Jak to było z Nami. – Irmina (Essassani)

Jak to było z Nami. – Irmina (Essassani)

Kochana Ludzkości,

Czas na kolejną tekstową interakcję z Wami. Tutaj na Essassani życie płynie w nieco inny sposób niż na Ziemi, choć wywodzimy się z podobnych uwarunkowań. My już przeszliśmy pewną drogę.

Wyszliśmy z piekielnej ciemności. Dało Nam to niesamowite przyspieszenie, które wykorzystaliśmy najlepiej, jak potrafiliśmy. Kiedy nurkowaliśmy w odmętach tyranii, wrogości, podejrzliwości i zwątpienia, nie zdawaliśmy sobie do końca sprawy z tego, co tak naprawdę oznaczają miłość, radość i spokój.

Miewaliśmy ich namiastkę, ale pełnia tego błogosławieństwa nie mogła na Nas spłynąć i zadomowić się na dłużej. Rozpraszaliśmy się, komplikowaliśmy różne sprawy, wybijaliśmy się z jakiegokolwiek rytmu. Harmonia i zadowolenie wydawały Nam się długoterminowo nudne i monotonne. Nie wiedzieliśmy, że otwarcie drogi dla pozytywnych wibracji to jedynie początek.

Przyszedł moment, kiedy odgórnie postanowiliśmy poeksperymentować. Wprowadziliśmy zasady wzajemnego szacunku, miłości, spokoju i zadowolenia. Były to podstawowe prawa rządzące w Naszej społeczności.

Jak to było z Nami. – Irmina (Essassani)

Czas mijał, My zaczynaliśmy coraz bardziej rozumieć, czego naprawdę potrzebujemy, co tak naprawdę Nas kręci w życiu. To było bardzo ciekawe. Rozlokowaliśmy się w ulubionych miejscach, zebraliśmy potrzebne zasoby i wzięliśmy się do ostrej roboty.

Już wtedy rozumieliśmy zasady prawa przyciągania i kolektywnego pola energii. Chcieliśmy je zmienić, wyeliminować wszelkie zgrzyty i wprowadzić pełen rezonans. Pierwszą fantastyczną prawdą, jaką w ten sposób odkryliśmy, było to, że pomimo ciężkiej pracy nikt nie czuł się zmęczony. Jedliśmy mniej, spaliśmy mniej, pracowaliśmy więcej.

Nasze prawdziwe chęci i pasje w połączeniu ze spokojem i sprzyjającymi warunkami zapewniły Nam nową jakość. Powoli otwierał się nowy wymiar rzeczywistości. Naszą planetę zaczęła spowijać piękna aura, która przyciągnęła do Nas mnóstwo fantastycznych atrakcji.

Dla Nas świat wtedy się zmienił, ale każdy potrzebował wprowadzić nowe zasady do swojego życia. Rozumiemy Was, że nie chcecie tracić tego dreszczyku emocji, niepewności, awantury. Jednocześnie zachęcamy, abyście dali szansę spokojowi i radości. Chociaż na jakiś czas, powiedzmy około miesiąca. Zobaczycie, co się stanie. Fajnie, jakby to Nas zbliżyło. Jest warto. Marzenia o lataniu i dalekich podróżach mogą nabrać nowej jakości.

Trzymajcie się.

Irmina
Essassani
Warsztat Dobrego Słowa

PS. Opowieść została dla lepszego zrozumienia umieszczona w czasoprzestrzeni podobnej do ziemskiej.


Inne wpisy na temat Rozwoju duchowego przeczytasz TUTAJ.


loading...
Wpisy mają na celu jedynie przedstawienie pewnego schematu. Proszę zwracać uwagę na źródło i indywidualnie rozpatrywać rzetelność informacji. Wszelkie działania oraz decyzje należy konsultować osobiście z własnym lekarzem lub duchownym. Nie ponosimy odpowiedzialności za poczynione przez czytelników kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.