Jesień 2016 zmieniła wszystko.

Jesień 2016 zmieniła wszystko

Wiele się mówiło, zwłaszcza w gronie tzw. Basharowców (Bashar – chanelowany przez Darryla Ankę), że Jesień 2016 dostarczy Nam nowej jakości i wszystko się zmieni.

Zaiste tak się stało i nie chodzi tutaj tylko o wybory prezydenckie, które wygrał Donald Trump. Choć na pewnym poziomie ma to pewnie ogromne znaczenie. Nie bez powodu kontrowersje i echo nie cichną. Nie mniej jednak, skupmy się na czymś innym. 🙂

Wydarzają się niesamowite zmiany. Wrażliwi ludzie pływają na fali, natomiast inni doświadczają ‚błogiego’ stanu nieświadomości lub drobnego roztrzęsienia i lasu dziwnych znaków zapytania. Nie jest tak?

To nie są żarty. Jako ludzkość intensywnie się rozwijamy w kierunku, który był dotychczas nieznany. Może Nas to zaprowadzić gdziekolwiek. My mamy nadzieję: byle dalej od niskich, negatywnych energii: wojny, zawiści, rywalizacji, pragnienia władzy itd.


Jesień 2016 zmieniła wszystko

‚Nie bądźcie płytkimi idiotami‚ – krzyczą ludzie. Oczywiście, zawsze mamy pełną gamę możliwości, więc będziemy kuszeni pragnieniem władzywyższości, twardej pewności siebie itp. ‚Jesteście bezwarunkowo kochani, akceptowani oraz rozumiani. Nic tego nie może zmienić, bez względu na cokolwiek.’ – mówią duchowe przekazy. -> Podobnie jak tego, że żadna łatka czy zaszufladkowanie nie jest w stanie zmienić prawdy o nas. A prawda to nasze prawdziwe ja – czyli krótko mówiąc – jesteś sobą i jest cudownie.

Doświadczenia wybrane dla rozwijania duszy, to właśnie nasze życie. Cudowność, nieskończoność, swoboda! nieskończone możliwości itp – to w skrócie najważniejsze wartości panujące we Wszechświecie (dodając do tego podstawę bezwarunkowej miłości, która jest nieskończenie najwyższą formą i buduje cały boski wszechświat).

Te zasady powróciły na Ziemię. Coraz szersza świadomość, perspektywa opanowuje każdego człowieka. Widzimy, że każdy może zmienić swoje życie na lepsze? Wystarczy, że tego zechcemy.

Czy rzeczywiście coś się zadziało? Jak wiele osób odczuwa różne przemiany? 🙂

Wybierajmy mądrze, moi drodzy. Już czas na coś pozytywnego coś. 🙂

Specjalne podziękowania dla Irminy oraz Bashara (Essassani).


Inne Przekazy duchowe znajdziesz TUTAJ. Możesz również poczytać Duchowe Rozmowy oraz wesprzeć swój rozwój wpisami w dziale: Duchowość w praktyce.

Warsztat Dobrego Słowa – jesteśmy, aby poszerzać świadomość i dzielić się radością.

Pozdrowienia 🙂


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.