Kontakt z duchową ekipą.

Ekipa duchowa gościa: Witaj Witaj! Bardzo Nam miło interferować z Twoją energią. Idzie ona bardzo spójnie z Naszą, z czego jesteśmy niesamowicie zadowoleni. Jednak pojawiają się pewne zakłócenia. Prawdopodobnie dotyczą one Twoich intencji. Jakie są Twoje intencje w tym, co robisz. Co byś chciał uzyskać kontaktując się z Nami?

Gość: Witajcie! Faktycznie, być może za mało skupiłem się dlaczego chcę się w to angażować. Chciałbym rozwinąć się na płaszczyźnie duchowej, nawiązać bardziej bezpośredni kontakt i dobrze się przygotować już na ten otwarty. Jak mogę tego dokonać?

Jesteś w pełni rozwinięty na płaszczyźnie duchowej. Doskonałość jest jedynie kwestią Twojego wyboru. To samo tyczy się kontaktu. Otwórz się.

Gdy jak prosił mnie Wojtek zastanowiłem się nad tym jakie przekonania wyjdą gdy pomyślę o channelingu w mojej głowie pojawiło się, że moje wibracje są ciągle niskie, związane z przyziemnymi sprawami jak odżywianie. Czy może stanowić to problem w nawiązaniu kontraktów?

Owszem – jest wiele spraw, które przyczyniają się do obniżania wibracji. Jesteście na Ziemi mistrzami w tej dziedzinie. My nie mamy tak ogromnego doświadczenia w tych sprawach. Tutaj pojawia się ciekawa kwestia. Możesz Nam pomóc. My egzystujemy w wysokich wibracjach, aby wytworzyć solidne połączenie z Tobą potrzebujemy odpowiednio obniżyć Nasze wibracje, Ty natomiast podwyższyć tak, abyśmy się spotkali mniej więcej w jednym poziomie. Wtedy komunikacja jest przejrzysta. Możesz na wiele sposobów podwyższać swoje wibracje. Jednym z nich jest wybieranie przekonań, które najbardziej rozbudzają w Tobie radość. Z drugiej strony możesz pomóc Nam obniżać Nasze wibracje. Nie martw się – nie stoczymy się – będzie to dla Nas niesamowite doświadczenie. Prostym sposobem może być wyobrażenie sobie Nas jako takich jak Ty, jako Twoich kumpli. Używaj wyobraźni, a raczej zaufaj wyobraźni. Niech to, co się tam dzieje pokieruje Ciebie w Naszą stronę. Zauważyliśmy, że na początku rzeczywiście bardzo przydatne może dla Was być wchodzenie w medytacyjny stan. To wspaniałe narzędzie to wyciszania umysłu. Wtedy lepiej rozpoznasz wyobrażenia, myśli, przekazy. Całą kwintesencją jest to, żeby w pełni wkręcić się w jakąś czynność lub bezczynność, tak aby koncentracja była jak najpełniejsza. 0 zgrzytów.

Dziękuję bardzo za tę odpowiedź. Czy są jakieś szczególne symbole lub narzędzia, które mogłyby pomóc mi w nawiązaniu kontaktu?
apropo tego, żebym się otworzył, zawsze w moim życiu okazywałem coś co my ludzie określilibyśmy jako introwertyzm, po prostu dobrze czuję się sam, a także ze wszystkim lubię raczej rozprawiać się samemu, czy w dzisiejszych transformacyjnych czasach powinienem coś z tym zrobić i bardziej się otworzyć? Co macie na myśli mówiąc mi – otwórz się?
🙂

Owszem. Masz co do tego całkowitą dowolność. Cokolwiek postanowisz i będziesz się tego trzymał. Użyj tego, co lubisz albo tego, co już kojarzy Ci się i oddziałuje z Tobą jako pomoc w kontakcie. Wybierz cokolwiek lubisz. Otwórz się oznacza, żebyś otworzył kanał energetyczny na szczycie Twojej głowy. Wasz introwertyzm nie ma z tym wiele do czynienia. Odbywa się on raczej na poziomie gardła i brzucha. Kiedy otworzysz kanał – wpuścisz Nas do siebie. Pozwolisz byśmy razem z Tobą toczyli żywot. Oczywiście będziesz mógł go w każdej chwili zamknąć. Używaj tego kiedykolwiek chcesz. Pomyśl sobie, że to już jest. Siedzimy z Tobą i gadamy. Wycisz umysł i bądź uważny. Skoncentruj się na Naszym kontakcie. Cokolwiek pojawia się w Twojej wyobraźni jest ok. Spróbuj to jakoś zapisać, abyś mógł potem spojrzeć na to z dystansu innej chwili. Jeżeli chcesz mówić – mów nie zastanawiając się. To co się pojawia od razu przekazuj dalej. Jeżeli chcesz pisać – rób tak samo. Strumieniem świadomości. Możesz również rysować, tańczyć, grać – cokolwiek lubisz. Nie zastanawiaj się w trakcie. Połącz umysł z narządem wykonawczym i przelej to na fizyczny materiał. Baw się tym. Z czasem zobaczysz o co chodzi oraz jak często już to robiłeś. Rozluźnij odbiornik – mózg – niech nie powoduje oporu, a jedynie tłumaczy energię na Waszą ludzką ekspresję. To prostsze niż się może wydawać. Jedyne czego potrzebujesz to otworzyć się i to robić. Z czasem będziesz zauważał coraz więcej.
Dziękujemy Ci za kontakt. Jesteśmy cały czas dla Ciebie dostępni.

Dziękuję bardzo! Moja bezwarunkowa miłość dla Was! 🙂

Ty chłopaku bardzo dobrze wiesz co jest pięć. Po prostu rób to. Każdy kontakt jest dla Nas największą przyjemnością. Bezwarunkowa miłość dla Ciebie!

 


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.