Kurczak uwaga! Tych części kurczaka nie powinny jeść zwłaszcza kobiety.

Uwaga kurczak! Tych części kurczaka nie powinny jeść zwłaszcza kobiety.

Poniżej przedstawiamy prawdziwą historię pewnej kobiety. Przeczytaj ją uważnie, może to uratować Ci życie.

„Moja przyjaciółka miała ostatnio narośl w macicy i przeszła operację usunięcia cysty. Torbiel była wypełniona ciemną krwią. Po zabiegu, myślała że szybko wróci do formy, lecz była w bardzo złym stanie. Doszło do nawrotu w parę miesięcy od operacji. Udała się więc na konsultację ginekologiczną. Lekarz zadał jej pytanie, które mocno ją zaintrygowało. Zapytał, czy w ostatnim czasie często częstym obiadem był kurczak, a zwłaszcza skrzydełka. Odpowiedziała twierdząco, zastanawiając się skąd lekarz znał jej nawyki żywieniowe.”

Uwaga kurczak!

Eksperci ostrzegają, każdy kurczak jest ostrzykiwany sterydami, by rósł szybciej i osiągał większą masę. Podawane są one głównie w szyję lub skrzydła. Dlatego powinniśmy unikać szczególnie tych części drobiu.

Sterydy mogą wpływać negatywnie na nasze ciała, dotyczy to zwłaszcza kobiet. Odnotowano wiele przypadków, gdzie powodowały zmiany hormonalne, pojawienie się torbieli w macicy czy piersiach. W celu uniknięcia poważnych problemów zdrowotnych, zalecamy zakup organicznego, karmionego trawą drobiu, który nie miał kontaktu ze sterydami. Tylko kurczak zdrowy i naturalny jest dobry.

Jeżeli w ogóle potrzebujesz jeść mięso…


Zajrzyj również po inne ciekawe wpisy w temacie Zdrowego stylu życia.

źródło


loading...
loading...

Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

2 thoughts on “Kurczak uwaga! Tych części kurczaka nie powinny jeść zwłaszcza kobiety.”

  1. Dziekuje za ten artykul?ja pracowalam na ubojni kurczakow I dlatego tez czesto kupywalam kurczaka potem zaczely mnie bolec jajniki I nieregularny cykl:(

  2. Bzdura absolutna, nie wiem czy to z braku douczenia czy celowe. KURCZAKOM ANTYBIOTYKI SĄ PODAWANE, a i owszem ALE W PASZY!!! Ktoś kto to pisał chyba nigdy nie był na fermie, ja się na takiej wychowałam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge