Linie na dłoni: Jeżeli masz taką linię, jesteś prawdziwym szczęściarzem.

Linie na dłoni: Jeżeli masz taką linię, jesteś prawdziwym szczęściarzem.

Nazywa się ją linią serca lub anioła i podobno rzadko kto ma takie linie na dłoni. Mówi się, że trzeba być nie lada szczęściarzem, aby ją mieć.

Wierzenia donoszą, że ludzie posiadający takie linie na dłoni mają anioła stróża, który zawsze jest przy nich w trudnych sytuacjach.

Linia do niej równoległa to linia głowy (rozumu).

Mówi się, że ludzie z linią anioła z łatwością mijają przeszkody oraz mają szczęście w życiu i miłości.


Poszukaj także innych ciekawostek, których mamy tutaj na pęczki. 🙂

źródło


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

19 thoughts on “Linie na dłoni: Jeżeli masz taką linię, jesteś prawdziwym szczęściarzem.”

  1. To nie zgadza sie niestety w moim wypadku linia jest .Ale o szczesciu byc mowy nie ma?No chyba ze szczescie to brak nieszczescia?

   1. Po prostu go nie dostrzegasz.
    Spójrz na świat szerzej i ciesz się nawet porannym blaskiem słońca.
    Nie zadręczaj się codziennymi problemami, a sam się przekonasz.
    Nie będziesz na siebie ściągał problemów. Pozdrawiam.

 1. Czesc tez taka mam i powiem ze w zycou nie jeden kryzys mialam i nie jedno zalamanie ale cos zawsze mi pomagalo w zyciu teraz wiem ze to aniol moj

  1. Tez taka mam i w zyciu bywa roznie i znajdzie sie zawsze jakies wyjscie najwazniesze ze mam przy sobie meza z ktorym jestem juz 38 lat zawsze mnie wspiera ..no i juz teraz wiem ze jest ktos jeszcze moj Aniol Stroz ..pozdrawiam

 2. To nie jest linia Anioła, linia Anioła leży między linią życia ( i jest do niej równoległa) a Wzgórkiem Wenus. To linia serca. To podstawowe informacje na temat linii – proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

 3. Witam tak mam ta linię serca być może coś w tym jest miałam dużo ciężkich chciał w życiu ale anioł stróż czuwal przy mnie mogę powiedzieć i to już wielokrotnie mówiłam ze jestem szczesciara ? ale bardziej wtedy myślę ze to Bóg mi pomaga.

 4. Ale pokazana linia to przecież linia serca a nie jakaś tam anielska linia i ma ją praktycznie każdy! Po za tym linia ta wcale nie jest równoległa do linii życia.

 5. jeszcze takich pierdół to nie czytałem, ludzie macie tę linię, bo wasza ręka się zamyka i powstaje „zmarszczka”.
  Jacy jesteście naiwni. O.o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.