Kamienie nerkowe: zobacz jak leczy ocet jabłkowy.

Każdy, kto kiedykolwiek miał kamienie nerkowe wie, że dyskomfort i ból są porażające, a usuwanie ich z organizmu może być nie lada wyzwaniem.

Na szczęście nie wszyscy mamy kamienie nerkowe, choćby raz w przeciągu życia. Jednak, my już wiemy w jaki sposób im zapobiegać i rozpuszczać je zanim staną się za duże, aby pomieścić się w wąskich świetle dróg moczowych.

Ocet jabłkowy jest w tym przypadku niesamowity. To w pełni naturalne i skuteczne leczenie na rozpuszczenie i usunięcie problemu, jakimi są kamienie nerkowe. Ocet jabłkowy ma skuteczność nawet wtedy, kiedy pojawiły się objawy kamicy.

Kamienie nerkowe: w jaki sposób działa ocet jabłkowy?

Ilość octu potrzebna do rozpuszczenia kamieni zależy od ciężkości schorzenia, wielkości człowieka i długości trwania kamienia w drogach moczowych. Mówi się, że kiedy spożywasz ocet jabłkowy na co dzień – spokojnie rozpuszczasz wszystkie ewentualne kamienie.

Ocet jabłkowy redukuje i rozpuszcza kamienie nerkowe pomagając im ewakuować się z organizmu. Przypomnijmy, że są one potencjalnie toksyczne ze względu na minerały, z których są zbudowane. Wysoka kwasowość octu jabłkowego pomaga przebić się przez twardsze struktury tworzące kamienie nerkowe. W ten sposób stają się one łatwiejsze do rozbicia i usunięcia lub po prostu rozpuszczenia – w przypadku mniejszych.

Jak dużo octu jabłkowego potrzeba, aby usunąć kamienie nerkowe?

Kiedy chcesz leczyć kamienie nerkowe octem jabłkowym – kluczem jest konsekwencja. Powinieneś pić ocet jabłkowy codziennie z dużymi ilościami wody, aby kamienie były całkowicie rozpuszczone, a ból odszedł na stałe. Pij tak długo, jak odczuwasz objawy.

Zwyczajowo podaje się do picia raz dziennie 2 łyżki stołowe octu w szklance wody, która również pełni bardzo ważną rolę w leczeniu. Ocet jabłkowy powinien w przeciągu 24-48 godzin zrobić swoje. Jeżeli wszystko wykonałeś poprawnie, doznasz ulgi w objawach, które niedługo znikną całkowicie.

Inną drogą podania octu jest zastosowanie zewnętrzne. Namocz szmatkę w ciepłym occie i zrób sobie taki kompres w miejscu bólu – w pachwinie, na brzuchu lub plecach. W ten sposób również pomożesz sobie pozbyć się kamieni, zwłaszcza jeżeli połączysz to ze stosowaniem zewnętrznym.


Inne przepisy Medycyny naturalnej znajdziesz TUTAJ.

źródło


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

2 thoughts on “Kamienie nerkowe: zobacz jak leczy ocet jabłkowy.”

  1. Czy muszę oglądać te wszystkie obrzydliwe reklamy ? I to w takich ilościach?
    Zniechęca mnie to wogole do wchodzenia na tę stronę.
    Dziękuję za zrozumienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.