Jesień 2016 zmieniła wszystko


TEMATY NA CZASIE
loading...
loading...

Jesień 2016 zmieniła wszystko

Wiele się mówiło, zwłaszcza w gronie tzw. Basharowców (Bashar – chanelowany przez Darryla Ankę), że Jesień 2016 dostarczy Nam nowej jakości.

Zaiste tak się stało i nie chodzi tutaj tylko o wybory prezydenckie, które wygrał Donald Trump.

Wydarzają się niesamowite zmiany. Duchowi ludzie wariują, natomiast inni doświadczają błogiego stanu nieświadomości lub drobnego roztrzęsienia i lasu dziwnych znaków zapytania.

Całe szczęście, to nie są żarty. Jako ludzkość intensywnie się rozwijamy w kierunku, który był dotychczas nieznany. Może to Nas zaprowadzić gdziekolwiek, byle dalej od wibracyjnie najgorszych schematów: wojny, zawiści, rywalizacji czy pragnienia władzy.


Jesień 2016 zmieniła wszystko

Nie bądźcie płytkimi idiotami. Oczywiście, zawsze macie pełną gamę możliwości, więc będziecie kuszeni poczuciem władzywyższości, twardej pewności siebie lub innymi. Jesteście bezwarunkowo kochani, akceptowani oraz rozumiani. Nic tego nie może zmienić, bez względu na cokolwiek. Podobnie jak tego, że żadna łatka czy zaszufladkowanie nie jest w stanie zmienić prawdy o was. A prawda to Wasze prawdziwe ja – odpowiadające duszy.

Dusza zawsze wybiera doświadczenia, których potrzebuje do dalszego rozwoju. Cudowność, nieskończoność, absolutnie niepodważalny wolny wybór, nieskończone możliwości i inne – to w skrócie przedstawione najważniejsze wartości panujące we Wszechświecie (dodając do tego podstawę bezwarunkowej miłości, która jest nieskończenie najwyższą formą wibracji i buduje cały wszechświat).

Te zasady powróciły na Ziemię. Energia Chrystusowa opanowuje każdego człowieka. Widzicie, że każdy może zmienić swoje życie na lepsze? Wystarczy, że tego zechce.

Wybierajmy mądrze, kochani. Ja już mam po dziurki w nosie cierpienia, bólu i beznadziejności.

Specjalne podziękowania dla Irminy oraz Bashara (Essassani).


Inne Przekazy duchowe znajdziesz TUTAJ. Możesz również poczytać Duchowe Rozmowy oraz wesprzeć swój rozwój poradami w dziale: Duchowość w praktyce (medytacja, joga, afirmacja, czakry).

Warsztat Dobrego Słowa – Jeżeli potrzebujesz indywidualnej konsultacji – ZAJRZYJ TUTAJ>

Pozdrawiam 🙂


Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.
INNE POLECANE ARTYKUŁY:
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge