątkowości. Sprawdź czy ją masz.

Według wierzeń sporej części mieszkańców naszej Ziemi dłonie mogą powiedzieć o człowieku więcej aniżeli każda inna cześć ciała. Istnieje przekonanie, że przeplatające się linie dłoni są w stanie scharakteryzować ludzką osobowość lub nawet przepowiedzieć przyszłość.

Uważa się także, że osoby z wyrysowaną literą M na dłoni są obdarzeni autentycznym darem. Litera M utworzona na przecięciu linii życia, serca, głowy i losu wróży bardzo owocne życie w dostatku i miłości.

Linie na dłoni – Litera M świadczy o Twojej wyjątkowości. Sprawdź czy ją masz.

Pewnie właśnie teraz oglądasz więc swoje ręce 🙂

Wyrysowana na dłoni litera M świadczy o tym, że jej właściciel jest osobą niesamowicie uzdolnioną, obrotną i obdarzoną wyjątkową intuicją. Ta ostatnia jest ponoć nieco większa u kobiet. Obdarzeni literą M na dłoni są szczęśliwymi posiadaczami szóstego zmysłu. Od ręki wyczuwają zamiary innych osób i zauważają, że są chociażby oszukiwani.

Osoby naznaczone tą wyjątkową sygnaturą są również niewiarygodnie odważne. Chętnie podejmują wyzwania i bez wahania wykorzystują pojawiające się szanse i możliwości. Nie bez kozery nazywa się ich przedstawicielami nowej ery, posiadającymi wrodzone szczęście, przywództwo i doskonałe perspektywy.

Osoby te świetnie sprawdzają się jako liderzy, politycy czy zajmujący wysokie stanowiska. Powszechnie uważa się, że wszyscy wielcy tego świata mieli/mają wyrysowaną na dłoni właśnie literę M.

Jeśli jesteś zatem w gronie naznaczonych szczęśliwców, zawsze pamiętaj o tym, że jesteś osobą wybraną i jednocześnie wyjątkową. Wszystko co zamierzysz w życiu i zechcesz osiągnąć, na pewno się ziści. Jeżeli w gronie Twoich znajomych jest również ktoś obdarzony tym symbolem, koniecznie nakreśl mu jego niesamowitość.


Po inne ciekawostki sięgnij TUTAJ. W temacie Zdrowego stylu życia oraz Naturalnej urody również mamy sporo materiałów (linki). 🙂

źródło


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

1 thought on “Linie na dłoni – Litera M świadczy o Twojej wyjątkowości. Sprawdź czy ją masz.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.