Jesteście niesamowici

Jesteście niesamowici.

Jesteście niesamowici. Wasze ciała genialnie wykonują swoją pracę. Wasze serca kochają bezgranicznie, a wyobraźnie tworzą najpiękniejsze wizje i obrazy. Jesteście kompletni w każdym calu i uwierzcie, zawsze możecie liczyć na bezwarunkowe wsparcie.

jesteście niesamowici


 

Dziękuję Ci za wizytę w Warsztacie dobrego słowa. Dział Twórczość dopiero się rozwija, ale można już sięgać po treści tam zamieszczone. Wystarczy kliknąć tutaj.

Warsztat promuje również rozwój duchowy, który ma na celu docieranie do prawdziwego siebie i rozwijanie własnego potencjału do nieskończoności. Zajrzyj w te rejony i przekonaj się, czy nie jest to dla Ciebie przydatne – link.

Wierzę, że duchowość to nie jest tylko modlenie się o łaskę niewidzialnej ręki. Dla mnie jest to codzienna dbałość o odpowiednią koncentrację i uwagę. Pomaga mi w tym wiele praktyk, którymi chętnie się dzielę w różny metaforyczny sposób. Ogólna zasada zawiera się w tym: medytacja joga afirmacja czakry. Resztę dopasujcie sobie Państwo sami, bo to kwestia wysoce indywidualna. 🙂 Kilka ciekawostek dostępnych jest w tym odnośniku.

Jakby nie było i ile byśmy nie chcieli oddawać się wyobraźni i kreatywności, Nasze zdrowie fizyczne zawsze będzie stanowiło nieodzowną część każdego dnia. Warsztat prócz pielęgnacji duszy dba także o zdrowie w jak najbardziej naturalnej odsłonie. Zajrzyj po kilka ciekawostek o tutaj.

Natomiast jeżeli interesują Ciebie terapie naturalne lub ziołolecznictwo, również mamy na to swoje sposoby. Bardzo rozbudowane działy czekają aż do nich zajrzysz i zaczytasz się w tych wszystkich ciekawostkach. 🙂 Linki: medycyna naturalna i ziołolecznictwo.

Polub Naszą stronę na FB i udostępnij dla swoich znajomych. Dla ułatwienia stworzyliśmy poniższe przyciski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.